Талия-за отслабване?

  • 4 748
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 80
Друг е въпроса, че аз знам, че Аня пие съвсем друг продукт за отслабване, който знам, че действа, понеже и аз съм го изпробвала.  Peace

За кой продукт става въпрос?

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Друг е въпроса, че аз знам, че Аня пие съвсем друг продукт за отслабване, който знам, че действа, понеже и аз съм го изпробвала.  Peace

За кой продукт става въпрос?

Взе ми думата от устата.

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Според мен пък А. Пенчева си изглежда доста добре, има момичета на 18 не изглеждат така.... а доста по зле. Друг е въпроса, че аз знам, че Аня пие съвсем друг продукт за отслабване, който знам, че действа, понеже и аз съм го изпробвала. Едва ли е отслабнала с Талия, но това не и пречи да е рекламно лице!  Peace

За кой продукт говориш моля сподели?

# 18
  • Мнения: 1 674
не вярвям на подобни реклами.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 320
Става дума за едни капки, които тук в Бг ги няма, внасят ги от ЮАР.

# 20
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Повечко подробности не може ли...моляяяяя.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 320
Какво по точно те интересува и отварям дебелите книги и докладвам...   Mr. Green

# 22
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ми...как се казва,какво съдържа ,как се пие е такива работи.
Как може да се купи,дори,и колко пари . Laughing
Какво то се сетиш ,не искам чак дебели книги да отваряш да си губиш времето... Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 1 320
За името ще те излъжа как се казваха. Има 2 вида от тях едните са изчистени, а другите съдържаха някаква съставка, която за БГ е забранена. Последно бяха 70-80 лв.. Няма къде да си ги купиш в Бг, или поне не легално, освен ако не намериш някой да си ги внася "под масата". Аз лично така съм си ги взимала. Друго си спомням, че се пиеха май само сутрин и вечер по 15 капки. Пиеха се един месец (за толкова стига и едно шише) и един се почива и така. Това в общи линий май беше.

Добре оспамихме темата!!!  Mr. Green

# 24
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Благодаря ти много... Hug
Извинявам се за спама.. Embarassed

# 25
  • Мнения: 817
Аз пък искам да кажа ,че от Талия-та нямам апетит.Пият се две прахчета едно сутрин и едно вечер.Кожата ми се изчисти и стана видимо по-свежа.Нямах предменструален синдром.
За сега съм отслабнала ,но едва ли е от прахчетат,аз правя и точковата диета.За 10дни съм -2,500,не е много ,но мен си ме устройва.истината е ,че с тях ми е по-лесно да пазя диета.
Каквото и да си говорим без диета няма да стане,аз да ви кажа ги взех най-вече за прочистване и за стабилизиране на микрофлората ,защото изпих много и то силни лекарства последните месеци и аптекарката ми препоръча или това или Лактофлор ,но аз взех  да ги пробвам.Дори на самите тях пише ,че основното им предназначение е нормализиране на перисталтиката и чревната микрофлора.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
Пробиотик ли е?
Какво съдържа?

# 27
  • Мнения: 817
Състав: Разтворими фибри,екстракт от кора на ябълка,млечнокисели бактерии в сопороформа ,натурален ябълков аромат ,подсладител
Употребява се като хранителна добавка за регулиране функциите на стомаха,контрол на теглото и добрия вид на кожата.
Благоприятства възстановяването на имунната с-ма,редуцирането на стомашночревните проблеми и нормализиране на чревната микрофлора/особено след антибиотично лечение/,подобрява абсорбацията на важните минерали..................

# 28
  • Мнения: 80
Цена нещо да кажете, за колко време стига една опаковка, резултат???

Общи условия

Активация на акаунт