24, Ден 7 - в очакване на новия сезон

  • 2 222
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 995
Месечинке, мерси Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 434
24 ми стана любим сериал   сега  гледам 4 -ти сезон по Нова   Mr. Green  Кийфър е  прекрасен в ролята  на    Джак Бауер    Heart Eyes

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
А знае ли някой от къде могат да се теглят освен от замундата.

# 18
# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Странно не ги намирам. newsm78. Но благодаря все пак. Hug

# 20
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
да се запиша и аз - голям фен съм на сериала - аз имам всичките 6 сезона и се бях наточила да гледам 7 ама ... се трябва да се чака чак до 2009! Cry

# 21
  • София
  • Мнения: 897
И аз да се запиша към феновете.
Много чакане за 7-ми сезон Sad

# 22
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
По Нова тръгна следващия сезон - 5-ти

# 23
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Побут на темата  Mr. Green
У дома сме големи фенове на 24. Не сме го гледали по бТВ, но по Нова не пропускаме  Simple Smile
За съжаление, пропуснахме серията в петък, още ме е яд.
Моля, ако някой я е гледал, да разкаже накратко, какво се случи  Praynig Praynig Praynig
Това беше след пускането на отровния газ в отдела.

# 24
  • София
  • Мнения: 897
Така...
Малко клюкинки.
На 23 ноември 2008г. ще излезе пълнометражен филм за двугодишния период между ден 6 и ден 7. Дано да можем да го видим и ние.
Ден 7 започва от 14 януари 2009г. CTU не съществува вече, някои от героите се завръщат, други стават от лошите - Тони/дано да отпадне от сценария, защото Тони ми е много симпатичен/.
На 15 август 2008г. излиза друг филм с Кийфър Съдърланд - Огледала.
Тук повече

http://www.kiefer-rocks.com/news/

  bouquet  bouquet

# 25
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
От промото за 7 сезон определено Тони е лош - за съжаление

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Ау -у-у-у! Недейте така бе хора.наистина ли Тони става лош.Това е много кофти защото много го харесвам.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Чакайте бе, хора, Тони нали умря в 6-ти сезон? Жив ли се е оказал?
Пфууу, няма да ми хареса май тоз сезон. Как без CTU? Аз хич не обичам кардинални промени в сценария, да видим Whistling Да не говорим, че Тони да стане от лошите определено не ми е реалистично - нали те убиха жена му, защото се бореше против тях? Не е реално и толкоз, ааааааа. И аз Тони го харесвах много. А Къртис ми беше любимеца, пък те го умориха и него. Аз кво ще гледам сега Outta Joint

# 28

Общи условия

Активация на акаунт