Хелуин и юбилеум - тема 50 в ДЕ

  • 15 507
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 4 985
BOO! както е казало духчето на Чико. Утре ще сготвя тиквата, че засега само и се точа. Накрая ще отиде при на Биба фенера.  Mr. Green Много ми стана забавно като загледах картинките на заглавната, бравос Чико!
Да се изкажа и аз по повод гостуването. Част от роднините живеят много наблизо. И мине,  не мине някой е на вратата. По принцип за няколко минути, което не вреди на плановете.  Аз като минавам покрай тях се обаждам пак за няколко минути, най-често за да се уговорим. Дори и роднините обаче като искат обезателно да се видим, звънят по телефона и се уговаряме за термин. Хора с 2, 3 деца така си организират времето.  Peace Изненадите бяха в студентските години, когато всички нямахме какво да правим и нямахме идея кога ще го правим.  #Crazy
Обаче ми направи много странно впечатление репликата за обноските , яденето и пиенето на чужд гръб. Ех, как обичам някой да пише, пък аз да се триумя! Та да попитам, Амели, а какво се приема за добри обноски? Да те поканя на гости и ти да отидеш до магазина да напазаруваш ли с идеята, че няма да ядеш на мой гръб?Това пък на мен ми се струва ужасно отвратително....Винаги си е оставало за мен мистерия, това нещо, с което българите извиняват едни от най-големите простотии -"възпитанието".  Коментирам го във връзка с гостуването на роднини от България за една седмица. Тя през цялото време , понеже имаше добри обноски , не искаше да яде и пие , да не била на моя гръб... Sick

Аватари и подписи: Мая пък е влюбена в Томас на Чико. Голяма радост като го види. И в аватара на асялайн.Вика: "катце, катце, мишка!"
  bouquet

Аз пък най много обичам когато някой се хваща за думите и се губи смисъла на споделеното.
Не смятам да изпадам в битовизми и определения, момичета.
За протокола да ви кажа че и при нас гоститата обикновенно се плануват.В началото ми беше криво , но научих приятелите си да се обаждат. Но пък никога не съм проваляла изненадващо гости защото някой не се е обадил.Радвам се на срещата.Всичикте ми приятели до един намирам за достатъчно близки  и никой от нас не изпада до безмислени припадания по доброто посрещане.Уважавам всички прекрасни домакини които съумяват да се предтавят чудесно.Аз залагам на чашите са в този шкаф, я да видим какво има в хладилника......

Момичета, ако сте решили да се ядем на тема нрави на българите и другите, да ви кажа че не ми се участва....

Все пак благодаря за отделеното време в иначе чужбинския форум. Wink

аз съм от малко простите и обикновено изглеждам смешно в очите на другите, пък и доста теми им отварям за "странен живот има това момиче".Искам да кажа че не се вписвам в общоприетите норми.Понякога ми е кофти ама , какво да се прави........
 Peace Peace Peace

# 16
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Не мога да ви насмогна еййй....и тази вечер реших да изчета всичко и отварям една хелуинска тема - като си мисля, че е нашата - и гледам много нови хора са се появили newsm78 newsm78 после говорите за кърмене Shocked  #Crazy newsm78 newsm78 докато най-накрая видях, че съм влязла в темата на майките от САЩ ooooh! ooooh! ooooh!

Чика, много яка темичка Peace

Да ви кажа вече не ми се тъпче постоянно с яденьие и пиеньие да правя кърма Tired Tired не знам вече къде ще му излезе края, ама с това постоянно ядене аман вече Tired Close Close

# 17
  • Мнения: 1 768
Имаме ли именници утре? newsm78

Димитър,Димитрина,Митко,Димо,Драган и други?! Wink

# 18
  • софия
  • Мнения: 4 985
Имаме ли именници утре? newsm78

Димитър,Димитрина,Митко,Димо,Драган и други?! Wink

 Laughing аз съм рожденничка утре Laughing
Ще ви почерпя и после изчезвам. Grinning

# 19
  • Мнения: 3 880
Ха да ни е честит петдесетака  bouquet
още петдесет пъти по петдесет теми да изпишем Laughing  Mr. Green Малееее ooooh!

