Irka, всички АВГУСТинчета ви пожелават на добър час и късмет

  • 25 917
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Благодаря на всички ви за милите думи!  Hug

# 256
  • Мнения: 1 819
t_ilieva, честито ви бебче  Heart Eyes
Да расте, здраво, силно, послушно и обичано дете  Heart Eyes
На теб бързо възстановяване  Simple Smile
Ирка, Честит Рожден Ден  Heart Eyes
Бъди много, много щастлива   bouquet

Ама вашия татко е страхотен направо. Дали ще приеме още един дребосък да развежда и него  Simple Smile
Мисля, че трябва да си абсолютно спокойна за децата си. такова разнообразие не на всеки се предлага  Simple Smile

# 257
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Леле, каква съм забравана.......

Irka, Честит Рожден ден! Да си здрава и много щастлива!  newsm51 newsm59

# 258
  • София
  • Мнения: 124
t_ilieva, да ви е здрава и щастлива малката госпожичка, да ви радва и да е късметлийка!
Бързо възстановяване и сили и спокойствие ти пожелавам, за да се грижиш за мъничето!


irka, да си жива и здрава! Много хубави моменти и скоро да се съберете с принцесите и грижовния татко!

Маймунка хапва шунка, няма страшно важното е детето да се забавлява и да не й е скучно. Период е какво да правиш, ще мине.

# 259
  • Мнения: 1 878
  Hug Честито второ бебочество t_ilieva, с едно бебе е чудесно, но пък с две си става направо приказка  Hug  Hug  Hug


Ирка, честит ти празник, да си мноооооого щастлива и във всичко да ти върви по вода НО най-вече съвсем скоро да се съберете и да празнувате цялото прекрасно семейство (за таткото вече направо ви завидях  Heart Eyes прати му телефона ми  Wink)

Поздрави набързо и за всички останали мамита  Heart Eyes

# 260
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 643
Много благодаря за пожеланията на всички! Hug

Закръглих ги и аз годинките вече! Wink Е, днес не ми беше до празнуване, нито го почувствах като прзник, но ще празнувам 31вия РД с близките си хора, като за два рожденни дни! Едно наздраве от мен все пак!




Сега да кажа за плуването. Минало е много добре. В началото са се разплакали малко, но после са влезнали в басейнчето и им е харесало. Особено на Лъчи. След плуването е питала непрекъснато кога пак ще ходят в басейнчето при баткото с пръчката. В срадя са пак на плуване. Много съм доволна.  Simple Smile Дано така да продължават.

Аааа, а таткото ни сериозно обмисляше да гледа още едно детенце на възрастта на Лъчи, ама се отказа в последствие! Прецени, че 3 деца вече много ще му дойдат! Laughing Иначе да си кажа, че и аз съм очарована и учудена от него. Справя се блестящо с децата. Сам си ги гледа, къпе, облича. Единствено майка му готви. Дори им подбира с какви дрешки да ги облича, че да са хубаво облечени, и за мое учудване успява да ги съчетава много успешно. Изобщо, пу, пу, ама добре му се отдава гледането на децата! bowuu



# 261
  • Мнения: 1 878
С две думи Ирка, човека разбира от жени  Mr. Green сега остава да го включим към темата и форума и после....после и на срещите  Mr. Green Ти горе главата, някак си тези по-трудни моменти ни показват колко щастливи сме в ежедневието без да го дооценяваме и често наричаме скучно, така после ще сте десеторно, стоторно и...по-щастливи от факта че си скучаете пред телевизора заедно  Hug


Явор, продължава серията от щуротия днес като ми заяви пренебрежително - Мамо, много си досадна  Shocked, че ми вика махай се, гаден голф, простак, ти си глупак и....нецензурни изрази чути от.........ми от мен де че от кой друг  Embarassed ми за ужас на всички ме порти и пред свекитата  Mr. Green като изстреля някоя думичка от сорта  Joy  Та исках и за себе си да вметна - внимавай какви ги блещиш пред детето вече  Crazy


Иначе сега изучаваме марките на колите и определено разпознаваме почти на 100% "гадния" голф  Mr. Green та такива работи към нас тез дни.

Ходихме и на зъбар, ама това си нямаше общо с преглед, поне какъвто аз го разбирам та пак ще ходиме, че имаме едни кафяви петънца по зъбките и искам да разбера какво как и защо и ....


А за срещичка може би идната седмица ааааа Времето го очакват хубаво, преди празниците е и...май си ни е време  Hug

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 23:07 от Sunnily*

# 262
  • Мнения: 179
t_ilieva,да ви е жива и здрава Габи,много радост да ви носи  Heart Eyes
irka,честит рожден ден,всичко най-хубаво ти желая   bouquet
   
И на мен ми се иска да запиша Алекс на плуване,но за съжаление в Горна нямаме плувен басейн и трябва всеки ден да я водим до Търново.Баща и я води за риба на един язовир и все бягала към водата,искала да скочи и да плувала при рибките,голям мерак,едвам я удържали да не скочи във водата  Laughing На ден по 100 пъти пита баща си кога ще ходят да плуват при рибките  Laughing
Другата ни страст е билярда,голяма игра с топките,не ги оставя да играят, ходи вади токите от джобовете,постоянно ги размества по масата,иска да ги удря с "пръчката",абе голям смях  Laughing
   
Ето и обещаната снимка с гримираната Алекс,като някое циганче  Laughinghttp://images.millennaa.multiply.com/image/2/photos/9/500x500/1/ … amp;nmid=91410748  тук има още малко снимки http://millennaa.multiply.com/photos/album/9/Photo_Album_2008-04-16#1

# 263
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
milena000,  Благодаря!   bouquet

Ама много красива Алекс бееее!  Hug

# 264
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 643
Само кажете кога ще е срещата и като нищо ше го пратя! Laughing

Ето една снимка на моите начинаещи плувкини, готови за плуване
http://images25.snimka.bg/005627173-big.jpg

А това всъщност е албумчето със снимки от България правени последния месец.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238029&view=1&photo=1

# 265
  • Мнения: 1 878
Мммммммммммммм сладуркииии голееееми  Hug  Hug  Hug

Ммм колко са пораснали бебочествата ни от едно време  Crazy

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 266
  • София
  • Мнения: 10 060
Лелееее, Лъчи не мога да я позная, толкова е пораснала и променена!

# 267
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 643
Даааа, пораснаха нашите дечица, не са бебета вече! Wink

Моите момичета вчера са били на фризьор и сега са с по-къси косички, че на таткото ни, не му се занимава и опашки да връзва! В това вече не го бива, ама му е простено! Laughing

Дайте и вие снимки да ги видим мъниците пораснали!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС! ДА СА ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И КРАСИВИ КАТО ЦВЕТЯТА!  bouquet

# 268
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Честит имен ден на всички празнуващи!   bouquet

Кои са празнуващите мами, я веднага да си признаят и да почерпят!  Wink

# 269
  • Мнения: 1 819
baloni Мила Съни, Честит Рожден Ден  baloni
 newsm59Желая ти много, много късмет, здраве, щастие, любов newsm59
Бъди щастлива и обичана майка и съпруга  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт