Токуда - необходими вещи

  • 2 259
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Много искам втория път дай боже да раждам там. Има ли наблюдение на цялата бременност. Какви са изискванията за клиничната пътека? КАто започнеш да раждаш, отиваш и те приемат веднага ли?

Мнго ще съм благодарна за повече информция!  Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 308
И на мен ми предстои да си стягам багажа за Токуда и се чудя дали да си нося моя нощница или да ползвам техните. В тази връзка искам да питам дали техните нощници са удобни и кой е по-добрия вариант. А също дали е разрешено примерно да си носим и други дрехи, с които да се преобличаме като излизаме извън отделението.

# 17
  • Мнения: 2 132
Ражда се и по клинична пътека, но пак се плаща 500 за нормално и 900 за секцио, щото е ...абе нещо като частна болница. Здравната каса не покрива цялата сума за никоя процедъра, така  че ти си доплащаш разликата. е не е съвсем точно казано, ама горе-долу е така.
Сумите вече са по-високи. 800-900 е за нормалното, за секциото над 1000 беше. Така ни каза лекаря когато ходих на отворени врати миналия месец.

# 18
  • Мнения: 336
mirka 76,  май не винаги е едно и също, но на едното момиче в моята стая за нощница му даваха от онези еднократните, с които те карат към операционната. По-добре си вземи и твоя за всеки случай. На мен ми беше удобна, но е въпрос на предпочтание. Ако се развърже ти се лъсва дупето, а след секцио е малко трудно да се вържеш сам  Simple Smile Иначе можеш да  си носиш каквито дрехи искаш.

Mileto, има и наблюдение на цялата бременност, но две приятелки се наблюдават там, и двете не са доволни. Много претупвали нещата там. Е, може и аз да съм ги разглезила моите дружки, като им разказвах как работи моят гинеколог. Единственият плюс, според ман е , че те приемат един вид с предимство като почнеш да раждаш. Напливът за Токуда стана все по-голям и ако просто се изтупкаш там с примерно 8 см. разкритие без никога преди да са те виждали, а в момента има друго раждане...   Само да кажа , че в деня на изписването ми имаше 7 раждания, 4 от които непланувани ( на блюдавани от тях родилки, които се обждат преди да тръгнат към болницата)и в един момент се оказа, че нас няма кой да ни изпише. Не можеше да се види кьорава сесрта извън родилната зала, да не говорим за акушерка или лекар. Ако дойдеш да раждаш, чакаш на опашка Shocked

# 19
  • Мнения: 336
ей то так излезе, че не можеш да раждаш там, ако не са те наблюдавали. Е, не е така , но е добре да си минал поне веднъж на преглед при тях, за да знаят за какво става въпрос.

# 20
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Ех, все така ще излезе, за едно плюс, за друго минус, ще имам да помисля още малко и ще следя темата с интерес

Общи условия

Активация на акаунт