Харесахте ли зимни боти/ботушки за децата?

  • 2 514
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 952
на К и К не съм ходила още да видя зимните модели,мисля от там да взема на малкия боти,че съм доволна от миналогодишните. Иначе ботушките по горе на снимката са супер и мисля че са на Марикита, но незнам от сайта ли са поръчвани или са купени от магазин. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 255
Аз взех на малкия боти /до глезена/ на Минимен - за сега са супер  thumbsup остава да му намеря и някакви ботуши или апрески за сняг  Praynig че нали ни "обещаха" люта зима  #Crazy и ще е ок  Peace

# 17
  • Мнения: 952
а какви са цените на Минимен? и има ли някакъв сайт, да видя моделите им, че ако ми харесат да ги търся в Русе Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 6 164
Аз взех на малкия боти /до глезена/ на Минимен - за сега са супер  thumbsup остава да му намеря и някакви ботуши или апрески за сняг  Praynig че нали ни "обещаха" люта зима  #Crazy и ще е ок  Peace

Много се извинявам за офф-а, но "люта зима" ли? Shocked Sad Аз разбрах пък, че щяла да е като миналата...?!

# 19
  • Мнения: 5 228
Преди 2 седмици в магазина за детски обувки на Витошка (до Битсиани) имаше избор на ботушки и боти, ние купихме от там хубави бежови ботушки, шити, с дебела подплата, за 50 лв. Тези точно май бяха изостанали от миналата година, защото повечето модели бяха по-скъпи.
Само не правете грешката да ходите събота и неделя, защото магазинчето е малко, вътре става лудница от ревящи деца, моделите свършват бързо.

# 20
  • Мнения: 391
Ние взехме ето тези http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7848&AlbumId=105659
от Плиска. Имаше и по-сладки модели, но тези най-много ще й отиват на якето. Около 60-65лв са всички.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 845
Ние взехме ето тези http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7848&AlbumId=105659
от Плиска. Имаше и по-сладки модели, но тези най-много ще й отиват на якето. Около 60-65лв са всички.
Мишленце, откъде на Плиска ги купихте тези сладури?Да не става дума за магазина на Минимен, защото ака е оттама аз му правя бойкот.

# 22
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662


Mинимен 58лв от Илиенци.По магазините са 70лв.

# 23
  • Мнения: 72
   За малкия господинчо /2 год/купихме от колев и колев, при това той сам ги избра този път. Много е доволен, даже като ги обухме в къщи не пожела да ги свали дълго време.

# 24
  • Мнения: 3 457
Цена и магазин може ли?
аз по нета ги поръчах ,но в София има няколко магазина ,ето ги
ботушки

# 25
  • Мнения: 391
Ние взехме ето тези http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7848&AlbumId=105659
от Плиска. Имаше и по-сладки модели, но тези най-много ще й отиват на якето. Около 60-65лв са всички.
Мишленце, откъде на Плиска ги купихте тези сладури?Да не става дума за магазина на Минимен, защото ака е оттама аз му правя бойкот.
Да, точно от там ги взехме. Имат много дебела подплата отвътре и подметката е много гъвкава, че с миналогодишните ходеше като терминатор.

# 26
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
аз съм си харесала такива, но още не съм купила...

# 27
  • Мнения: 324
Аз на мъника купих на "Капчица", от магазина на "Витошка", страхотни са, естествена кожа целите и само за 40 лв newsm03. А за баткото сме още по-практични - ще кара с Nikе-овете от миналата година, оказа се, че му стават  newsm68 newsm68 newsm68

# 28
  • Мнения: 3 356
Аз чакам да заредят любимия ми Killtec , харесала съм си едни високи боти  Flutter

# 29
  • Мнения: 2 149
Като са зимни трябва ли да имат каракул? newsm78
Взехме едни Шукидс, но са набук, а от вътре естествен хастар. Мисля да ги носи с дебели чорапета.
34 лв.

Общи условия

Активация на акаунт