за мамите от Пловдив 10

  • 12 989
  • 293
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 511
Супер сте момичета   bouquet
Бързам затова набързо, kiro лепя с Ц200, само най- горният слой на салфетката, след като изсъхне може и да се лакира, но не е задължително. С плоска четка, не много мека, и внимателно защото се къса салфетката.
Какви свещници ще правиш, от какво, и аз мисля по въпроса, но нещо не ми ражда зелката  newsm78

# 196
  • Мнения: 5 609
какво представляват "късметчетата"-ако е нещо за принтиране-да се вкл. и аз,имам шарена хартия  newsm78

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
какво представляват "късметчетата"-ако е нещо за принтиране-да се вкл. и аз,имам шарена хартия  newsm78
Да за принтиране са. Има няколко варианта: на свитъци вързани с панделка, в кутийки най-различни, на клечка за зъби. Аз се сещам че може да направим комплект късмети за баница. Имам доста събрани варианти на късмети и новогодишни пожелания, ако искаш изпрати ми имейл и ще ти ги изпратя.

ПП. Момичета, черпя виртуално за новата ми кола,няма бонбони, затова с торта: newsm38

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Сега да допълня: Днес взех дискове от У н и  и кутийки от шоколадови яйца за Вяра. Който иска да се пробва с дисковете да каже да му дам.
 *vera , картичките са много хубави, страхотни мотиви, сигурна съм че много ще се продават. Целофанчета имаме доста от миналата година, размера им е за нормална картичка, ако ти вършат работа като се събираме ще дойдеш и ще ги опаковаме заедно.

Туранага_Санka, изпратих ти късмети и пожелания.

# 199
  • Мнения: 402
Много хитра идея е това със щипките, много добре изглеждат. hang  Аз си бродирам коледните мотивчета, но за сега mili.m не знам как да ти донеса поне едно, че сега чувам , че вали а аз съм и с двете деца, но да се надявам, че ще ми се отвори някаква възможност.

# 200
  • Мнения: 511
Миленче, в теб ли са дисковете?
Да мина да ги взема по някое време.
Мога да направя безброй, те стават лесно, имам всички материали, само дискове още не съм си взела. Embarassed

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Миленче, в теб ли са дисковете?
Да мина да ги взема по някое време.
Мога да направя безброй, те стават лесно, имам всички материали, само дискове още не съм си взела. Embarassed

Дисковете са в мен. Ако искаш звънни ми да се уговорим нещо.

В понеделник ще имам шаблони на чорапчета, снежковци, елхички и др., ако на някой му трябва нещо да казва.

# 202
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Мили - честито нова кола, със здраве да я караш и да нямаш проишествия  Peace
Похвали се повече де, каквато си беше наумила ли е или друг модел?

Аз направих рамки за снимки и кутийки с късмети, но нямам време да ги показвам  Wink

# 203
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Мили - честито нова кола, със здраве да я караш и да нямаш проишествия  Peace
Похвали се повече де, каквато си беше наумила ли е или друг модел?

Аз направих рамки за снимки и кутийки с късмети, но нямам време да ги показвам  Wink
Ох, Джони то не е за хвалене. Колата е такава каквато исках/рено сценик/, много и се зарадвах, но днес се развали и е на ремонт Sad. Надявам се в понеделник да е готова.
Но пък щерката ме зарадва:днес беше на регионално по математика и е 4-та от 80 деца.

# 204
  • Мнения: 511
Браво на щерка ти Миленче.
Това наистина е повод за радост, на колата майната и. Ще се оправи.
Много добре се е представила. Кажи и че ще и донеса още салфетки  Laughing
Утре съм извън града, ще се обадя в понеделник да взема дисковете или утре, ако се приберем по- рано може да мина през евмолпия да ми ги дадеш.

# 205
  • Мнения: 3 504
mili.m , много хубави новини Laughing Безпроблемно каране на новата кола и на щерката желаем първо място догодина Praynig Peace

На всички мамчета  Hug Hug Hug

В понеделник ще принтирам още от късметчетата, ще ги изрежа на гилотината, за да спестя една дейност на работливките - такива творци, нямате грешка Peace

# 206
  • Мнения: 3 504
Разглеждам снимките от ЧРД 5- години на форума, това не е ли нашата Каспър http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193385&photo=8 ooooh! newsm78

# 207
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Разглеждам снимките от ЧРД 5- години на форума, това не е ли нашата Каспър http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193385&photo=8 ooooh! newsm78

Тя е. Peace

# 208
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Здравейте!
Аз само искам да кажа Дзак! и да се покажа, че не съм ви забравила  Simple Smile
Много ми е натоварено в момента и нямам време да следя редовно темата, но си действам по нещата, които обсъдих с Милена  Simple Smile
Имаме моторизирана подкрепа за Коледните тържества  Simple Smile Няма да са сто човека, обаче пък са с най-яките мотори в града, предполагам, че децата ще умрат от кеф  Laughing
Действам и по въпроса с помещението, но май ще се забави работата по независещи от мен причини  Tired
Ако сколасам да си приключа навреме преводите и не ми стоварят нови, имам и идея да се включа за базара с глинени играчки за елха. Обаче не обещавам, че в момента направо трябва да се клонирам, за да се справя с всичко, с което съм се захванала  Tired
Поздрави на всички   bouquet

# 209
  • Мнения: 3 504
...
Росонери - късметите вървят много. Миналата година се изкупиха още в първите 2 часа. А имахме цяло кашонче. Даже вземаха на едро по 10-15. Така, че момичета разпечатвайте аз за неделя ще съм осигурила панделката Peace

...

Да, и Мили ми каза, че вървяли. Ще принтираме... ето още една помощничка...
какво представляват "късметчетата"-ако е нещо за принтиране-да се вкл. и аз,имам шарена хартия  newsm78

Ще потърся още цветна хартия, дано около на нас /на работа/ да има, а пък ако някой има цветна, но няма възможност за принтиране да дава хартия и насам Wink
Аз принтирам от тези за свитъците . Дори им слагам разни картинки на коледна тема към текста, да е по-така.. красиво и интересно - ангелчета, коледен венец, снежен човек.. от един чешки сайт. Дано да ви харесат.


Разглеждам снимките от ЧРД 5- години на форума, това не е ли нашата Каспър http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193385&photo=8 ooooh! newsm78

Тя е. Peace


Супер, познах я newsm44, ще има кой да разказва... много ми хареса балончетата Embarassed

 И друго да попитам: Тъй като вече имаме едно сигурно място за щанд, да започвам и тез рекламните брошурки БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КОЛЕДЕН БАЗАР.. за ден и час, къде... да залепвам отгоре върху обявените от миналата година дати и място, Мили, сещаш се, нали?
"Ела на 15-ти .. да го допишем и да действам, че и други помощници съм "хванала" да помагат.

 Hug  bouquet


Общи условия

Активация на акаунт