Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 456
На мен също ми предстои избелване на зъбите след 10-тина дни, спрях се на системата ZOOM, в кабинет с лампа. Искам да попитам тези от вас, които вече са минали през това - какво ядете в първите 1-2 седмици след избелването? Нещо много ограничено ми се вижда - мляко, ориз, краставици и..? Да не умра от глад се притеснявам Thinking

# 241
  • Мнения: 9
Избелих си зъбите преди 3 години и все още са ми по-бели от зъбите на всичките ми познати. Беше с гел и шини в домашни условия, спах с шните. По време на избелването има повишена чувствителност, но с времето отшумява.

# 242
  • Мнения: 19
Зъболекарят ме предупреди да не пия кафе, вино, цветни напитки и да не пуша. Кафето го ограничих малко, цигарите - не, но избягвах всякакви цветни напитки и плодове. Всичко друго си хапвах и пак имаше страхотен ефект.

# 243
  • Мнения: 64
При всеки пациент е различно-някои получават засилена чувствителност, други-не. При едни е подходяща домашна система, при други-в кабинет и под стоматологичен контрол. Има домашни ситеми, с които не е необходимо да се спи нощем. Има и такива за уикенда-за бързо избелване в домашна обстановка.
След избелване има доста малко ограничения за храни и напитки. Цветни течности-кола, червено вино, чай и др се пият през сламка ( червено вино е забранено).Други ограничения няма.
Като цяло не е болезнена процедура, но е досадна, защото има технологично време за изпълнение все пак.
Засилената чувствителност се повлиява от специални флуоризиращи гелове и изчезва  много бързо.
Лично аз, съм категорично *за*. ако искате подробна информация-на ваше разположение съм.

# 244
  • Мнения: 2 673
Преди две години се избелвах с Опалесценс, в момента се слюнча пред компа със шините Mr. Green, но си взех ЗООМ. По-доволна съм от Зум-а Wink не усещам изтръпване и болка.

Относно яденето... Ям си абсолютно всичко, гледам да не пия кафе, не пия морковени сокове и червено вино...Пържоли може, торти също Whistling

# 245
  • София
  • Мнения: 1 456
Щом пържолки може, съм спокойна:)) Притеснявам се малко как ще изкарам без кафе и кола, защото имам ниско кръвно и без кафе сутрин не мога Thinking

# 246
  • Мнения: 64
Щом пържолки може, съм спокойна:)) Притеснявам се малко как ще изкарам без кафе и кола, защото имам ниско кръвно и без кафе сутрин не мога Thinking

Ползвай сламка. А Zoom наистина е по-добра система.

# 247
  • Мнения: 2
Zdraveite, pora4ah si lepelkite whitestrips po internet, oba4e v opatvaneto ne pishe nishto za- kakvo triabva da se pie  i iade dokato trae izbelvaneto ,sashtestvyvat li oshte onezi ograni4enia otnosno kafeto, sokovete s ocvetiteli i t.n.
Do kolkoto razbrah lepenkite sa mn. efektni dori i da se izpolzvat samo vednaj godishno.
Ako niakoi gi e polzval neka da napishe dali cigarite vrediat po vreme na procedurata....?
Blagodaria predvaritelno  bouquet

# 248
  • Мнения: 64
 sweetviki, по-добре не си купувай такива неща по интернет.

# 249
  • Мнения: 305
Избелих си ги преди 2 години при зъболекар. Супер станаха и никак не боля. Направиха ми силиконови шини и 5 дни спах с тях (в шината се нанася избелващия гел ). Контролен преглед на ден 1, 3 и 5. Ефектът е все още видим. ОБАЧЕ докторът каза, че първо трябва да няма зъби за правене,  да се махне зъбния камък (вкл. и тоя под венеца ( това болеше  Sad  ). После пих някакви витамини и си мазах венците с един гел (това против парадонтит май) за 2 седмици и после чак стигнахме до беленето.
според доки поразиите ставали като се *избелва на мръсно*.
По време на избелването се избягват много топли и много студени напитки както и всичко оцветяващо.
Наскоро говорих с док и се разбрахме налято да ми махне камънаците и да повторя процедурата за 2/3 вечери.
НЕ беше безумно скъпо, и сам мн. доволна от трайността на ефекта. За протокола / не пуша, но колко кафе пия.... Rolling Eyes
дано бях полезна

# 250
аз съм против предпочитам да ползвам избелващи пасти като лакалут Grinning

# 251
  • Мнения: 64
 
За tanid-вероятно гела, който ти използваш,  е 7,5 %. От скоро има един, който е 9,5 % и е доста по-добър-препоръчвам ти го. За дневна употреба- 2 пъти на ден по 30 мин, или веднъж по 45. Супер е!

Последна редакция: сб, 11 юли 2009, 19:55 от muronka

# 252
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
От изб. пасти на пазара Лакалут- уайт и Gum-whitening са най-добрите. На другите не обръщайте голямо внимание. Бленд-а-мед също е много добра паста, във всички разновидности.


Аз пък съм доволна от съвсем друга марка избелваща паста за зъби, така че не се изказвай толкова крайно на кое да обръщаме внимание и на кое не. При избелването всичко е строго индивидуално.

# 253
  • Мнения: 64

Аз пък съм доволна от съвсем друга марка избелваща паста за зъби, така че не се изказвай толкова крайно на кое да обръщаме внимание и на кое не. При избелването всичко е строго индивидуално.

 
[/quote]

Ами ползвай си я нея тогава.

# 254
  • Мнения: 188
Избелих си зъбите преди 3 години и все още са ми по-бели от зъбите на всичките ми познати. Беше с гел и шини в домашни условия, спах с шните. По време на избелването има повишена чувствителност, но с времето отшумява.

И аз се опитах по същия начин. Може би не държах отливките достатъчно дълго в устата и ефекта беше малък.

Общи условия

Активация на акаунт