Кой е парфюмът, който не ви омръзва?

  • 84 605
  • 925
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 3 371
"Boudoir" на Vivienne Westwood.

# 901
  • Мнения: 3
http://www.desi-stil.com/%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%84%D1%8E%D0%BC%D0 … l?manufacturers=8
Това е моят парфюм. Имам и Армани Код, но този на Диор е единственият, който купувам вече няколко пъти.   Hug

# 902
# 903
  • Мнения: 32
Whish of love на Avon

# 904

благодаря ти  Simple Smile Аз все още се колебая кой от "отровите" на Диор да си взема. Щеше ми се да е нещо привличащо мъжкото внимание. Двуумя се м/у  Pure Poison и Hypnotic Poison  newsm78
[/quote]

Здрасти: щом се стремиш към мъжкото внимание мога да те посъветвам следното относно Pure Poison - само ще си дадеш парите. Аз също го харесвам и бях решила да си го купя, за целта направих статистическо проучване с 4-ма мъже /единия беше моят/ - 4 от 4 предпочетоха jasmin noir на Bvlgari.......повече нямам какво да кажа ...
успех

# 905
  • Мнения: 13 627
Много е индивидуално, аз като съм носила преди години Pure Poison много мъже са ме питали какъв е този убийствен аромат! Просто се усещаше как им действа, но сега много рядко го нося, защото лесно ми омръзват парфюми!

# 906
  • Мнения: 196
Много е индивидуално, аз като съм носила преди години Pure Poison много мъже са ме питали какъв е този убийствен аромат! Просто се усещаше как им действа, но сега много рядко го нося, защото лесно ми омръзват парфюми!



и на мен ми харесва ама много е тежък Tired,по темата всички ми омръзват

# 907
  • Мнения: 697
Гучи,енви ми

# 908
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Обичам да сменям различни аромати, но често се връщам към Nina Ricci-Prety, Nina Ricci-Premier Jour, Christian Dior-J'adore

# 909
хмм,сетих се за още два,които са на Гучи
Flora by Gucci


Gucci by Gucci Eau de Parfum

преди няколко дни купих този и много ми харесва,казва се  Viva La Juicy Eau de Parfum

а ето този го купих за рожденния ден на една приятелка скоро,тя обаче го отвори на рождения ден и от тогава съм просто възхитена от него,като свърша горния,купувам този!Този май се казваше     
Petite Cherie Eau de Toilette
   

# 910
  • Хасково
  • Мнения: 224
Никога няма да ми омръзне Alien на Thiery Mugler. Жесток парфюм, и с доказано въздействие върху мъжете!

# 911
  • Мнения: 2 500
Никога няма да ми омръзне Alien на Thiery Mugler. Жесток парфюм, и с доказано въздействие върху мъжете!
smile3508
Сигурна ли си?

# 912
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Харесвам парфюми с индивидуалност.
Coco Mademoiselle на Chanel не може да се сбърка с друг  Peace Никога няма да ми омръзне!

# 913
  • Мнения: 2 011
Ноа на Кашарел - бялата  перла !  Heart Eyes

# 914
  • Мнения: 1 290
Никога няма да ми омръзне Alien на Thiery Mugler. Жесток парфюм, и с доказано въздействие върху мъжете!
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт