Женят ли се "заклетите"ергени???

  • 5 767
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Могат да се оженят, не могат да се променят! Хич и не и трябва на приятелката ти този, но щом е толкова влюбена, няма начин да я "откачиш" от него преди сама да изпитала "благостта " му върху себе си. Просто бъди там, когато се случи, за да и предложиш утеха и съчувствие.
И жените са такива - имах такава шефка допреди два месеца. Уж интелитгентна жена, а не можеше да разбере, че хората не са еднакви и най-вече не са същите като нея. Караше ни да седим след работа или да си доработваме вкъщи, само защото беше решила, че дадена задача трябва да се свърши днес, а не утре. Забравяше тотално, че имаме деца, семейства, планове, изобщо живот извън работата. 

# 16
  • Мнения: 1 559
\.Та я ми кажете мойта приятелка има ли шанс с такъв "заклет"ерген.Аз мисля твърдо не,но...никой не слуша.....

твърдо НЕ

# 17
  • Мнения: 121
 О- хоо, това ми звучи много познато, току виж се окаже, че познавам въпросния заклет ерген! Дори да не става въпрос за същия човек, типажът ми е до болка познат и поражда у мен единствено презрение! Струва ми се, че тук не става въпрос за твоя приятелка....Бягай и се спасявай, момиче, надежда няма!

# 18
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не.
Нали затова са "заклети ергени"  Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 408
Щом като са ЗАКЛЕТИ,не очаквайте чудеса Wink

# 20
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Не.
Нали затова са "заклети ергени"  Thinking
Peace

# 21
  • Мнения: 750
Те са женят....ама и се развеждат! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 559
Не разбирам,защо някои жени искат с ясната представа за всичко,да си очернят живота newsm78.Ама като се замисля,повечето гонят няква цел,в повечето пъти финансовата Whistling..Ама добре де,и в тоя случай,ми да го изсуче колкото може и да бега,кво е тръгнала да  Sick....срещу вятара. newsm78

# 23
  • Мнения: 1 045
Ох женят се ама за какви жени  Sick Имам двама такива приятели нагледен пример  Crazy Ходиха , живяха и като решиха да се задомяват взеха некакви чудеса за съпруги  hahaha

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Те и да се оженят заклетите ергени, след брака манталитета не си менят, т.е. остават си заклети ергени, и тежко и горко на жените им.

# 25
  • Мнения: 1 925
Женят се, моят мъж например никой не вярваше, че ще създаде семейство. Когато се запознхме си мислех, че ще съм поредната - да, ама не  Naughty На 5-тия ден заживяхме заедно и така вече 3 години и нещо, имаме прекрасна дъщеря на 6 месеца, а като ни срещне някой негов познат или приятел, който не е виждал отдавна и казват "Леле, не мога да повярвам, че имаш жена и дете, винаги си казвал, че това не може да ти се случи!" Е, явно може  Heart Eyes Дет се вика "За всеки влак си има пътник" Но зависи си и от ергена, на някои просто им писва старият начин на живот ( като на мъжа ми ), той препочита да си стои в къщи, да се занимава с малката и да сме си тримата. Но има и един друг тип ( такива много около нас - негови приятели ), които са влезнали в затворен кръг, сменят жените и за тях, никоя не е подходяща и достатъчно перфектна за изискванията им. Такива обикновено накрая се наденват на  ooooh!

# 26
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

Мъжът ти явно не е бил истински "заклет" ергенИН.  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 447
Ох женят се ама за какви жени  Sick Имам двама такива приятели нагледен пример  Crazy Ходиха , живяха и като решиха да се задомяват взеха некакви чудеса за съпруги  hahaha
Ето на, и моят мъж така.
Аман от теоретици-обобщители.

# 28
  • Мнения: 385
Женят се,аз имам приятел който до 35 години не помисляше за брак,все му дудняха на главата -време ти е да се ожениш,а той - е за това ли да се оженя,защото ми е време?
Това момче е S-класа ви казвам-готин,паралия,интелегентен,а какво тяло има Embarassed .Походи си-мнооооого даже,поигра си и преди две години се ожени,има две дечица и се кротна което е най-странното,защото никой не го вярваше.И сега е персона нон грата за малолетните девойчета дето като го видят и лигите им изтичат.

# 29
  • Мнения: 90
Моят баща се е оженил на 43 (мама е била на 28). Бил е заклет ерген, доста си е походил, но все пак става въпрос за различни хора. Прекрасен баща и съпруг е, даже прекалено загрижен, но не е дребнав, не е ревнив и е много добър човек, просто с тази доброта как не са го излъгали по-млад незнам. Т.е женят се и заклетите ергени.  Мен ме притеснява характера на горе цитираният ерген, според мен е останал ерген, защото има кофти характер и не мисля, че е нужно на такива юнаци да им се свалят звезди, да не е последния мъж.

Общи условия

Активация на акаунт