Изправяне на коса ?

  • 30 152
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Сега като ви чета пак се навивам за трайно изправяне Whistling...днес ще ходя да се боядисвам и ще попитам пак фризьорката за подробности... Peace

# 16
  • Мнения: 1 236
Вчера една моя колежка ходи на перманентно изправяне,направо е станало супер!Фризьорката е едно много сладко младо девой4е(и аз я познавам:))и е казала 4е се прави поддръжка само в корените на около 3 месеца.Взела и е 50 лева,с някакъв псрофесионален италиански продукт,оба4ебило малко болезнено,в смисъл 4е като те намажат с препарата по4ва едно голямо ресане и опъване и ако ти е по-гъста косата не ми се мисли,ама трай бабо за хубост!Колежката ми даже се ядосва 4е по-рано не се е подложила на тази процедура!Ако искате да ви дам координати направо да си я питате нея,то между другото и аз се замислям,ама проблема е 4е съм подсригана на каре,косата ми не е дълга и за тази при4еска трябва да има пове4ко обем,а след трайното изправяне обема никакъв го няма,косата е супер права,като на япон4е! Laughing

# 17
  • Мнения: 46
Поддръжка в корените ли? Че то не се слага плътно по корените, защото е много силен продукта Thinking

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
брей..започнах и аз да се зарибявам  Joy Joy

# 19
  • Мнения: 1 236
Поддръжка в корените ли? Че то не се слага плътно по корените, защото е много силен продукта Thinking
Подръжката се правела в корените,защото от там запо4вала да се на4упва косата след като израсте,така ми обясниха на мен! newsm78

# 20
  • Мнения: 46
Да де ясно Simple Smile Просто ми стана странно, защото това чудо дето ти го слагат не се слага в самите корени до скалпа,защото е силно  и щипе. Иначе мен ме сресаха само веднъж, за да се разнесе навсякъде...не са ме дърпали много и пак си стана права  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 472
Мили дами, дайте снимков материал,  че и аз да инвестирам в тази процедура! Laughing

# 22
  • Мнения: 1 236
Да де ясно Simple Smile Просто ми стана странно, защото това чудо дето ти го слагат не се слага в самите корени до скалпа,защото е силно  и щипе. Иначе мен ме сресаха само веднъж, за да се разнесе навсякъде...не са ме дърпали много и пак си стана права  Rolling Eyes
Ами незнам,тя ми каза 4е много продължително са я сресвали,може пък препарата да е бил по-слаб и затова да се налага това опъване,а на теб да са ти сложили по-силен и не е било нужно да се дърпа косата....незнам,и аз не съм наясно.Амам както и да е,важното е 4е резултата е пове4е от супер!Даже сега се 4ух с нея и ми каза 4е въпреки 4е си вземала ве4е три пъти душ след процедурата,косата и от влагата в банята не е мръднала! Peace

# 23
  • Мнения: 46
Мен ме изправяха с  Keune... косата не се мие 24часа след процедура и има лееко странен мирис, който само притежателката й усеща  Mr. Green
Ноо след това си трябва поддръжка - моята коса не е третирана и в момента пак й слагам доста подхранващи неща след мъката, която й причиних Simple Smile Да, изглежда добре и е лесна за поддръжка от гледна точка на това,че не се налага всеки ден изправяне и стилизиране, но трябва да се подхранва, защото все пак си влияе химията.

# 24
  • Мнения: 4 473
Един запис и от мен.
dilandii, за какъв период на трайност става дума, каза ли ти приятелката ти?

# 25
  • София
  • Мнения: 1 320
По принцип след като се намаже продукта на косата и трябва да се реши и опъва косата в рамките на времето в което седиш намазан с продукта. Аз преди време се интересувах, но така и не посмях. Моя приятелка от години си изправя по този начин косата и смея да твърдя, че ходи при едни от най-добрите, но ефекта е само като си тръгнеш от фризьорския салон. Тя казва, че и е права косата не е като преди, но след къпане си иска пак леко да я пооформиш със сешоар. Бях свидетел на същото и при сестра ми. Да не говорим, че сестра ми се клепа с това само веднъж, не е ходила на подръжка и като почна да израства нейната си коса, нямаше помен от хубавите и къдрици, а новата коса беше трудно да се определи каква точно е - права, чуплива, изгоряла, къдрава и аз незнам каква....  Crossing Arms Здраво подхранване и какво ли не, но косата беше съсипана и говоря за новата, която израстваше. Според мен е по-добрия вариант сешоара!  Peace

# 26
  • Мнения: 3 372
Запис и от мен Mr. Green И аз си мечтая за права коса.......истината е обаче, че не ми се занимава със сешоар да я правя, нито пък с преса ooooh! За първи път чувам, че може да има трайно изправяне на косата Crazy Ще следя темата с интерес Peace

# 27
  • Мнения: 1 236
Един запис и от мен.
dilandii, за какъв период на трайност става дума, каза ли ти приятелката ти?
Ами според думите и 4ак след 3 месеца трябвало да отиде пак,фризжорката и е казала 4е по принцип краищата си стоят прави доста дълъг период от време,само 4е се налага да се изправя пак в корените новоизрастналата коса!Незнам какво да ви кажа освен 4е косата и сега е със страшен блясък и много меки4ка,като от рекламите на Пантен,наистина така изглежда.Но незнам след седмица-две как ще е,защото винаги след фризьор е добре,но ако има поражения те ще лъснат след известно време.Тъй като и аз съм се замислила ще следя какво е състоянието на косата и и ще ви пиша!

# 28
  • Мнения: 46
Е аз мога да кажа как е след около месец Simple Smile
Нищо й няма на косата ми, екстра си е, ако се чупи от влагата, се чупи в краищата Simple Smile След като я измия си я суша със сешоар сама и си стои права. А това колко ще държи, зависи от самата коса Simple Smile

# 29
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
запис мн интересн тема особено това за трайното изправяне  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт