относно майчинството

  • 1 238
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 050
благодаря на всички мами , които дават мнение по моя въпрос , значи доколкото разбрах ми се полага еднократна помощ при бременност , за която се подават документи 45 дни преди раждането , а еднократната помощ за раждане си е отделна . А след като от този месец се водя на работа , докато натрупам 6 месеца стаж ще получавам ли помощи от социалните ?

Точно така. А дали ще получаваш помощи зависи от това на каква заплата те водят. Условието за получаване на помощи за отглеждане на дете е доходът на член от семейство да е до 200 лева.

# 16
  • Мнения: 34
Благодаря ти zinaSt за информацията , която ми даваш , наистина ми помогна , имам още едно питане - от ноември 2007 г. се водя на работа , декември ми е термина , за период от 6 месеца сама ще си внасям осигуровките , въпроса ми е при осигуряване на мрз за тези 6 месеца получаваш ли нещо от социалните или само плащаш осигуровки и чак от 01.04 си вземаш полагащото се ? И някой знае ли какъв е размерът на всички осигуровки , които се внасят при мрз ? Благодаря ви предварително !!!

Общи условия

Активация на акаунт