Някой пътувал ли е със Sky Europe?

  • 3 345
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • далечно
  • Мнения: 1 029
chumbi, даже обикновено таксите са ПОВЕчЕ от цената на билета  Sad : въпреки че летят до/от малки летища, обикновено. и все пак е доста по-евтино от другите компании.

# 16
МОМИ4ЕТА ВИЕ СТЕ КъСМЕТЛИЙКИ ТАЗИ ФИРМА НЯМА ПОЛЕТИ ОТ И ЗА ФРАНКФУРТ #Cussing out

# 17
  • софия
  • Мнения: 4 985
Момичета ние декември пътуваме за Дортмунд само че с Wizzair.
Билета ми излезе 66 Евро -отиване и връщане.
Много съм щастлива защото Германия е една от скъпите по принцип дстинации.

 Grinning

# 18
  • Мнения: 4 700
Амели, аz летя много често с Germanwings и съм доволна от цените. ПлаЩала съм между 50 и 120 ? zа двупосочен билет.

didkis, Germanwings летят от Бон и като си вzемаШ билет може среЩу 38 ? да си вzемеШ и билет zа влака (двупосочен, беz да се обвърzваШ с определен влак). А и важи един ден преди полета и един ден след обратния полет.

 
 



# 19
  • софия
  • Мнения: 4 985
Амели, аz летя много често с Germanwings и съм доволна от цените. ПлаЩала съм между 50 и 120 ? zа двупосочен билет.

didkis, Germanwings летят от Бон и като си вzемаШ билет може среЩу 38 ? да си вzемеШ и билет zа влака (двупосочен, беz да се обвърzваШ с определен влак). А и важи един ден преди полета и един ден след обратния полет.

 
 





Миле, къде беше лятото като се изтрепах да търся билети за Германия?
на мен тогава ми излизаха едни цени-800Евро и нагоре......

Но исега не ми се виждат евтини.Нооооооо признавам че аз добре май не мога да боравя с техния сайт.То пък какво сложно има, ама на никога не съм попадала на евтини тарифи.последните дето ги гледах си бяха от порядука на 180 Евро......

# 20
  • Мнения: 4 700
Амели, аz лятото летяс с Кондор zа 58 ? двупосочен от Щутгарт до Бургас, а после zа 100? от Франкфурт до Бургас. www.condor.de

Обаче винаги си вzемам билета около два месеца по рано. Сега Ще си ходя на Коледа zа 120 ?, а в момента са около 300 ?. Със скай юръп е съЩата работа, колкото по рано си вzемеШ билета, толкова по евтино иzлиzа.  Peace

# 21
  • софия
  • Мнения: 4 985
да бе Миле, знам принципа за цените, според мен просто ударих на камък тогава.
За Цондор май трябва да проверявам по-честичко... Hug

# 22
  • Мнения: 4 700
Ами абонирай им  Newsletter, те иzпраЩат мейл, когато Ще има раzни промоции. Обаче нали zнаеШ, че те летят само лятото.  Sad

# 23
  • Мнения: 1 909
chumbi, даже обикновено таксите са ПОВЕчЕ от цената на билета  Sad : въпреки че летят до/от малки летища, обикновено. и все пак е доста по-евтино от другите компании.

Уф, и от немската страница не мога да стигна до таксите - но ако наистина са дори само колкото билета, както казва Лорелай, няма да си струва - ще излезе колкото с другите линии  Sad

# 24
  • далечно
  • Мнения: 1 029
chumbi, абе да нямаш някакъв Firewall да не позволява зареждането на страницата???

ценообразуването на евтините компании е по схемата 'колкото по-рано (купиш), толкова по-евтино' - често големи празници, когато народът масово се изнася са обаче по-скъпи. Всъщност то тази схема на ценообразуване вече и гомелите компании се усетиха да я ползват.

не знам откъде летиш, ама летищни такси и пр. fees под 70-90 евро на калпак не очаквай (бебе до 2 г. принципно не се брои, ама си зависи от компанията, май някои са до 23 месеца - обикновено евтините имат фиксирана цена на бебешкия билет от 15-20 евро - а не като при другите примерно 10 %)

# 25
  • далечно
  • Мнения: 1 029
didkis, аз съм живяла година във Франкурт и оттам пътувахме с Уизеър от Хан...те не летят ли до БГ сега? Ние тогава летяхме до Будапеща (мъжО е оттам), ама баща ми веднъж комбинира някак

вижте списък на евтините по държава в http://www.attitudetravel.com/

# 26
  • Мнения: 1 909
За съжаление, в Ница или Марсилия, откъдето летя, няма други лоу кост засега - затова толкова им се зарадвах на Скай, но явно няма да стане, нямам уж някаква специална firewall, но не ще да ми покаже таксите и това е #Cussing out

# 27
didkis, аз съм живяла година във Франкурт и оттам пътувахме с Уизеър от Хан...те не летят ли до БГ сега? Ние тогава летяхме до Будапеща (мъжО е оттам), ама баща ми веднъж комбинира някак

вижте списък на евтините по държава в http://www.attitudetravel.com/
ами аz като си ходих лятото си бях вzела билета 2 месеца по рано,но си платих 300евро zа двете посоки.после от БГ бях видяла 4е 4артърите са по евтини и може6е да ми иzлеzе с тях 100евро по малко.Само4е 4артири има само лятото,а преz тоzи сеzон са си бая скъпи

# 28
  • Мнения: 4 700
За съжаление, в Ница или Марсилия, откъдето летя, няма други лоу кост засега - затова толкова им се зарадвах на Скай, но явно няма да стане, нямам уж някаква специална firewall, но не ще да ми покаже таксите и това е #Cussing out

Аz имах подобен проблем и се окаzа, че не съм влиzала като администратор, а с ограничени права. Ако си с ХР трябва да си провериШ в настрйките и да го промениШ, ако е необходимо.

# 29
  • Мнения: 1 909
С ХР съм, но нямам идея кои настройки трябва да се променят newsm78

Общи условия

Активация на акаунт