Козметика без парабени

  • 120 941
  • 276
  •   1
Отговори
# 75
  • London, baby
  • Мнения: 800
slavanch, виждала съм във Варна в един склад малко от продулките на Balea,душ гелове мисля, че бяха. Аз имам плажно мляко и един крем за изправяне на коса. Донесоха ми ги от Германия. И ще радвам, ако някой сподели дали ще внасят пълната им серия и тук.

Чувала съм, че серията им за целулит е много добра.

# 76
  • Мнения: 812
Да.  В София и в Мол Варна
странно никога не съм я виждала  в мола в софия/стамболийски/ newsm78

# 77
  • Berlin
  • Мнения: 11 337
http://www.bathandunwind.com/ - тук има korres, а виждам, че има и доставка за европа. предполагам, че доставят и до бг...  Thinking

# 78
  • Мнения: 630
Да.  В София и в Мол Варна
Къде в Мол Варна, в Бюти Зоната ли
Ползвам някои неща,доволна съм и е на доста прилични цени Laughing

Какво значи прилични цени Laughing


Последна редакция: нд, 22 юни 2008, 08:38 от kremi_s

# 79
Да.  В София и в Мол Варна
можели повече инфо,къде ги има в софия?Благодаря  bouquet

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Да.  В София и в Мол Варна
Къде в Мол Варна, в Бюти Зоната ли
Ползвам някои неща,доволна съм и е на доста прилични цени Laughing

Какво значи прилични цени Laughing
Не, не в Бюти Зоната. Имат си отделен щанд, който се намира вдясно от централния вход.
Прилични цени. Маските са по 22лв, лосионите за тяло към 26-28лв, не съм сигурна точно. Кремовете за тяло - 36лв. Има и малки комплекти - 3 крема по 50мл на цена около 26лв. Не си спомням точно.
Другото хубаво е, че имат и бонбони с анасон, без изк.оцветители /6лв/ и дъвки с роза без аспартам/4лв/.
Следващия път ще се позагледам и в декоративната им козметика.

Къде в София трябва да попитам в магазина, защото им изхвърлих брошурата, а там бе даден адресът. 

# 81
  • Мнения: 630
yourDesire , благодаря. Ще трябва да разгледам. Надявам се някой да сподели впечатления от козметиката им за лице

# 82
  • Мнения: 19
Plante System е огранична биосертифицирана козметика,без парабени,от скоро  и в България.Има я само в аптеките.За сега серията е малка,цените са прилични,опитвам лифтинг крема в момента и маслото.

# 83
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да споделиш мнение след време..... Simple Smile

# 84
  • Мнения: 42
Някои неща на LOGONA могат да се поръчат от тук:
http://biozona.eu/index.php?main_page=index&cPath=39_38& … rt=20a&page=1

# 85
  • Мнения: 812
искам да поМОЛЯ някои,от мамите живеещи във Варна ,като се разхождат из Мола да попитат в магазина на KORRES,къде имат магазин в София  bouquet

# 86
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Plante System е огранична биосертифицирана козметика,без парабени,от скоро  и в България.Има я само в аптеките.За сега серията е малка,цените са прилични,опитвам лифтинг крема в момента и маслото.
ползвала съм някои не6та на тази на тази марка преди 4 или 5 години, ни6то особено... асортимента е доста голям... но така и ни6то не ме впе4етли
http://www.plantesystem.es/#
и не вси4ки техни  кремове са без парабени

# 87
  • Мнения: 776
Plante System е огранична биосертифицирана козметика,без парабени,от скоро  и в България.Има я само в аптеките.За сега серията е малка,цените са прилични,опитвам лифтинг крема в момента и маслото.
ползвала съм някои не6та на тази на тази марка преди 4 или 5 години, ни6то особено... асортимента е доста голям... но така и ни6то не ме впе4етли
http://www.plantesystem.es/#



Продава се и в някои козметични салони Peace Ползвала съм цялата серия за кожа със зачервявания - RosaKalm. Не забелязах някакви по-специални положителни резултати в състоянието на кожата си, поради което не съм впечатлена. За същите пари, поне според мен, има по-качествени продукти на българския пазар.
П.С. Не съм сигурна доколко козметиката е органчина Thinking. Водят продуктите медицински, фитодермокозметични, каквото и да значи това Crazy ( тъй като брошурката е пред мен ), като наблягат на специалния метод за екстракция и растителния комплекс P.E.S. Но, ако не се лъжа Rolling Eyes, доколкото имам някакви спомени от опаковките Peace, козметиката не е лишена от парабени!

# 88
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
тази серия се води  натурална козметика...
http://www.carlabulgaria.com/
не знам дали наистина има българска роза и дали изоб6то се прави в Бя(макар 4е така пи6е на опаковките, но 6трих кода е на испания)
гела  и лосиона  са без парабени(или поне не пи6е 4е има)
гела е много свеж за нула време успокоява за4ервявания и  уни6тожава пъпки...все о6те не съм убедена във въл6ебните своиства на лосиона, в смисъл 4е премахва торби4ки и подпухналост, (ползвам го от няколко дни) докато гела дава резултати с едно намазване....
по принцип бях доста скепти4но настроена към тази марка, но мисля да пробвам и но6тния крем...

# 89
  • Мнения: 31
Balea e серия на веригата дрогерии  DM, чувала съм, че производството е поръчано при Beiersdorf AG, концерна на Nivea. Наистина приличат като консистенция на Нивеята. Аз ползвам само лосиони за тяло-имам няколко вида-класическите за суха и нормална кожа, подобно на Нивея, с Q10, с аромати-моите са любимите ми шоколад и ягода, много са приятни и естествени и не дразнят дори при бременност. Не е в никакъв случай висок клас, цените са от под 2 евро до към 4, в зависимост от екстрите. Аз съм доста капризна и не смея да експериментирам с друго, освен с лосиони за тяло и душ-гел, но са много приятни повечето. Бях купила и страхотен мъжки  енергезиращ душ гел и гел за бръснене за чувствителна кожа, на мъжа ми му харесаха много повече от Gillette, а бяха всяко под 2 евро.

Carlabulgaria е марката на Карла Оройо, снахата на Симеон II. Произвежда се във фабрика в Казанлък по поръчка от нея за испанския пазар, според нейните претенции, цените са около 20 евро и е от тази година на пазара, с ексклузивен договор с Corte Ingles. Не зная по доколко модерни технологии и доколко съставките са по-качествени от тези на останалите български "розови" производители. Ще ми е интересно да споделиш, като имаш още повече впечатления.
Иначе обожавам серията с българска роза на Dr. Hauschka ( http://www.drhauschka.com/), сусамовото масло  и каритето от Икаров и с това се изчерпва семплия ми опит с органична козметика.
А пък в Skin Deep проверих и любимия ми крем на  Estee Lauder, (предпочитаната ми марка за лице и за декоративна козметика), и там само един компонент-аромата, имаше оценка 8. Другите оценени като вредни съставки не надвишаваха коефициент 4-5. Преобладаващо съставките бяха оценени като безвредни, но накрая на крема му бяха лепнали вредност 8!
  То май всичко е относително и е важно всеки да намери за себе си "златната среда".

Общи условия

Активация на акаунт