Кога възвърнахте килограмите отпреди раждането?

  • 4 322
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 910
По време на бременността качих 30кг., 10 свалих в болницата, а останалите за 3-4 м., като още вторият месец отслабнах рязко след направена лунна диета и много разходки.

# 16
  • Мнения: 1 440
Успях да си възвърна предишната форма по-скоро на 10-тия месец,просто беше лято и минах на плодове и зеленчуци основно.Бях качила 24 кг.А с втората бременност- 15 кг.
И сега не мога да отслабна все още,остават ми около 7-8 кг.

# 17
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Справих се с тях до края на 4-ти месец без диети- разходки и кърмене.

# 18
  • Мнения: 256
Не мога да кажа точно колко качих,защото нямах сили накерая да вадя кантара,но някъде към 15-18 и сега имам да свалям 6 от преди да забременея и още 5 до идеалното ми тегло и няма изгледи това да се случи скоро  Close
Яденето му е майката или по-точно неяденето при мен-разходките и това че гледам бебетата сама не помага Cry

Ще ми каже ли някои кои са тези рицарки...мерси   bouquet
 

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Сега съм по-слаба от преди забременяването.Свалих всичко качено до 7я месец,а до годинката още 6 кг.И всичко това е от неспирните разходки и намалена храна естествено.

# 20
  • Мнения: 272
До шестия месец бях свалила всичко, че и отгоре. Обаче, после си купихме хлебопекарна и сегаа Sick ще отслабвам като се върна на работа

# 21
  • Мнения: 474
Като бременна бях качила 12-13 кг., които свалих до към 2-рия месец, защото не бях добре със здравето. Обаче кърмех и като оздравях започнах едно неземно ядене, пак се "налях" здравата. Спрях да кърмя преди 2 месеца / 1г. и 1м. бебе/ и днес с мъка успях да си закопчая панталон от преди раждането. Мисля до седмици да си вляза във формичката.  Laughing При мен свалянето става с много движение и силно намалено количество храна. Естествено без сладки неща, хляб много малко, не пия газирано..

# 22
  • Мнения: 4 496
През бременността напълнях с 20 кг.
В болницата оставих 13.
До шестия месец на малката си върнах теглото отпреди бременността.
Сега съм с  2 кг по-малко.

# 23
  • Мнения: 645
Почти две години след като родих. По време на бременността качих около 12 кг. 5-те килограма, които останаха след раждането свалих много трудно.  Embarassed

# 24
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
И слд двете раждания след излизането от болницата имах да смъквам само по 2 килограма, но после си качвах по някой килограм и двата пъти, та да си призная все още не съм си върнала формата, но работя по въпроса.   Wink

# 25
  • Мнения: 679
Две седмици след раждането бях си върнала кг и си влизах във всички дрехи от преди.
И аз така

# 26
  • София
  • Мнения: 1 423
Още не съм си възвърнала килограмите от преди да забременея.  Embarassed

# 27
  • Мнения: 3 360
Още не съм EmbarassedНо се боря с тях Naughty

# 28
  • Мнения: 911
Преди да забременея тежах 56... отидох да раждам с 25 отгоре... в болницата оставих 9, остават ми 10 #Crazy

# 29
Веднага.Бях 50 кг. когато забременях, а  преди да родя 59 (бях качила 9 кг. за цялата си бременост).Раждах секцио.В момента съм с 4 кг. по-малко от преди да забременея

Общи условия

Активация на акаунт