Търся си обикновен черен пуловер

  • 2 028
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916

Между Теранова и магазина на Етам на "Витоша".

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192

Между Теранова и магазина на Етам на "Витоша".
Благодаря!  bouquet

# 17
# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз си купих такъв от Калиопе. Виж в мола.  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 255
Вчера си взех от "4me" на Алабин - червен, вълна/акрил, леко втален, с остро деколте  Peace имаше го и в черно

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
В "НИНКА" е бъкано с такива пуловери. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 4 397
Виж и в EXXO на мен там повече ми харесват напоследък, Нинка нещо занемариха каточели асортимента  newsm78

# 22
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Взех си такъв от Нинка.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 222

В EXXO има. Но не съм сигурна, че са възможно най-добрите, поне за мен не са. Не са достатъчно меки, лесно биха се надърпали, а също и провиснали.
Аз от там си купих онзи ден пуловер без ръкави. Също черен, но изработката беше по-качествена от на останалите черни. Казаха ми, че е последно останал от лятната колекция, но провери все пак, може и с дълъг ръкав да се намери някой добър. На "Леге" ще ти е близо.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 397

В EXXO има. Но не съм сигурна, че са възможно най-добрите, поне за мен не са. Не са достатъчно меки, лесно биха се надърпали, а също и провиснали.

Не са най-добрите разбира се има далеч по добри, но последно от там си взех два преди година и половина и излезнаха доста сполучливи, нито провиснаха нито се раздърпаха, мекички са и ги пера в пералнята на 40-60 градуса не са мръднали. Но имам и един дето няма да го коментирам  #Cussing out

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Доста неща си взех от EXXO напоследък и мога да кажа, че съм доволна. Последният път, когато ходих - преди 2-3 седмици, имаше и доста пуловери в черно. Става въпрос за магазина на "Леге".
Ninka е марка на същата фирма и нещата общо-взето са идентични.

# 26
  • Мнения: 4 371
От както открих френския Ла Редут, малко неща ме изкушават тук по магазините.
Материите им са хубави, размери имат всякакви(не само за манекенки). Да живее Франция Laughing

# 27
  • Мнения: 249
Caliope - в мола.    Peace  Достъпни цени, пера ги нон стоп и са ок

Общи условия

Активация на акаунт