за мамите от Пловдив 10

  • 12 973
  • 293
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 484
Kiro, mili, от мен имате 34 бели свещи. Довечера ще ги дам на mili.

# 136
  • Мнения: 3 504
Искам да попитам Каспър или някоя друга от Вас мами, които знаете, относно за партита в ТонБонбон.

Въпросът ми е: Ако искам да направим коледно парти на моя Клуб на майките на деца с увреждания, какво е необходимо за резервация - освен датата, необходима сума за капаро или като куверт..?

# 137
  • Изомрудения остров
  • Мнения: 107


mravkata , аз тез торбички ги чакам с нетърпение, влюбих се в тях и ще си купяяяяя! Какво стана, успя ли да ги смениш?



Party да успях имам 20 готови Party а  тези клечки с подаръчетата отгоре да ги правя ли  newsm78?
и червения плат намерих ще има и с аромат на рози  Party

# 138
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
mravkata , готовите ще ги донесеш на следващото събиране, а ако се случи така че не ти е удобно ще се уговорим нещо допълнително. Късметчетата са супер, браво   bouquet

 kiro , ще пишем отсъствие на госпожата Naughty

 polinbg , браво за свещите, ще падне производство.

 Rossoneri , по въпросите за Тон Бонбон най добре с Каспър да говориш. Аз тази вечер може да е видя, че ще водя щерката на рожден ден там и ще и кажа че имаш въпрос към нея.

# 139
  • Мнения: 6 206
Искам да попитам Каспър или някоя друга от Вас мами, които знаете, относно за партита в ТонБонбон.

Въпросът ми е: Ако искам да направим коледно парти на моя Клуб на майките на деца с увреждания, какво е необходимо за резервация - освен датата, необходима сума за капаро или като куверт..?
Обади ми се по телефона, ще ти дам  много специални условия.

# 140
  • Мнения: 335
polinbg, много ти благодаря за свещите  bouquet. ще ми свършат чудесна работа. оказа се, че ми е трудно да намеря бели домакински свещи. Залавям се и аз са работа, че няма време. smile3505

# 141
  • Мнения: 484
Аз вчера ги купих тези - ако ти трябват още, казвай.

# 142
  • Мнения: 302
В днешното 24-часа има снимка на Зина от Дома в А-д, стана ми мъчно за нея, искам да я заведа да види сестра си в Наречен. Немога да повярвам, че няма начин да я заведа до там да се видят.

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
В днешното 24-часа има снимка на Зина от Дома в А-д, стана ми мъчно за нея, искам да я заведа да види сестра си в Наречен. Немога да повярвам, че няма начин да я заведа до там да се видят.
Снимката по какъв повод е? Статия ли има?
И на мен ми е мъчно за нея, а и за всички братя и сестри които са разделени не по собствена воля. Аз съм го изпитала като дете, знам за какво става въпрос.

пп. Подготвила съм молба за базара. Ако някой има нещо предвид да каже и да подаваме.

# 144
  • Мнения: 302
На снимката Зина е с Гергана Грънчарова, която открива изложба с рисунки по програма"Да чуем детските мечти"
Много искам да ги събера двете сестри, за Коледа, или по-рано, ако някой може да ми помогне да се договорим с директорката на дома в А-д, това ще е най-хубавия подарък и за Димитринка и за Зина.

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Предлагам да не пишем по въпроса тук. Имам нещо предвид ще ти пиша на ЛС.

# 146
  • Мнения: 302
Момичета, аз пак да кажа, нищо не мога да свърша с моите ръце, затова не се притеснявайте да ме ползвате като носач, превозвач, куриер, купувач/това последното много го обичам Laughing/ и каквото там друго се сетите. Ако някой иска да му помогна с правенето на нещо, като го видя може и да се справя.
Не можах да дойда в неделя, защото и малката, и татко й бяха болни. Но сега са по-добре.

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Все нещо ще успееш да направиш. Ако искаш може да се включиш в разпечатването на късмети или закачалките които замислихме за вратите. Може да събереш неработещи дискове, имаме идея да направим свещници от тях.Все ще измислиш къде да се включиш. Peace

# 148
  • Мнения: 3 504
Здравейте мамчета,

Каспър, ще ти се обадя, ама нямам твой тел, нямам спомен от срещата в Акваленда да съм го записала. Може ли на ЛС да го получа Praynig и да поговорим, аз ще се обадя..

Мравката, всичко е чудесно, чакаме да си ги  hahaha купим, поне аз Joy

# 149
  • Мнения: 402
Здравейте мами от Пловдив!
Много ви се възхищавам на ентусиазма и на всичко, с което сте се захванали. Ще се опитам и аз да бъда полезна и да направя нещо за коледния базар. В момента плета едни камбанки и ангелчета на една кука. Мога също да бъда полезна и с бродиране, четох някъде по-нагоре, че явно имате някаква такава идея и схеми, защото аз разгледах много коледни мотиви за бродиране, но нямам оформена идея по какъв начин да ги приложа, че да стават за продаване.
Лек и успешен ден на всички!!!

Общи условия

Активация на акаунт