10 години

  • 4 661
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 631
Ама как няма да съм 100% сигурна, при условие, че имам вече 10 годишен брак и не съм изневерявала на мъжа си. Моногамна съм като пингвин, а пък съм човек. Пак казвам, аз имам мъж, имаме нормален сексуален живот, стабилен брак. Просто не чувствам необходимост да търся друг, не ми трябва. Нямам хормонален дисбаланс или проблеми от подобно здравно естество. А и не си стоя на село, в гората и да не се срещам с дуги мъже - срещам се, но не ги възприемам като сексуални обекти. Съзнанието ми в момента е заето с други задачи.

Не, не ме разбра явно. Идеята ми беше друга. Ти го казваш за себе си - да вярвам ти. Идеята беше в това, че при елементарно съмнение отговора вече не е такъв.  При различно разположение на духа да речем, отговорите не са обективни. Всички отговаряме на 100% субективно и е това което искаме да бъде, но реално не сме сигурни. Ти убедена ли си, че мъжът ти ще отговори точно като теб????  Дори и наистина да не ти е изневерявал???? Всеки разбира въпроса по - различен начин.

# 16
меденка   го е написала много точно.Изневеряват тези,които нямат сериони задължения и ангажименти.Колкото и хормони да те тресат,ако нямаш свободно време и възможност,няма как да кръшкаш.И да ми се иска,като ми е уплътнено времето с работа,деца,домакинство и тем подобни няма как да мога да изневерявам.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Вярвам да! Защо? Ами вярвам в истинската любов, а това е точно такаква. Сантиментално и прекалено романтично е, но наистнина вярвам, че дори и след повече от 10 години, може да ти се присвие стомаха само като погледнеш любимия.  Simple Smile На такава любов битовизмите не влияят.  Simple Smile
Колко често се среща, обаче е друг въпрос.....  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 044
Не, не ме разбра явно. Идеята ми беше друга. Ти го казваш за себе си - да вярвам ти. Идеята беше в това, че при елементарно съмнение отговора вече не е такъв.  При различно разположение на духа да речем, отговорите не са обективни. Всички отговаряме на 100% субективно и е това което искаме да бъде, но реално не сме сигурни. Ти убедена ли си, че мъжът ти ще отговори точно като теб????  Дори и наистина да не ти е изневерявал???? Всеки разбира въпроса по - различен начин.
Като субекти, естествено, че отговяряме субективно на въпроса. Grinningкак иначе...Всеки има мнение относно стабилността на брака, но аз мисля, че дори някой да отговори негативно на този въпрос сега, по някакви причини, рано или късно ще настъпи неговият "стабилен, моногамен, десетгодишен период". Ако ще 20 брака и 100 връзки да си имал в живота си, рано или късно ще свиеш гнездо. Аз не съм съгласна, че човекът по природа е полигамен. Няма такова нещо. Всеки иска и се стреми към дом, стабилност, сигурност и трайно щастие. Присъщо на пуберите е да експериментират, търсят, изучават, намират, разочароват, страдат, влюбват, разлюбват и т.н. Но рано или късно всеки си намира "майстора" и уляга. Мъжът ми е улегнал определено исъм сигурна как ще отговори, просто го познавам.

# 19
  • Мнения: 631
E така де, въпроса е кой кога е в този период... Демек излизаме от ситуацията абсолютно субективно Laughing

# 20
  • Мнения: 4 621
Не бих повярвала. Може никога да не са си изневерявали, но съм 100% убедена, че поне веднъж всеки един от партньорите е пофлиртувал или най-малкото му се е искало. Не живеем на самотен остров и постоянно се срещаме с нови хора - било на работа, било в обща компания, на почивка и т.н. Нормално е, някой да ни направи по-силно впечатление, да се открои. Но това не значи, че автоматично си представяме как изневеряваме с този човек. Може да го пожелаем за момент, но това не значи, че ще прекрачим границата или, че ще кръшнем.
10 години са си дълъг период от време - няма как да не се затъне в битовизми, да не се потопим в сигурността, която изпитваме от съвместното съжителство/брак. Не мога да си представя, че всяка вечер в продължение на десет години, участваме в някакви неповторими, уникални секс подвизи.
Хора сме, което значи, че се поддаваме на изкушения - било само мисловно, било в реалността. Важното е, сами за себе си да определим границите и да не си позволяваме да нараним или унижим по някакъв начин човека до нас.
Много добре казано Peace

# 21
  • Мнения: 46 518
Да. Защото съм една от тях  Crossing Arms

Не бих повярвала. Може никога да не са си изневерявали, но съм 100% убедена, че поне веднъж всеки един от партньорите е пофлиртувал или най-малкото му се е искало ...

Ами приеми, че не всички са като теб  Wink За мъжа ми не мога да твърдя, но за себе си да - никога не съм изпитала такова желание, другите мъже просто не ги приемам като сексуални обекти, даже изпитвам отвращение при мисълта за нещо такова  Embarassed знам, че не съм у ред, няма смисъл да ми го казваш  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 044
Чичо Нейко е пословичен в рода ни като Казанова. Страшен е, пълничък, с мустачки и зализана прическа, но с невероятен успех сред жените.  LaughingВинаги е имал по две любовници, но не е забравял и жена си.  LaughingИмаше вила край града и там изживяваше любовни приключения, но винаги се е грижил и за жена си. Ама остаря, чичо Нейко, остаря и спря да изневерява - "Глупак бях аз, глупак...можех и още ама бързо остарях..., ей, махнете тези цигари, ще пушите като станете на моите години, сега любете жени, не се помайвате, че живота бързо минава!" "Няма за мен кола неударена и жена неналибена - всяка мога да оправя." Grinning Една грижа има чичо Нейко по настоящем-двамата му сина не изневеряват на жените си Laughing"Глупаци, тъй и не ми наследиха гена-на майка си са явно... Ето вила съм им направил - като слънце, удобна ,топла,извън града, на скрито. Па хвани една любовница, заведи я на вилата, налиби я, па върни се в къщи, налиби и жена си- и тя доволна, и ти доволен. Ей, на това се казва мъж. А те -мухльовци" Joy
Ето едно изключение от моето правило, че рано или късно всички улягат-чичо Нейко така и не улегна. Но според мен е показателно и това, че синовете му неизневеряват, не е случайно че техните връзки са абсолютно моногамни и съм сигурна, че така ще и останат. Явно личния пример на чичо Нейко за тях е отрицателен.

# 23
  • София
  • Мнения: 593
Ами аз немога да гласувам пьк Crossing ArmsВярвам че може да няма изневери и секса да е супер но не вярвам че всеки пьт е различенкато ти си формулирала вьпроса Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 397
меденка   го е написала много точно.Изневеряват тези,които нямат сериони задължения и ангажименти.Колкото и хормони да те тресат,ако нямаш свободно време и възможност,няма как да кръшкаш.И да ми се иска,като ми е уплътнено времето с работа,деца,домакинство и тем подобни няма как да мога да изневерявам.
Липсата на възможност е различно нещо от липсата на желание. WinkАйде стига сте се застраховали.Това са цели10г- не може да измисляте всеки път различни начини за секс. Не казвам ,че трябва да се изневерява,но така формулираният пост клони към утопия.

# 25
  • Мнения: 884
"цели десет години" ми звучаха страшно много преди наистина десет години. Сега ,след повече от единадесет, ми звучат така-"само десет години". Не съм изневерявала до сега, но , честно, флиртувала съм, колкото да задоволя собственото си его, нещо от рода- "все още ставам". Сигурно звучи тъпо, просташко и комплексарско. Писала съм в други теми-осъзнах, че съм влюбена в съпруга си лудо едва преди 5-6 години, а бяхме семейство вече от 4. Преди това мислех , че просто бързо свикнах с него и го обичам, но не знаех дали е точно любов. Сексът става все по добър, ние ставаме по-добри, научихме се заедно да бъдем съпруг и съпруга, преди това бяхме просто приятели, научихме се да бъдем родители, докато се чувствам така, не бих изневерила никога. И така, за сведение на по-младите /аз съм на 32/ , десет години не са толкова много.

# 26
  • Мнения: 292
Да бих повярвала само за това не бих "че никога не е пожелавал друг човек"

# 27
  • Мнения: 2 700
Ти всъщност имаш не един, а два въпроса. Ако питаш дали за 10 години може една двойка да не си изневери – да, може. Но ако питаш дали сексът всеки път е различен и толкова страхотен, колкото в началото – ами не. За 10 години хората си научават и кътните зъби. Сексът може да е хубав, но не и толкова пламенен.

# 28
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Напълно не вярвям. И не затова, че никой никога не е изневерявал или че сексът е също толкова хубав.
Не вярвам за тези години нито един от партньорите да не е пожелавал мислено друг, да не е бил привлечен от някой друг.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 423
Хубаво е, че толкова хора вярват, още по -хубаво е, че вярват, защото са го изпитали Heart Eyes
Има такъв брак, има такава любов, всеки път е все по - хубаво Peace

Общи условия

Активация на акаунт