Бесен въпрос за БЦЖ на 7 г.

  • 6 209
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 413
 smile3521

Това със сигурност!!!

# 16
  • Мнения: 1 413
Мисля, че няма да можем да отложим ваксинацията,защото - за щастие - Ева не е правила бронхоспазъм от една година и няма как да вземем реално мнение на алерголог - как ще се базира на изследвания от преди една година?
Ще сменям личната, то е ясно вече, докара ме до нервна криза тая жена #2gunfire извинете че си изливам постоянно гнева, но как може да си дотолкова незаинтересован от работата си, че даже да не информираш хората, които ти се доверяват за правата им, за възможностите, които имат #Cussing outПоне да беше говорила с нас, тя ЕДНА ГОДИНА не се поинтересува за ваксинацията #Cussing out

# 17
Не би трябвало JP да прави манту и бцж, тъй като за това се иска спец. подготовка, каквато имат в туб. диспансерите.  Аз подкрепям БЦЖ-ваксинацията, тя е доказала своята роля. Освен това нашата БЦЖ ще бъде използувана за създаване на ваксина против СПИН от проф. Виторио Кулици. Не съм мед. специалист, но всичко това са ми го обяснявали компетентни лекари.(мои близки)

# 18
  • Мнения: 1 413
Тъй като не зная как да си редактирам заглавието на темата просто ще дам развитието на нашия случай.

Първо, благодаря, отново на всички, които ми писаха Hug обичам ви!!!

Обадих се в туб диспансера, записаха ни час, отидохме на манту - много точни и коретнти, дадоха ни подробна информация, приеха нашето желание при налагаща се имунизация да дадат допълнителен ден. За радост мантуто се оказа положително, с отлична реакция и реваксинация не се налага.

Манту може да се прави най-малко през 2 седмици, това ще ви обяснят на регистратура.
Детският кабинет е с отделен вход, така че децата нямат връзка с болничната обстановка.
В деня на мантуто не се мие мястото.
За тези неща имах погрешна информация, затова ги пиша тук.

Съветвам всички да отидат там за бцж, личните лекари не са длъжни да бъдат и педиатри, там се отнесоха много компетентно!

Благодаря ви още веднъж за точната информация, съветите и успокоението!

Общи условия

Активация на акаунт