Стара Загора 39 - Вещи в занаята

  • 14 153
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Експри , що смени заглавието си ????
звучеше  много актуално ,  в тон с тиквения празник Laughing

Точно заради Хелоуинския празник си смених заглавието...
Щото не съм Хелоуинска тиква... А съм една друга тиква...
Та така, за да не ме бъркате...

Със сигурност не съм такава тиква...


Нито такава...


А още по-малко пък такава...


Иначе предлагам да подарим на Стефи за Хелоуин ето това...

# 16
# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Сефте ли чуваш за тая педагогика или се майтапиш нещо...?

# 18
  • Мнения: 6 243
Трябва ли да не съм чувала за тая педагогика, за да намирам темата за интересна.
Не, не се майтапя. Реших, че на още някой може да му е кеф да прочете това.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Благодаря за поздравите, вече ги предадох.
А сега да ви почерпя, че моето момче има и рожден ден днес:


# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Jade, да ти е жив и здрав.   bouquet

# 21
  • Мнения: 855
Брей колко сте изписали  Rolling Eyes
Аз изпуснах май гласуването  Embarassed Ами ако има свободни места ще дойдем  Rolling Eyes Ами тъй като забравям да погледна  Embarassed

# 22
  • Мнения: 280
Аз пък няколко дни нямах интернет отново.Добре,че гласувах преди това.
Ходих до Универсалния,не бяха останали никакви костюми,или поне не бяха никак читави.Ще мислим нещо по домашно.

Роси,явно наистина много ти е прикипяло.Надявам се,че Ивайло ще е добре в новото училище.Той какво казва?Таксата не ми се струва висока за услугите,които предлагат.А нямат ли и група за Иринка?

Много ми беше домъчняло за Деметра и се радвам,че мога да прочета нещо от нея.Ако не съм споделила с всички,поканих ги и на Априлци,засега не знаят дали ще могат да дойдат.Естествено,те ще си потърсят място за спане.

Искам да развенчая мита,че Дидо е едва ли не една енциклопедия.В петък му се обадихме с надеждата да ни упъти къде е Хенди.Много убедено заяви-в Технополис.Разкарахме се до другия край на града и ...Хенди се оказа на Централна пиаца,до книжарница Пингвините.Та така,никаква Дидипедия не е той.

Мини,как е детенце?Дръж ни в течение.

# 23
  • Мнения: 2 122
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235988.0
Съжалявам, че с това се включвам в темата, но ми е много болно и искам да крещя  Cry

# 24
  • Мнения: 280
отиваме да събираме есенни листа в новата градинка,дето на времето и казваха "кучешката".Казвам го ако  някой иска да се присъедини към нас.

# 25
  • Мнения: 57

Много интересна тема. Аз въпреки,че съм в системата, за пръв път чувам за тази педагогика и ми беше любопитно.

Иве, за места не се безпокой. Алек както е тръгнал с температура и акане през час (надявам се от зъби), не е много сигурно нашето идвяне в сряда.

Мини, надявам се Стефи вече наистина да е по-добре.

# 26
  • Мнения: 753
Херче, ти ли беше настроена за романтика, мила?....

http://www.youtube.com/watch?v=-ukTkRZOnrE&NR=1

поздрави Mr. Green
и да не ме баннеш ето това:
http://www.youtube.com/watch?v=QSKL3ohnr3A&NR=1

а това е за всички:
http://www.youtube.com/watch?v=C_CdOKdjeNg&NR=1
 хубав ден!  bouquet

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 12:13 от Tigercheto

# 27
  • Мнения: 1 165
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235988.0
Съжалявам, че с това се включвам в темата, но ми е много болно и искам да крещя  Cry
Мини направо съм потресена. Нека хубавата Стефи да се оправи бързо!
Аз пък да ви споделя моят "злощастен" опит с хомеопатите в нашия град.
След като тук коментираната хомеопатичка ми отказа преглед веднъж(детето беше с 5-шарка и тя каза, че щяла да се зарази) приключих с нея.
Миналата седмица малката пак беше със зачервено гърло, отиваме при педито-АБ. С мъжът ми взехме решение да я заведем при друга хомеопатичка и така най-накрая да пробваме и това лечение.
Отидохме, жената се оказа алопат, отдал се на хомеопатията. Дотук много добре, защото все ми се струва , че един съботно-неделен ,било то и двугодишен курс, не може да даде необходимите знания на когото и да било за анатомия, болести, симптоматика и пр., за да му поверя детето си.
Жената ни изписа-забележете 4 лекарства #Crazy Аз зная, че в хомеопатията  се дава еднократно и само едно лекарство! Питах я защо така-каза, че това не били взаимноизключващи се лекарства и да не се безпокоя. Разгледохме ги и в учебника й и аз се успокоих. Да, обаче сега адски ме гложди този факт. Направо ще полудея. Хомеопатията не е толкова безобидна. Ами , ако нещо навредя на детето си? Мисля да отида и да се консултирам с др.хомеопитичка,нищо , че се бях зарекла да не я посетя. Все пак става въпрос за детенцето ми.
Попитах Александър в съответния форум-той буквално остана изумен от предписанато.
В интерес на истината-лечението й засега ни помогна. С тези мои дилеми, мъжът ми каза, че ще ми забрани с пароли достъпа до интернет Laughing

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Зайко, коя е другата хомеопатка. Не че не се досещам, но може пък да се пояивла и друга в нашия град.

# 29
  • Мнения: 1 165
Оф, забравих да кажа нещо -подарявам ръчна помпа на Авент.
Зайко, коя е другата хомеопатка. Не че не се досещам, но може пък да се пояивла и трета в нашия град.
Мариана Райчева. А кои са другите? Да взема да ида при някоя от тях и да се консултирам. Само, че ще го направя тайно от мъжа ми...Леле, смятате ли ,че прекалено много се вманиячавам?

Общи условия

Активация на акаунт