Подарък за моя мъж като за нейния?

  • 8 718
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 550
ама тук пак се разисква проблема, който мацката споделяше в предната тема. тя доколкото разбрах, вече е послушала някои от съветите... сега пак старата тема на нов глас. момичето пита за подаъка. според мен няма смисъл да се хващаш за това. просто наистина сигурно приятелката на брат ти няма фантазия и не и се занимава, та за това е купила същия. виж, ако подаръкът е голям, скъп, или много личен и (без)ценен, тогава братът трябва да се чуства обиден Simple Smileтака че, според мен, не си го слагай на сърцето. аз също като купувам парфюм, въртя, струвам, мириша, еми.... имам си един любим и все в крайна сметка него си купувам. а предсатви си също мъжът ти да е видял подаръка и да е казал "еее, много е хубав", ами жената да не се чуди, знае, че го е харесал (особено ако става въпрос а парфюм, много е индивидуално) и купува същия. "take it easy" Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 10 858
telerika, права си като казваш, че по-гадното е това, че двамата изпитват интерес един към друг, а не това че си говорят скришом. Допълвам, че именно защото им е забранено, затова и им е по-интересно.
Моята идея е да започнеш техен огледален образ, просто се дръж с девер ти така, както те двамата се държат помежду си. Да видим тогава как ще се почувства мъжа ти и госпожицата.

# 77
  • София
  • Мнения: 161
telerika защо когато си насаме с нея не подхванеш темата директно - кажи си и дразниш ме че мълчиш като пукал като сме заедно а пък после се смееш с мъжа ми , дразниш ме че идваш полугола унас и тн. всичко което ти е на сърцето и накрая не е зле да и натъртиш че не си свекърва ти и да не си помисля да идва на другия ден пак се едно нищо не е станало.  Tired

# 78
  • Мнения: 824
Вивиан,не искам да се заяждам с теб.Разбира се,че прекратяването на брака трябва да бъде последната крачка,след като е опитала всичко останало!!!Ти какво предлагаш?Ако мъжът и си остане такъв и тя трябва да направи компромис със собствения си живот?!Това е абсурдно!Не може в името на брака тя цял живот да търпи такова отношение.Защото сега е заради жената на девер й,а утре ......
 

# 79
  • София
  • Мнения: 10 858
Вивиан,не искам да се заяждам с теб.Разбира се,че прекратяването на брака трябва да бъде последната крачка,след като е опитала всичко останало!!!Ти какво предлагаш?Ако мъжът и си остане такъв и тя трябва да направи компромис със собствения си живот?!Това е абсурдно!Не може в името на брака тя цял живот да търпи такова отношение.Защото сега е заради жената на девер й,а утре ......
 


Не, тук не става въпрос да се заяждаме, а да се помисли трезво. Брак поне според мен не би трябвало да се прекратява поради толкова елементарни причини. да, аз смята тези заигравки за елементарни причини, и смятам, че дори и твоят идеален съпруг ги прави зад гърба ти. вероятно ще започнеш да ме убеждаваш, че не е така. Добре. нямам нищо против, както кажеш - така е. Но човек тр. да бъде реалист, всеки флиртува, това повдига самочувствието и не е нужно да се стига до някъде.
В днешно време хората се развеждат поради невероятни причини, а според мен човек трябва да полага усилия да задържи връзката, брака си, ако това си струва.

# 80
  • Мнения: 824
и смятам, че дори и твоят идеален съпруг ги прави зад гърба ти. Можеш да бъдеш сигурна само в твоя мъж,4е го прави зад гърба ти Joy

# 81
  • Мнения: 824
Вивиан,не искам да се заяждам с теб.Разбира се,че прекратяването на брака трябва да бъде последната крачка,след като е опитала всичко останало!!!Ти какво предлагаш?Ако мъжът и си остане такъв и тя трябва да направи компромис със собствения си живот?!Това е абсурдно!Не може в името на брака тя цял живот да търпи такова отношение.Защото сега е заради жената на девер й,а утре ......
 


Не, тук не става въпрос да се заяждаме, а да се помисли трезво. Брак поне според мен не би трябвало да се прекратява поради толкова елементарни причини. да, аз смята тези заигравки за елементарни причини, и смятам, че дори и твоят идеален съпруг ги прави зад гърба ти. вероятно ще започнеш да ме убеждаваш, че не е така. Добре. нямам нищо против, както кажеш - така е. Но човек тр. да бъде реалист, всеки флиртува, това повдига самочувствието и не е нужно да се стига до някъде.
В днешно време хората се развеждат поради невероятни причини, а според мен човек трябва да полага усилия да задържи връзката, брака си, ако това си струва.
                                                                                                                                                              Вивиан за твоя мъж става въпрос в горния ми пост!!!

# 82
  • София
  • Мнения: 10 858
и смятам, че дори и твоят идеален съпруг ги прави зад гърба ти. Можеш да бъдеш сигурна само в твоя мъж,4е го прави зад гърба ти Joy

Да де, САМО моя го прави.  Mr. Green

Агония.

# 83
Ужас пак как сръфаха различното  мнение. Иди кажи после, че на жените им била дълга косата, затова ума .... Към Телерика - това се опитвах да ти кажа, че тръпката няма да е толкова голяма, ако не е нещо забранено контактуването между съпруга и приятелката. Честно мисля, че на твое място просто бих си развихрила фантазията и накарала мъжа ми да ме поревнува, с неговите камъни по неговата глава. Идеята за брата ми допада, просто накарай мъжа ти да гледа на тебе не като на даденост, а като на нещо което трябва да завоюва и задържа!

# 84
  • Мнения: 2 553
telerika, мен ако ме питаш - барни се и ти по секси нощничка, купи още 2 комплекта от този подарък и ходи у девер ти! Подари им на него и на мъжа ти подаръците, фръцни се с нощничката  и у вас! Гаранция после, че нито мъжа ти, нито жената на брат му ще смеят да се развяват по бельо  Peace Mr. Green

# 85
  • Мнения: 366
telerika, мен ако ме питаш - барни се и ти по секси нощничка, купи още 2 комплекта от този подарък и ходи у девер ти! Подари им на него и на мъжа ти подаръците, фръцни се с нощничката  и у вас! Гаранция после, че нито мъжа ти, нито жената на брат му ще смеят да се развяват по бельо  Peace Mr. Green
И това няма да помогне.  Казал и е, че може да ходи така пред брат му, той няма нищо против.

# 86
  • Мнения: 1 942
telerika, мен ако ме питаш - барни се и ти по секси нощничка, купи още 2 комплекта от този подарък и ходи у девер ти! Подари им на него и на мъжа ти подаръците, фръцни се с нощничката  и у вас! Гаранция после, че нито мъжа ти, нито жената на брат му ще смеят да се развяват по бельо  Peace Mr. Green

Ами ако брата подаде и и налети?  Joy Кво правим тогава?  newsm78

# 87
  • Мнения: 1 942
Не, тук не става въпрос да се заяждаме, а да се помисли трезво. Брак поне според мен не би трябвало да се прекратява поради толкова елементарни причини. да, аз смята тези заигравки за елементарни причини, и смятам, че дори и твоят идеален съпруг ги прави зад гърба ти. вероятно ще започнеш да ме убеждаваш, че не е така. Добре. нямам нищо против, както кажеш - така е. Но човек тр. да бъде реалист, всеки флиртува, това повдига самочувствието и не е нужно да се стига до някъде.
В днешно време хората се развеждат поради невероятни причини, а според мен човек трябва да полага усилия да задържи връзката, брака си, ако това си струва.

 Peace Peace Peace
Брака се брани и отстоява.  Crossing Arms Ако всеки път щом не е по нашата или нещо не ни е съвсем наред се фръцвахме и развеждахме нямаше келяво семейство да остане. Реално погледнато нямат сериозен проблем.

# 88
  • Мнения: 636
telerika, мен ако ме питаш - барни се и ти по секси нощничка, купи още 2 комплекта от този подарък и ходи у девер ти! Подари им на него и на мъжа ти подаръците, фръцни се с нощничката  и у вас! Гаранция после, че нито мъжа ти, нито жената на брат му ще смеят да се развяват по бельо  Peace Mr. Green

Ами ако брата подаде и и налети?  Joy Кво правим тогава?  newsm78
JoyИменно. Тия хора май си падат по групички. Според мен им бий шута на всичките. Не се издържа ooooh!

# 89
  • Мнения: 2 553
JoyИменно. Тия хора май си падат по групички. Според мен им бий шута на всичките. Не се издържа ooooh!

Тогава друго - като дойде жената на брата (мале, че обяснение ooooh!) по бельо или пижама - метни й едно халатче отгоре , "белким" се усети!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт