Искам да съм модератор!

  • 8 411
  • 193
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 099
   - авторите на откровено тъпите постове да се линчуват онлайн

И аз. Ма, има и против. Искат толерантност за тъпотата.

# 76
  • UK
  • Мнения: 3 959
Трябва контраст. Пък и кой решава кои постове са тъпи и кои не?

# 77
  • Мнения: 484
Цитат
Пък и кой решава кои постове са тъпи и кои не?
Ако искаш ще се поразровя, за да ти докажа нагледно, че има такива, за които не е нужно никой да решава - те просто са тъпи.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 099
Трябва контраст. Пък и кой решава кои постове са тъпи и кои не?

Не може да не си ги забелязала?!

# 79
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, няма нужда, имам претенциите да ги виждам и сама, но попитай авторите им, ако искаш, да видиш какво ще ти кажат. Не можем да затворим всички тъпи на остров и да ги кастрираме, понеже дразнят някого. Те може да искат да забранят нашия достъп, пречим им на безметежното съществуване. Освен това поразрови се, като ти се занимава, в първите постове на някои многоуважавани потребители, и те сами ще си признаят, че имат някои тъпи такива.

Естествено, че съм, но как да забележа умните, ако тъпите ги няма?

# 80
  • Мнения: 6 039
ухааааааа

След кандидатурата на maria lu за модератор на Красива мама и на мъжа й за кмет на София, аз се предлагам и гласувам за себе си за Нашия Дом

maria lu, ще действам като теб, но с биологично оръжие или директно с атомни бомби
ще спра всеки, който публикува малоумни проекти на кухни и мебели, ще секне кич от всякакъв род, ще забраня реплики - "Ауууууууу, много ти е хубава къщата, поздравления!" /къщата е пълен абсурд, да уточна/ това не просто не е възпитателно, а е по-опасно от комунизма, Пропагандира се кич и безвкусица.
Ще  #2gunfire, всяка, която ме обвинява в снобизъм и безхаберие.
Да, сноб съм, искам стол за хранене, от 4 000 лева, искам Барселона чеър за 6000лева, искам от всичко с цена над 20 000лева. Искам ама, само аз имам право да си го признавам, другите да мълчат. Искам, ама не мога /по-нататък, като сложа брояча/
ще сложа брояч в ЕВРО, за отговор на всеки конкретен въпрос, касаещ интериор, обзавеждане, цветове  и т.н.
замислила съм няколко конкретни банна, и ще изгорят, още с оглавяването ми на подфорума

ехххххххххххххххх
мечтиииииииииии


много скромни хора тук бе, всеки бяга от властта, не видяхте ли кари 100метрови бюлетини разгъвахме в тъмната стаичка. Вземете си бележка

Знам пътя на горе, гласувайте за мен!!!

всяка прилика с действителността..........................
 Joy Joy Joy Joy Joy

# 81
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ивонска, свърши Ви марципанът ли?

# 82
  • Мнения: 3 034
Ивонска, свърши Ви марципанът ли?

аха. иска кисело мляко.

# 83
  • Мнения: 25 824
За да пожелае човек да е модератор в Бг-мама, трябва или да е злобен комплексар (за да може да  #2gunfire #2gunfire #2gunfire когото си иска безнаказано) или да е мазохист (ако си върши съвестно работата, ограбвайки свободното си време, семейството, че даже и загърбвайки служебните си задължения, а в замяна да печели само омраза и обвинения от страна на  обикновените потребители).
Никак не им завиждам и на двете категории, особено на втората. Киселото мляко и СПА-процедурите са много слаба компенсация за вредните.  Mr. Green
Стачка?  Wink  Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 3 099
Ивонска, свърши Ви марципанът ли?

Очебийно е така! Заприличах на аватара си от тази фундаментална липса.....

# 85
  • Мнения: 281
За да пожелае човек да е модератор в Бг-мама, трябва или да е злобен комплексар (за да може да  #2gunfire #2gunfire #2gunfire когото си иска безнаказано) или да е мазохист (ако си върши съвестно работата, ограбвайки свободното си време, семейството, че даже и загърбвайки служебните си задължения, а в замяна да печели само омраза и обвинения от страна на  обикновените потребители).
Никак не им завиждам и на двете категории, особено на втората. Киселото мляко и СПА-процедурите са много слаба компенсация за вредните.  Mr. Green
Стачка?  Wink  Joy

За съжаление не отговарям на изискванията напълно.
Злобна комплексарка да, но съм садист и изключителен Нарцис.
Иначе мога да се храня с кисело мляко и омраза, да.
И Спа-то ми харесва.
Абе, не се отказвам.

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 07:36 от maria lu

# 86
  • София
  • Мнения: 3 099
Злобна комплексарка да, но съм садист и изключителен Нарцис.
Иначе мога да се храня с кисело мляко и омраза, да.
И Спа-то ми харесва.
Абе, не се отказвам.

Мила жена ще си...

# 87
  • Мнения: 4 586
За да пожелае човек да е модератор в Бг-мама, трябва или да е злобен комплексар (за да може да  #2gunfire #2gunfire #2gunfire когото си иска безнаказано) или да е мазохист (ако си върши съвестно работата, ограбвайки свободното си време, семейството, че даже и загърбвайки служебните си задължения, а в замяна да печели само омраза и обвинения от страна на  обикновените потребители).
Никак не им завиждам и на двете категории, особено на втората. Киселото мляко и СПА-процедурите са много слаба компенсация за вредните.  Mr. Green
Стачка?  Wink  Joy

От тази сутрин желая да стана модератор при горепосочените условия.

# 88
  • София
  • Мнения: 3 099
Не видях някой да се опита да конкурира Буту... Страх ли ви е, бе, или няма кърмачки-отцепнички (термина е с авторските права на Дафодил)?!

# 89
  • Мнения: 1 072
Волфи, тревожа се за теб.  Shocked

Ако имаш проблеми със самооценката,  да знаеш, че аз те оценявам високо.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт