Приятелства в детската градина

  • 2 012
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
В групата си имат ново момиченце, което си е харесало дъщеря ми за най-добра приятелка и пощипва другите деца, които се навъртат около Ели.
Иначе са много сладки, вечер когато отида да я взимам, как се гушкат и едва се разделят.
До скоро "моите приятели" бяха децата от парка, а сега са детскоградинските момиченца.
А, и Ели била на Джими "любимата"- както със срамежлива усмивка ми съобщи.
Сладурчета.

# 16
  • София
  • Мнения: 13 206
А като казахте гости с преспиване.. Имам колега, за който Александра е слабост. Тя също много го харесва. Сега като я водих на работа с мен покрай стачката Александра го покани да спи у нас. Понеже баща й гледа майка си, която е болна аз спя в детската стая. Саша веднага нагласи нещата със спането на колегата. Уточни как той ще спи на моето легло в нейната стая и как ще играят на гоненица, ама след като се наспят "Защото иначе мама се кара" Паднахме да се смеем и не само това, ами вечерта по телефона изпляска на баща си. "Утре Димчо като дойде да спи при мен ще играем на гоненица"  Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Иди че обяснявай кой, кога и как ще спи у нас  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 139
Посмях се и ми се стопли сърцето от вашите истории Hug
Синът ми от скоро е на градина и знам само: "Николай Савчев ми е приятел", но в яслата: "Аз обичам Деница!" - го чувах всеки ден Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 6 206
Тръпна в очакване кога и ние ще си имаме приятел. Постоянно го питам
Кой ти е приятелче?
Отговорът е неизменно
Мама и тати.  Tired
Кога ли ще промени това?

# 19
  • Мнения: 5 877
Не е ли малък? Има време Simple Smile

# 20
  • Мнения: 8 999
И моите деца си имат приятелчета. Повечето от децата ги познават още от "количкино" време, изкараха заедно в градината, а сега ние, родителите, решихме да ги запишем в един клас в училище. Много са задружни и се радвам, че се търсят и все са заедно, когато сме навън.

# 21
  • Мнения: 6 206
Не е ли малък? Има време Simple Smile

Кое му е малкото - две години ходи на ясла, играе с деца от махалата.
Дано в детската градина променим нещата малко, доколкото разбрах от 28 деца по списък са 20 момчета - все ще си хареса някое приятелче.

# 22
  • Мнения: 5 877
Не е до това. До фаза е, споко Simple Smile

# 23
  • Мнения: 24 467
Синът ми е във втори клас. ДГ, която посещаваше, беше близо до моята работа, а не до дома ни, за удобство при воденето и взимането. Когато започна училище в класа нямаше познати деца, в съседните първи класове имаше приятелчета от улицата ни, но не и такива от градината. Сега ходи на английски и в групата има деца от ДГ, с които поддържа отлични отношения. Миналата година за рождения си ден беше покънил също деца от ДГ, а и ходи на такива рождени дни.
Смятам, че някои от приятелствата, които се създават там са много ценни и се помнят за цял живот. Други остават такива за цял живот и това е изключително хубаво. При мен също е така. Говоря за истински приятелства, които човек създава обикновено предимно в детската си възраст.

# 24
  • Мнения: 1 045
Моата дъщеря е малко дръпната в това отношение но гледам , че почва да се отпуска напоследък . Иначе постоянно я дърпат в градината да си играят с нея и има около 3-4-ма обожатели които изобщо не поглежда  Laughing Последния и подарък беше пръстен от гризки подарен с много любов от едно момченце в групата и. Беше много впечатлена първите два дни после го захвърли някъде и тотално забрави за него  Crazy

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
най-добрата му приятелка на моя юнак ни е съседче. И добре, че е така... Ще се ожени за нея.
Сега имахме дълъг уикенд (пет.съб. и неделя) и още в събота сутринта ме попита, кога ще ходи на ДГ, да види Вяра?
Голяма любов са  Laughing . Но подаръци не се сеща да й прави... поне за сега.

Обаче тези приятелства са много ценни и дълги и хубави. Моята най-добра приятелка от детинство, ми е дружка още от ДГ. Тъй, че се отнасям сериозно към подобен род приятелства.
Гледам и щерката си има такова приятелство. Вече са в 4-ти клас, а са заедно от ДГ.

Много готина тема, Анде! Браво   bouquet

# 26
  • Мнения: 3 268
Моята дъщеричка си има приятелчета,с които много се обичат .Това са Ник,Дани,Лилия и Никол.Ник като я види и я прегръща и вдига във въздуха.Толкова много я обича,че казал на майка си"За Калина ще се оженя и за никоя друга".Поне откъм зет съм уредена Grinning

# 27
  • Мнения: 488
Приятелите на Боян са още от яслата. Ида е по-голяма с една година от него, и сега той е в същата градина. Но му е много мъчно за Велин, който е вече в друга градина. Не минава ден без да го спомене, чак на мен ми става тъжно.

# 28
  • Мнения: 17 407
 В групата надъщеря ми има 2 или 3 момиченца, с които си играе, т.е са и един вид приятелки. Кръстила си е куклите на тях. Да, обаче едната мадама е твърде непостоянна в "чувствата" си към моята щерка Simple Smile Един ден решава и й казва, че не я обича и не иска да играе с нея, след време пак я заобичва. Не знам правилно ли постъпвам, като  обяснявам на дъщеря си, че трябва да държи на приятелите си, а не един ден да ги обича, на другия да не ги поглежда. За мен също са важни тези неща, нищо, че са още по на 3-4 години.

# 29
  • Мнения: 3 537
Анелия си има приятел-Румен.Даже го нарича "моя Румен". ooooh!
Много го била обичала. Joy

Общи условия

Активация на акаунт