официална рокля!

  • 10 346
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 782
а адреса на бутика ,на Александра-кой е ?
Бутикът се намира пак на Ангел Кънчев

# 16
  • Мнения: 2 936
а адреса на бутика ,на Александра-кой е ?
Бутикът се намира пак на Ангел Кънчев

мерси   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 782
И после задължително снимка  Peace

# 18
  • Мнения: 4 435
Дано да харесаш нещо.

# 19
  • Мнения: 651
Как вървяте цените на роклита на "Агата"? Скоро гледах интервю с Александра Раева ( бившата беквокалистка на Слави), това е нейната марка, но все още не мога да намеря нищо в нета....

# 20
  • Мнения: 4 435
Как вървяте цените на роклита на "Агата"? Скоро гледах интервю с Александра Раева ( бившата беквокалистка на Слави), това е нейната марка, но все още не мога да намеря нищо в нета....


Роклите между 130-190.

# 21
  • Мнения: 76
Има един магазин Нико,има хубави неща,а и цените са доста сносни.Намира се срещу Ел Корасон.

# 22
  • Мнения: 1 007
в Морган има хубави официални рокли

# 23
  • Мнения: 89
Аз се сещам за магазин "Холидей" на "Стамболйиски" с/у "Син Сити" имат мн красиви рокли  Laughing и не са много скъпи аз си взех балната рокля оттам  Joy  или магазин "Романтика" на Витошка също е добър избор но там вече цените са малко по-високи  Shocked Успех

# 24
  • Мнения: 2 936
някой да знае кой е магазина в който заведоха Деси от Пълна промяна  Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 3 857
Името не го зная , но мисля че това е магазина на ъгъла на бул.Васил Левски и ул.Ген.Паренсов http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=cfb19cc8c1421b9a15f5c9767b1d7d … mp;Map47_41.y=104,
поне като си спря колата Кремена Х. на това място ми приличаше, пък и там в тази къща на 2 етажа има някакъв бутик за дрехи. newsm78

# 26
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Видях интересни вечерни рокли в един магазин на втория етаж в Скай Сити. Не бяха много скъпи, някъде около 200-300лв Peace

Общи условия

Активация на акаунт