Момичета, ако сте решили да се ядем на тема нрави на българите и другите, да ви кажа че не ми се участва....
Не бе, Амели, не се ядем, не се засягай така бързо- това са форумите- някой казва нещо, друг се замисля над думите му (има доста повече време да се размисли и реагира, отколкото в реален разговор) пък после му идва да каже и той нещо по въпроса и да доразвие темата, нищо че тя вече се е поизместила и после другият и третият и т.н. Сега ти може да не си имала това предвид, но онова изречение наистина прозвуча така, че като си на гости яденето и пиенето е на "чужд гръб" и възпитаните хора не ядат, защото възпитанието не им позволява Laughing Wink Laughing ами нормално е някой да се изкаже против, няма начин просто Peace
А Риенката говори малко стрестнато, ама на нея й е простено, тя знаеш ли какви стойки и чупки прави в момента, за да обърне бебето в правилната позиция, и с прожектор му свети, и с камбанки бу дрънчи Joy Joy нали Риен? Wink Laughing

# 20
  • Мнения: 1 768
Имаме ли именници утре? newsm78

Димитър,Димитрина,Митко,Димо,Драган и други?! Wink


 Laughing аз съм рожденничка утре Laughing
Ще ви почерпя и после изчезвам. Grinning

Супер!Значи ще купонясваме и ние с теб! Laughing

# 21
  • Мнения: 1 178
Чико второто иzречение беше zа маймунката.

Нат как ти не виждаш ли колата, те даже са две, но съм сигурна, че Алекс говори zа синята. набито око има момчето.
И моя син големоя zапочва кола, ауто, амакси (на гръцки) или zапочва ке ало(още една) кола, още кола. на какъвто и еzик да го попиташ отговора zа не е на немски а zа да на български. голяма бъркотия, но поне роднините покрай него учат чужди еzици.

# 22
  • Мнения: 461
Чико ми отвори очите и я видях, ама аз аватар търсих.

# 23
хади да ни е 4естита новата тема,zа няколко 4аса пак сте се скъсали от писане.аz имам имен ден с моето супер име Димитри4ка.да не ми се смеете и аz не си го харесвам ама си го нося. Embarasseddiangeliдаот Варна съм и ти ли

# 24
  • Мнения: 7 605
Меги, мъжът ти грък ли е?  newsm78

# 25
  • Мнения: 3 423
Меги, мъжът ти грък ли е?  newsm78

А колко му е голям и дали му става все пак?

Наздраве, бре, ей, Димитринки, Димитровчета,
Димдуковчета, Дибидюсчета, Димдавинямчета.
Знаете ли как се казва Димчо Дебелянов на вносен език?
Смоки дъ Фетмен. И той даже би могъл днес да празнува.

Ха, честита нова тема! Нищо, че Хелоуин ми е през да не
ви казвам коя работа. Никак не го уважавам този празник
тъй наречен. Ама хич. Не съм и търговец, та да се радвам
да продавам гаджет в цялата оранжева гама. Извинете ме.
Аз уважавам други празници. Печено агне пред печена тиква.

Амели, честит рожден ден! Наздраве!

# 26
  • Мнения: 911
Амели, честит рожден ден, от zдраве и приятели да се не отървеш!!!
И хич не се zасягай, ние така си прикаzваме, ще ни свикнеш, ако искаш Wink
Аz си имема именник днес, Дирк Димитър, както го кръстиха, когато го въведохме в православната вяра. Смешно, но все пак повод zа ядене и пиене.

# 27
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Аz си имема именник днес, Дирк Димитър, както го кръстиха, когато го въведохме в православната вяра. Смешно, но все пак повод zа ядене и пиене.

хеее да ти е честит именика!!!!! защо да е смешно.

аз днес разказвах на приятеля ми за прощъпулника и той поклати глава и каза: шамани Joy

Амели, честит рожден ден!!!!  bouquet

П.П. някой да има опит с водене на куче от Бг за насам?

# 28
  • Мнения: 11 315
Ха, и аз имам да черпя! ooooh!
Пак... (още поводи имам тия дни)
Засукахме 8 годинки вече с убития германец.
Ай, наздраве!

# 29
  • Мнения: 911
Еее, Веч, минали сте проклетите 7 години, браво на вас! аz чакам един отговор...

Общи условия

Активация на акаунт