Клюкините от деня - 6

  • 13 504
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 999
Мерси, Каси   bouquet

# 16
  • Мнения: 651
А пък при нас кога ще пуснат парното, всеки ден боб хвърлям....Тоя месец 100 лева за ток сигурно ще платя, по цяла вечер и нощ вее духалката, сняг заваля, на всички които познавам отдавна им е топло, но при нас- Коледа явно чакаме....Смърт ми е студа, като змиите съм ( и по този показател Simple Smile ) като ми е студено, изобщо не функционирам.
Клюката при мене е че другата Събота ще ходя на сватба, много се кефя, отдавна не съм ходила на сватба...поне от 3 години....Хехей, да няма помръкнали погледи като заговорихме за сватби! Naughty Много се кефя, вечерна сватба, купона ще е докато паднем всички...сватбата е на едни колеги, които се загаджиха във фирмата и 5 години беше една голяяяяяма публична тайна, че етични кодове, нали......и сега вече понеже не е тайна, та всички дето пазихме тайната толкова време ( около 40 души) ще споделим разбулването и  Joy   Кефя се че си имам повод да си купя някоя секси рокля, каквато не съм си купувала от 100 години, че ще стане готин купон , че ще са щастливи младоженците и всички ще си изкараме страхотно!!! Grinning Grinning Grinning
Мацки, дайте акъл къде да си търся такъв парцал, не че имам идея кога да го търся, ама вие кажете, пък аз ще избягам някой ден от работа Simple Smile  Ееееех, на нищо такова не съм се кефила през последните 4 години, така както сега  Crazy Crazy Crazy  Звучи като парадокс, но е факт!  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 6 999
яхнала метлата, точно днес си купих много хубава рокля от Бенетон: Отгоре е нещо прозрачно /тюл?/ на цветчета, а подплатата сатен...

Водата ни дойде - Ура!

# 18
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Днес моето момче става на 11 години.Не мога да ви почерпя реално затова ви черпя виртуално,кой с каквото си пожелае.
  party023 beer3 Wine Glass
Сега не е до мен ,на Ихтиман при баба си е,но утре ще го чуя и в неделя ще посрещна вече голямият си 11годише син.
Днес е и Димитровден,поздравявам всички празнуващи!!!! Drunk

# 19
  • Мнения: 2 274
Слави, Честит празник!   bouquet
Да ти е живо и здраво момчето!
Много радост да ти носи!

# 20
  • София
  • Мнения: 6 999
slavka gergova да ти е жив и здрав сина и много да те радва   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 732
Честит рожден ден на малкия Любослав!

Да бъде здрав, да помага на мама, да я радва и да и дава сили!
Славче, весел празничен ден ти желая от сърце   bouquet

И понеже и аз си имам рожденик - баща ми има юбилей днес - та и на мен си пожелавам същото  Wink!

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 08:26 от Сабина

# 22
  • Мнения: 481
Честит рожден ден на рождениците на Славка и на Сабина! Весел празник! Да са ви живи и здрави и много послушни (и малкия на Славка и таткото на Сабина  Wink )!

И честит имен ден на всички носещи името Димитър, Митко, Димитрина, Митра и т.н.!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 310
Честит празник Славче   bouquet Само щастливи моменти да имате с твоето голямо момче Simple Smile да се слушате взаимно  Peace

Честит празник и на таткото на Сабина   bouquet

Да е честито името и на всички именици.

# 24
  • Мнения: 236
Slavka,    bouquet за теб. А на малкият - много здраве, хубави подаръци и щастлив празник!

# 25
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Благодаря ви момичета!!! HugПреди малко го чух,още не се беше събудил Wink,чака да стане 16часа и ще идват на гости приятелчетата му.За първи път не е с мен на рожденият му ден и на мен ми е тъжно  Sadно,тази стачка обърка празнуването му в София,(децата са при бабите).
  party023Но пък си спомням онзи 26.10преди 11години колко радостна и щастлива бях когато си гушнах малкото бебче.Много бързо минаха тези години и благодаря на Бога ,че го имам този син!!!  party023-за вас

# 26
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Сабина ,а на теб да ти е жив и здрав таткото!!! newsm59Да се радвате взаимно един на друг и винаги да е подкрепа в живота ти!!! Wine Glass

# 27
  • Мнения: 1 809
Момичета, да са ви честити рожденниците!
Славе,да ти е жив и здрав сина и да имате само положителни емоции!  bouquet
Сабина,да ти е жив и здрав таткото!  bouquet

# 28
  • Мнения: 2 327
Честити ви рожденици! И далеч да са пийнете по едно за тяхно здраве Simple Smile

# 29
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И пак да споделя(ако не с вас,то с кого другиго)баткото ни се чувства добре ,има гости и празнува,на мен честно ми е малко тъжно ,но нали той е добре Party

Общи условия

Активация на акаунт