Отговори
# 45
  • Мнения: 939
 newsm78 Хера, ти нямаш ли желание да се включиш в Коледния списък? Или много ще ти дойдат два малки дразнителя Simple Smile? И хич и не се притеснявай, че си спечелила борбата! Напротив - така показваш, че има надежда и смисъл за нас, щото вървим по твоя път.  Hug

# 46
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
когато забременях с първото имах проблеми - нямаше проблемна бременост подфорум, имаше проблемно забременяване...надникнах да видя за какво става дума и разбрах, че не ми е тук мястото...но бях затрогната от болката, но и голямата борбеност на момичетат тук
родих, но продължих да надниквам - имах проблеми с детето и не ми беше чуждо да изпитваш ужас и притеснение от утрешния ден и какво той ще донесе...и дали ще сбъдне най-съкровената ти мечтао
радвам се, че някои мами от тук вече имат сбъднати мечти, боли ме, че някои още чакат своята...
но аз също съм с вас с някои станали много близи пък било и само виртуално хора1
аз чакам с Златна розичка, чаках и с дп хора гушкащи вече своите слънча, продължгавам да чакам с Лали и с ВА ВА, Верити и с Лейличка и МИшонка и всяка една от вас

желая ви наистина тази коледа да донесе мечтаното н а всяка от вас
с вас съм
чакам и имам търпение да дочакам...вярвам че ще дочакам всяка от вас да й се сбъдне мечтата

# 47
  • Мнения: 4 700
Ох, пак се раzхленчих. Толкова много се радвам zа всички, които са успели. Това оЩе повече ми дава надежда, че и нас скоро Ще ни споходи това Щастие.

Хера, винаги много съм се радвала на аватарите ти.  Hug Бъди горда, че ги имаШ.  Hug

# 48
  • Мнения: 939
Отстъпвам коледните чуда на вас...аз имах своето вече Heart Eyes Нека моето е великденско зайче Mr. Green
Това ще го запомня. И ще припомня зе Великденския списък, че първа си дала заявка Simple Smile.

# 49
  • Мнения: 945
Лали, ако може ме включете и мен в този списък. И аз ходя и ще ходя по процедури. Ще се моля и за всички вас.
между другото  вчера бях на църква и толкова дълго се молих, че ми беше неудобно от тия дето продават свещите, но се почувствах невероятно облекчена и докосната. Вярно е, че ни трябват чудеса и силна вяра, е разбира се  ипомощ от докторите, но и те самите са вдъхновявани от нещо по-висше. Бог да им дава сили и разум и на тях!

# 50
  • Мнения: 7 718
Iglikalika, ще бъдеш включена. Laughing
Вярата е хубаво нещо, все за нещо трябва да се хванем.
Но, както казваш с помощта на лекарите. Laughing 

# 51
  • Мнения: 290
Лали,прекрасна тема   bouquet!
И аз всяка вечер благодаря за това,което имам,
но и се моля всички да получим божия дар  newsm30 ,който желаем от сърце!

# 52
  • Мнения: 54
Здравейте прекрасни хора.
Lali, невероятен Човек си.
Снощи прочетох цялата тема. Не успях да пиша-плаках с глас, от радост, че ви има и от мъка, че ни се налага всеки ден да се борим със самите нас и с всичко останало.
Днес е Димитровден. Честит празник на всички. Сега се връщам от църква, помолих се за всички и за себе си и запалих свещичка за всички момичета. Искам да ви прегърна силно, искам всички да изживеем своята прекрасна Коледа и искам да доживеем мига в които във форумът "Проблемно забременяване" няма да има кой да се регистрира.

Lali, мила моляте да ме включиш в списъка, а също така и Eli_g /един много мил и прекрасен човек/
Благодаря ти предварително

# 53
  • Мнения: 3 246
Момичета, изчетох всичко на един дъх и едва сдържам сълзите си, просто ако започна няма да спра. Някога си обещах, че ако имам дете няма да плача повече. Сега имам едно невероятно момченце и знам как първата Коледа украсявах елхата за него, как  всеки ден благодаря, че господ ме дари с това невероятно дете, благодаря му когато чувам "мамо - толкова ми беше мъчно за теб, и като го попиташ къде ти беше мъчно - тук на съчицето". Аз мислех че никога няма да мога да родя дете но сега се намери лекар който да ми върне надеждата, че някога  моето малко  момченце ще има братче или сестриче.  В Коледната нощ се случват чудеса  и ако наистина си пожелаем нещо толкова много и вярваме , че ще се случи, знам че ще се случи. Поздравявам специално Лали   bouquetза невероятната идея, ще се моля заедно със всички момичета, а за себе си бих си пожелала следващата Коледа около Коледната елха да има още едно усмихнато детско личице. може би е егоистично от моя страна но много бих искала да се включа в този списък

# 54
  • Мнения: 11
Лали,поздравления за хубавата тема,дано Господ чуе молитвите ни в коледната нощ и се сбъдне мечтата на всяка от нас.Моля те ако може да включиш мен и marsela в списъка.Късмет на всички в преследването и осъществяване на мечтите ни Hug Praynig

# 55
  • Мнения: 1 062

Благодаря за хубавата тема....много емоционална и ревлива  bouquet
Ще се справим  момичета, все някой ден ще дойде нашата Коледа !
Желана, мечтана , очаквана, изстрадана...заслужена !

# 56
  • София
  • Мнения: 289
Може ли и мен да ме включиш Lali? Praynig
Благодаря предварително. Аз съм от малко пишещите тук, но пък много четяща. С нито едно от момичетата не се познавам лично, но една голяма част от тях ги чувствам много близки. Знам техните истории, техните мъки и радости, чета публикации, понякога плача с тях. /вече много по- често, а уж съм силна жена/
Когато някое момиче постигне така желаната мечта  се радвам от все сърце.  Тогава си казвам поговорката, която мама винаги казва: "Господ да дава на всички, за да стигне и до нас". Толкова ме разчувства поста на Lali, че минах в лирическо отклонение.
Сигурна съм, че молбите ще ни бъдат чути, просто Господ ни подлага на изпитания, за да се увери колко силни можем да бъдем. Успех и вяра  на всички. Peace

# 57
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210

мила Дани забравих те - дано зло да те забрави както аз теб
липсваш ми и да  знаеш че специално те мисля и се присещам чат-пат и чакам и твоята тема

# 58
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
Аз вече не вярвам в чудеса, вярвах 9 дълги години, вече не. Колко съм си мечтала за моето коледно чудо, а то така и не идва. Спрях да празнувам Коледа, спрях да ходя на църква, спрях да вярвам......

# 59
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Мила Мари, знам, че няма да ми повярваш, но знай, че си попаднала на точното място. Тук ще намериш много разбиране и много подкрепа. И, повярвай ми, енергията, която ще получиш от момичетата тук, ще ти даде такива сили и вяра, които не си подозирала, че притежаваш! А Лали е вълшебница! Винаги ще бъде до теб, когато имаш нужда. Останалите също. Но, ако някоя от нас пропусне ден или два - Лали ще бъде до теб - като орлица. Не можеш да се отказваш! Не можеш да не вярваш - вярата е наполовина спечелена битка. Всички тук се борим за втората половина - а така е по лесно, когато си на половината път. И не можеш да се откажеш по средата, защото след години ще се обвиняваш! Нашите джудженца ни чакат някъде там....... Ще ги намерим! Сигурна съм!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт