От ъгъла НОЕМВРИ цял се е показал,а и бебчо близка дата си е набелязал

  • 10 577
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 177
ЧЕСТИТ МАЛЪК МЪЖ НА ДИАНА!
ПростоАз , Билба, успех !!!Безпроблемно раждане и бързо възстановяване!!!


И аз как искам вече да си гушкам бебата Crazy
А и вече толкова ми е писнало от повръщане, дископатии, падане на кръвно, блокиране на краката и какво ли още не, че дори, като се замисля, вече не изпитвам никакъв страх от раждането, а даже искам по-бързо да идва!


Катеринке , нищо ли не ти помага срещу тея гадости? Аз, на пример, половин час преди вечеря пия един деган и малко сода и после съм пич от всякъде Laughing


Олеее, ама какви са ни сладки бебите CrazyПу-пу

Туй от мен за сега...
Хубав ден!!!  bouquet

# 271
мами,гледате ли новото предаване по BTV-4есът на мама.ние откак сме си в кащи не го изпускаме. Hug

# 272
 Misc Baby Bottle eatда се похвалим в4ера ни теглиха пак и за една седмица сме надали 150 гр.много се притиснявам дали яде достата4но и затова ходим на контролни тегления всяка седмица.нашата добра педиатарка ни оспокоява 4е сме добре и 4е добре се храним smile3522
Galaxy,вие как се капете.слагате ли се да легнете в коритото.нас ве4е не ние страх от водата ,но мен още ме е страх да го сложа легнал.другите мами кажете и вие?  bath1 newsm37

# 273
  • Мнения: 14
  Сладурка нормално е по време на секцио да се почувства нещо като гадене! При моето първо секцио анастезиолога ме предупреде на няколко пъти " сега може да почувстваш гадене , защото се засягат места които предизвикват такива позиви"! Предполагам  , че това е имала плредвид Цецето.
 
 От колко е  това предаване - Часът на мама  , та всички за него говорите??

Цеце , браво на тебе! Много уравновесено и спокойно звучиш!

 Скорпионка   аз не мисля да спирам малкия от градина като живот и здраве се роди бебето! /То ми стига тази стачка месец и половина  Има вируси , има настинки. Ама той е като фурия и в къщи в две стаи ще полудее. Пък и си мисля , ми то вируси и таткото може да донесе докато ходи на работа. Ще се справим , не е страшно!

# 274
  • Мнения: 37
lili33,аз още не го къпя във вани4ката ,но тази ве4ер ще го направим тоя тоалет,защото ни е паднал пъпа,взехме си стойката днес за него и ще видим как ще е.А за Инфанкола само сутринта дадох 1 капка и полсе не съм давала нищо, запек не може да има,защото му е акото винагио те4ни4ко,знам ли и аз.Дано се е оправило детенцето и то незнае какво му е,днес е мн спокоен,сега папа и спинка.Ще нагодим ревима с него,няма къде да ходи,ако оби4а мама ще я пожали,аз също имах страхотно лека,спокойна и уравновесена бременност,дано сега ми се отблагодари детенце,4е да слушка и поспива пове4ко;)))

# 275
  • Мнения: 1 546
 
 
 От колко е  това предаване - Часът на мама  , та всички за него говорите??

 

От 15.30 по БТВ Simple Smile

# 276
  • Плевен
  • Мнения: 238
честит мъж на Дианчето,да и е жив и здрав
Билба,Просто аз стискам палци всичко да мине леко.
Днес бях на консултация и питах доктора дали да продължавам с магнезия и той ми вика "Спирай го от днес" и аз "Ама докторе аз си имам контракции" и той "Ами ти все бременна ли мислиш да стоиш".Та много се смяхме с него,утре сме на изследвания и ехограф,та да ви питам може ли промените в шийката на матката да се видят на ехограф?Иначе ще трябва и преглед за разкритие да ми прави. Confused Та ще видим утре малката дали е пораснала,че майка и само половин килограм е качила за 2 седмици.

# 277
  • Мнения: 14
 Краси може и на ехограф да се види ако има някакво разкритие , но по точно се определя мануално/ако има такова/.

 Ще го видя аз днес това предаване , толкова известно!

# 278
  • Мнения: 3 416
Галакси,Лили-много бързо им оправихте режима на бебоците,браво на вас! А моята свекърва на притесненията ми,че няма да ми остава време за нищо все вика"а то в начаото само спи Twisted Evil" -дрън-дрън Twisted Evil
Краси-ми прав е твоя лекар,в 37 седмица си Laughingмай няма да избяга туширането,ми стискай зъби това е..после раждане идва тъй,че от болки май няма да избягаме...
Аз пък само веднъж гледах "Часът на мама"-нещо не ми харесват водещите и мисля да си набавям информация оттук,вместо да ги гледам.

# 279
Аз днес сам си сама и вси4ко си сварших.само дето моя синковец не се сабужда да яде.днес времето е хубаво и мисля да го изведа след малко като се наядем.това 6те ни е 3 разхотка.парвата ни беше на 1 седмица,заедно с тати за 30 минути.
не сам ви се похвалила имаме си нова коли4ка ,подарак от шефовете на тати.MAG ENGLAND-Принцес.много и се радвам ,/защото щяхме да сме с една втора употреба/
Galaxy,незнам дали имате колики,ние имахме подобни кризи една две ве4ери,дори още в родилния.и когато мина на визитация педиатарката я питах и тя ми каза 4е е от голямо зна4ение какво ние ядем и пием и то се отразява на корем4ето на бебо.например на шкаф4ето ми имаше сок от круша и от праскова и тя ми каза ,4е най -вероятно бебо пла4е то4но от тях ,те му дразнели стомах4ето.аз пиех круша за разхлабване,но вси4ко ,което е за разхлабване му деиства лошо на него/дори и тези свещи4ки за разхлабване дето ни даваха в родилния/Така 4е внимавай ти какво ядеш и пиеш, за да не го боли него корем4ето.

# 280
Днес май -аз съм най-активна.кажете ми мога ли да се боядисам сега като кармя?и с каква боя?трябва да се взема в ръце и да си обарна малко внимание и на мен. Embarassed

# 281
  • Мнения: 3 416
Днес май -аз съм най-активна.кажете ми мога ли да се боядисам сега като кармя?и с каква боя?трябва да се взема в ръце и да си обарна малко внимание и на мен. Embarassed
защо пък да не можеш да се боядисаш newsm78знам,че в цикъл може и д ане хване боята,но при това положение не би трябвало д аима проблем,ако искаш пробвай с безмонячна боя з аначало,да речем на Лореал Кастинг-страхотни са,а и цвета въпреки всичко е доста траен и наситен,но ти руса ли беше?

# 282
  • Плевен
  • Мнения: 238
Краси-ми прав е твоя лекар,в 37 седмица си Laughingмай няма да избяга туширането,ми стискай зъби това е..после раждане идва тъй,че от болки май няма да избягаме...
Аз пък само веднъж гледах "Часът на мама"-нещо не ми харесват водещите и мисля да си набавям информация оттук,вместо да ги гледам.
Сладурка той предния път ми прави преглед за разкритие и не беше по различен от прегледите от преди да забременея,в смисъл не болеше просто леко некомфортно,но ме е страх че след такива прегледи на някои жени им пада тапата и се започва раждането.Така ми се иска да почака бебо до 16,но то не е важно аз какво искам,а беба какво е решила. Laughing

# 283
  • Мнения: 804
m_face, щом е така с педиатрите ще стискам още Mr. Green
Цеце, звучиш добре! Щом се адаптирате, значи нещата се подреждат. Справихте се прекрасно с бебка  Peace
Дано се задържи слънчево, че да можем и ние да направим рано първите си разходки. Само да мине и утре... Ако не съм родила на първи излизам сутринта и ще се прибера чак вечерта. Откачих вкъщи... ooooh!

# 284
  • Мнения: 3 416
Краси-ми прав е твоя лекар,в 37 седмица си Laughingмай няма да избяга туширането,ми стискай зъби това е..после раждане идва тъй,че от болки май няма да избягаме...
Аз пък само веднъж гледах "Часът на мама"-нещо не ми харесват водещите и мисля да си набавям информация оттук,вместо да ги гледам.
Сладурка той предния път ми прави преглед за разкритие и не беше по различен от прегледите от преди да забременея,в смисъл не болеше просто леко некомфортно,но ме е страх че след такива прегледи на някои жени им пада тапата и се започва раждането.Така ми се иска да почака бебо до 16,но то не е важно аз какво искам,а беба какво е решила. Laughing
ами Краси,то бебето най-добре наистина си знае,пък и ти наистина си в 38 седмица почти,а знаеш,че брененноста продължава 38-40 седмици максимум,ето аз например винаги съм си мислела,че ще родя преждевременно,защото проблеми около мен колкото искаш,а и не се бах спряла,то затова и сега май даже до магазина не ми се ходи...така,че нищо не се знае!

Общи условия

Активация на акаунт