Женят ли се "заклетите"ергени???

  • 5 765
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 493
Ами незнам дали се женят, НОООООО е факт , че мой близък приятел, който години наред се кълнеше че няма да се ожени - вчера ни предложи да сме му кумове на сватбата  Laughing

# 31
  • Мнения: 385
Мен ме притеснява характера на горе цитираният ерген, според мен е останал ерген, защото има кофти характер и не мисля, че е нужно на такива юнаци да им се свалят звезди, да не е последния мъж.
Предполагам,че не говориш за моя човек,защото ако е така нищо не си разбрала от написаното.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 511
Аз се омъжих за такъв заклет ерген. Тогава беше на 35 години.
Доста нерви съм изхабила с него,защото наистина имаше изградени навици - някои добри,някои лоши. Нямам намерение да го променям,просто искам той да се нагоди към мен и аз към него. Виждам,че се старае и успяваме.
В началото нощем се стряскаше или не спеше...просто защото беше свикнал да спи сам и да се шири в леглото си. Crazy
Не се обаждаше,когато пристигне някъде.
Переше си сам слипове в банята... Laughing
Такива работи.
Радвам се,че съм го срещнала. Той е мил съпруг и добър баща. Има трески за дялане,но аз също имам.  Mr. Green Радвам се,че не сме закъснели със срещата си с няколко години,защото тогава самостоятелността му сигурно щеше да го е превърнала в досадно педантично мрънкало.

# 33
  • Мнения: 50
Моя милост е омъжена за един такъв "заклет" ергенин!!!Но явно съм от късметлийките, защото характерът му няма нищо общо с този на "господниа", за когото се пита в задачата!Когато се женихме - мъжът ми беше на 39, а аз с 13 години съм по-малка от него...Семейни сме вече от 4г и половина, имаме и дете на 2 и половина.....но още със запознаването ни нещата стояха по съвсем различен начин - той просто не беше попадал на подходяща преди мене, дори майка му един път ми спомена, че никога не е усещала той да изпитва силна привързаност към бившите си приятелки - Божа работа! Дошло му времето на него, а и на мен....Та ето на! някои (може би изключения) се женят, но случаят, който описваш, ly_detina, е много красноречив(в отрицателна посока) и най-добре би било приятелката ти да се осъзнае!!!НАВРЕМЕ при това!!!
 При нас никога не го е имало това поставяне на условия от негова страна...дори е обратното, той по-скоро понякога трябва да изтърпява моя избухлив характер, но в нашта къща има една приказка - "Булка с мерак вземена...." демек каквато и да е(съм)трябва да си я(ме) търпи...  Laughing Това което описваш, ly_detina, не са нормални човешки взаимоотношения - всеки в една нормална връзка трябва да изпитва радост и умиротворение в душата си, а тук дори няма за какво да се закачи твоята приятелка.....Според мен въпросът опира не до ЗАКЛЕТИЯ ерген, а до ХАРАКТЕРА на човека - може би той не знае какво иска.... и дали ще има време да го розбере - не знам, но приятелката ти да бега по-бърже!!!Дано отговорите на въпроса ти и помогнат да се опомни и да види нещата реално!!!Пожелай и успех от мое име!

# 34
  • Мнения: 1 045
Ох женят се ама за какви жени  Sick Имам двама такива приятели нагледен пример  Crazy Ходиха , живяха и като решиха да се задомяват взеха некакви чудеса за съпруги  hahaha
Ето на, и моят мъж така.
Аман от теоретици-обобщители.
Проблемация някаква ли има не разбрах  newsm78 Не съм виждала мъжа ти и определено не искам  Mr. Green Дадох пример със МОИ приятели  Whistling Ти къде точно не прочете както трябва не разбрах  Tired

# 35
  • Мнения: 6 167
Имам, да - мъжът ми. Че и парите леко дава , не е хич стиснат, както ме плашеха Wink
А, гледам и Дона е писала - всичко е ясно.
Долу клишетата!

Десика, а ти не говориш за твои приятели, хайде не ни заблуждавай. Имаш 2ма приятели, върху които си си изградила здраво мнение. Проблемация никаква, просто е супер смешно да ни заблуждаваш, че не искаш да кажеш нищо лошо за нас, клетите, женени за стари ергени  Wink
Ох женят се ама за какви жени  Sick

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 23:01 от Lennie

# 36
  • Мнения: 6 167
Те и да се оженят заклетите ергени, след брака манталитета не си менят, т.е. остават си заклети ергени, и тежко и горко на жените им.

хайде още една със задълбочени познания  ooooh!

# 37
  • Мнения: 204
Аз съм убедена че този човек няма да се промени, нито ще поиска да живеят истински заедно. На него така му е удобно. Мисля че мимичето само си губи времето.

# 38
  • Мнения: 1 045
Имам, да - мъжът ми. Че и парите леко дава , не е хич стиснат, както ме плашеха Wink
А, гледам и Дона е писала - всичко е ясно.
Долу клишетата!

Десика, а ти не говориш за твои приятели, хайде не ни заблуждавай. Имаш 2ма приятели, върху които си си изградила здраво мнение. Проблемация никаква, просто е супер смешно да ни заблуждаваш, че не искаш да кажеш нищо лошо за нас, клетите, женени за стари ергени  Wink
Ох женят се ама за какви жени  Sick
Ама не аз говоря за ВАС клетите а вие сами се тикате  ooooh!Нито съм ви виждала и както казах не ми и трябва.  Изградила съм си мнението върху това което съм видяла  Whistling Хич не ми дреме как живеете вие със вашите мъже о.к.  bowuu

# 39
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ако може да използвам темата- женят ли се "старите моми"?

# 40
  • Мнения: 1 559
Аз мисля ,че има 2 вида "заклети ергени".Да не изпадам в категоризации,личен опит.. Whistling.
Та 1.е от типа дето наистина никога не се жени,просто са вълци единаци.. Sick(Дори и може да са биле женени,но за кратко Mr. Green)
 2. е изключението според мен,хора,които по късно срещат половинката си... Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 59
всички се женят...няма такива заклети..

# 42
  • София
  • Мнения: 5 074
Да бе, да  Naughty
Познавам поне 5-има такива, които още не са женени и то защото все не могат да намерят своята половинка. Пък и защо ли им е, когато те се смятат за най-перфектните.

# 43
  • по света
  • Мнения: 1 587
Да,женят се не всички,но има и такива които се женят.

# 44
  • Мнения: 5 940
Риторичен въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт