Тае-бо и ефектът му върху мен.......

  • 34 693
  • 185
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 19
Забравих ooooh! да кажа за въжето, за което говорите.Имаше наскоро в каталог на орифлейм същото такова електронно въже, което отчита изгорените калории и колко километра си минал скачайки. Пълна глупост за мен.Купих си го за около 11лв.Отчита-да, но дали е вярно-не съм сигурна.Защо?Когато тичах, за 30мин. минавах 3км., а с въжето това да се случи е апсурд.Все минавах някакви метърчета.Достатъчни са движенията на тае-бото.За въпросния ластик нямам мнение,зашото не съм ползвала подобен.На мен въжето не ми свърши работа.И много се оплита, защото се върти, за да отчита километрите и постоянно се спъваш.По-добре обикновено въже.Да не останете с убеждение,че съм някаква манячка на тема тае-бо-не, не съм.Просто искам да кажа на някои, такива като мен дето търсят различни спортове,за да отслабнат или да се поддържат,че тае-бото е приятен спорт.Аз не усещам 30-те мин.В ритъма на музиката се увличаш и времето минава.Хем приятно, хем полезно.Та това за сега smile3503.Хайде започвайте да си друсате задничетата и ще видим резултата.

# 16
  • Мнения: 533
Аз ще кажа как ми влияе, когато най- накрая си намеря от къде да си купя ДВД с Тае Бо.........Ми никъде няма  Crossing Arms
Кажете поне от къде да го сваля, щом няма да мога да си купя готово, мооооля  Praynig Mr. Green


И аз  Praynig

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 19
Грешка!
http://search.data.bg/?sid=rr27xyxx5l58cmxg4ewh

Това вече трябва да е линка или поне така си мисля.Записваш taebo и те ти излизат.

# 19
  • Мнения: 533
Грешка!
http://search.data.bg/?sid=rr27xyxx5l58cmxg4ewh

Това вече трябва да е линка или поне така си мисля.Записваш taebo и те ти излизат.

Благодаря  bouquet

# 20
  • Мнения: 302
Сега свалям едно клипче и от утре започвам. Интересно ми е дали ще стопя някое кило...  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 19
Цитат
Сега свалям едно клипче и от утре започвам. Интересно ми е дали ще стопя някое кило...  Peace
Със сигурност ще свалиш.От личен опит знам.Само че ефект има след около месец.Не очаквай след една седмица да си свалила килца.Поне при мен имаше ефект след месец и то видимо.На мен например ми намаляха паласките и краката, коремчето започна да се стяга лека полека.Само не се отказвай след една седмица.Успех и пиши какво е станало. Peace

# 22
  • Мнения: 663
Хеййй,здравейте  Simple Smile
       Каква случайност,току що приключих със първата ми тренировка -20минутна на Били Бланкс.И видях ,тази тема  :Много се зарадвах.
   Бирбочукова  bouquetБлагодаря за куража ,който ми даде.
  Чувствам се добре след тренировката ,е малко се оплезих де  #Sillyно се надявам да свикна .Намислила съм всеки ден да отделям малко време на Били Бланкс Simple Smile
           

# 23
  • Мнения: 1 906
Грешка!
http://search.data.bg/?sid=rr27xyxx5l58cmxg4ewh

Това вече трябва да е линка или поне така си мисля.Записваш taebo и те ти излизат.
Ти кое би препоръчала?

# 24
  • Мнения: 4 435
Да,кажи кое правиш ти.

# 25
  • София
  • Мнения: 19
Аз започнах с това, което ми се стори по-лесно и понеже съм им сменила имената в моя компютър ще ги кажа по памет: basic workout. Мисля, че беше подобно.Със сигурност имаше basic и упражненията са лесни в сравнение с другите.При този дето аз го правя само скачаш, мяташ крака и ръце newsm68 Rolling Eyes, а при другите се правеха и шпагати мисля newsm78.Не съм готова за тях още Stop.Ама и по логиката ми мисля,че там където има basic трябва да са основните упражнения, защото думата освен всичките й значения означава и основен.Това са ми първите упражнения.Изтеглих си всички, които успях да отворя ( не всички ми се отваряха) и сега като си свикна с тия ще видя кое от другите е малко по-рудно от предното. Wink.Това е от мен.Ако имате въпроси питайте Hug.Аз ще отговарям.Успех на всички.И браво на Laleva80.Малко се оплезваш верно, но това е само в началото.Така че не се предавай.

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 09:40 от Бирбочукова

# 26
  • Мнения: 4 435
То всичко добре,ама при мене нито едно от клипчетата в датата не се сваля.Намерих едно единствено в vbox7.Въпроса ми е къде да намеря другаде освен в датата?

# 27
  • Мнения: 861
Здравейте!

Много харесвам тае-бото, най-вече това как те кара да се чувстваш след като приключиш тренировката. Имам няколко филмчета, но използвам само basic и advanced. Първото ми идва много леко, не се натоварвам, а на втотрото ми е много кофти записа-размазана картина, раминаване м/у звук и картина. Влязох в сайта на Били
http://www.billyblanks.com/
и видях, че вече има страшно много двд-та и понеже мъжът ми заминава скоро извън страната, а там мисля че ще може да ми купи оригинален диск, питам се, може ли някой да ми препоръча конкретна тренировка от новите ( че се чудя какво да избера, а старите вече не се произвеждат).

# 28
  • Мнения: 533
Tae-Bo basic Billy Blanks
Tae-Bo workout  Billy Blanks
Tae-Bo abBoot Camp Billy Blanks
Tae-Bo advanced Billy Blanks
Tae-Bo Extreme [2004]
Tae.Bo.Cardio.2004
TaeBo - Billy Blanks  - Billys Boot Camp - Basic Training Bootcamp CD1. CD2

# 29
  • Мнения: 4 435
Мила ти успя ли да си ги изтеглиш?

Общи условия

Активация на акаунт