за мамите от Пловдив 10

  • 12 967
  • 293
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 504

Добро утро Hug

още си търся връзка и чакам тел. връзка с Каспър Thinking


Ще ме накараш да подам оставка в рекламния отдел.  Simple Smile
Само ако чукнеш в подписа ми и после на контакти, излизат всичкото телефон.
 Simple Smile

 ooooh! ooooh! Ами да, съвсем изключих ooooh!, явно защото бях с нагласа да те чуя на мобилния ти. Confused Ще се чуем днес. Peace


Мили, ще ги заформя 100 късметите, щом казваш са се продавали миналата година, дай Боже на този базар вече ще съм свидетел.

Предлагам да направя малко щандче /поне на първо време/ при мен в областта. На следващата среща мога да взема стока Wink. Сигурна съм, че ще върви. "Стар" т ърговец съм Joy

Чао за сега, след 10 ч. ще съм на линия пак Hug

# 166
  • Мнения: 2 484
Защо пък да нес е виждат снимките аз ги виждам! newsm78

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=69431&view=1&photo=73
 

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 09:14 от Eli83

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Защо пък да нес е виждат снимките аз ги виждам! newsm78
 

Вече се виждата. Много са ти хубави нещата, а с тази идея за щипките направо ме разби.

# 168
  • Мнения: 2 484
Аааа  Naughty щипките не е моя идея а на приятелка!Аз щях да ги хвърлям че ми цапат прането мухлясали са но като се боядисат са супер!
   Чудим се дали да им залепваме отгоре по една фигурка от тесто,но ще решим!
А за фигурките от тесто снощи направих 19 бързо стават,се чудя дали да са като гирлянд или по отделно,като са поотделно май по ще се купуват,гирлянда ще е скъп все пак! Thinking

# 169
  • Мнения: 82
Аз като я гледам тая щипка мисля, че ще и стоят добре малки цветенца от същите боички. Нещо от сорта на тия дето ги правят по ноктите. Ама трябва с нещо много фино да се рисуват.

# 170
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Ели - нещата, които правиш са чудесни  Peace Според мен фигурките трябва да са поотделно, ще се продават повече.
Блу флауър - това с шишарките ми хареса даже само по описание, ако искаш помощ за качването пиши ще помогна.

Росонери - късметите вървят много. Миналата година се изкупиха още в първите 2 часа. А имахме цяло кашонче. Даже вземаха на едро по 10-15. Така, че момичета разпечатвайте аз за неделя ще съм осигурила панделката Peace

Вяра, събирам ти усърдно яйца с Алекс. Всеки ден след градинка купуваме по едно.

Дива нова - много ми харесаха декупажите ти. Приготвила съм ти салфетки  Wink дано не са същите като твоите, но нищо ще има повече.

мамаТ изобщо не ти вярвам, че не можеш да твориш - можеш, можеш, последните ти идеи са супер , ще искам от кутийките да знаеш  Heart Eyes

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Аааа  Naughty щипките не е моя идея а на приятелка!Аз щях да ги хвърлям че ми цапат прането мухлясали са но като се боядисат са супер!
Да поздравиш приятелката си специално    bouquet
Идеята на blue_flower  е хубава, стига да има кой да си играе, че е малко шушкава работа. За фигурките от тесто, наистина ще е по добре по единично да се продават. Можем да им сложим по една връзка и имаме малки целофанчета останали от миналата година ще ги опаковаме в тях. Какво ще кажеш?


polinbg, говорих с мъжа ми за кибритите. Каза че ще ги залепи, имаме сив спрей за напръскването и ще провери за някакъв жълт. Ако искаш ти вземи друг цвят и ще ги направим.

# 172
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Миленка - как вървят чорапчетата. Аз тази година няма да правя ти ако можеш направи повече, че се търсят нали знаеш  Peace

# 173
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Миленка - как вървят чорапчетата. Аз тази година няма да правя ти ако можеш направи повече, че се търсят нали знаеш  Peace
Още не вървят SadЧакам си шаблоните от сестра ми и започвам веднага.Купила съм 5 метра полар, от него мисля да направя 3 размера чорапчета, няколко подвързии за тетрадки, няколко ръкавички. Ако намеря по тънък плат ще направя и торбички.

пп. Току що ми се обади Каспър, отговора за търговски център Екселсиор е положителен. Така че вече имаме едно осигурено място. В случай че от Гранда се обадят със същия отговор ще трябва да се разделим на две места.

# 174
  • Мнения: 302
Бравооооо!  bouquet

# 175
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Ура!!!
Браво на Каспър   bouquet
За кога е разрешението като дата? Да правя ли вече листовките?
Ако стане и в Градна ще трябва доста да потворим момичета, за да напълним сиргийките Heart Eyes

# 176
  • Мнения: 3 504
На мен картинките ми се отвориха от първия път, много са интересни нещата, ще дерзаем, особено вече като имаме и място за щанд музата е още по голяма  bouquet  bouquet  bouquet

# 177
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ура!!!
Браво на Каспър   bouquet
За кога е разрешението като дата? Да правя ли вече листовките?
Ако стане и в Градна ще трябва доста да потворим момичета, за да напълним сиргийките Heart Eyes

Джони , нека изчакаме и отговора от Гранда и ще действаме по листовките. Датите са 15 и 16 декември.

# 178
  • Мнения: 2 047
   Трябват ли ви още дискове - имам 18 за брак. Работя на Главната, на кой да ги дам? Също и кутийки от яйца мога да донеса.

# 179
  • Мнения: 2 484
Току що купихме още 54 щипки ,с моите стават над 100 взехме и 3 вида лак изкрящ и ще творим!За фигурките от тесто съм съгласна по отделно в целуфан!А ще има и някои по три навързани една под друга! Peace

На 15 и 16 ли ще са дните,до тогава ли имаме време?

Общи условия

Активация на акаунт