Стига с тези цигари! Зона за непушачи.

  • 5 120
  • 124
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 202
Не пуша от 5 години някъде, в повечето случаи дори не се сещам за цигарите.
Но това лято имах странна криза, пушеше ми се неистово и то в продължение на седмици, при положение, че от години дори не съм си дърпала.
Сега като с замисля пак ми се припалва Embarassed

Отивам в темата за шоколада.

# 121
  • Мнения: 1 237
От 4 години не пуша и много се гордея с това.

# 122
  • София
  • Мнения: 1 511
И аз съм към непушачите от близо 4 години.
Горда съм,че съм спряла да се самоубивам малко по малко.  Grinning

В събота бяхме при свекърите и през деня ходихме със съпруга ми и детето да пием по кафе...
Обиколихме няколко кафенета и с ужас установихме,че навсякъде е адски задимено и дори да седнем в зоната за непушачи,разлика няма - помещението е едно и димът е навсякъде.
В крайна сметка посетихме сладкарница,в която не се пуши.
Сладкарницата беше полупразна,а кафенетата претъпкани. Crazy
В сладкарницата също сервират няколко вида кафе,сокове и различни продукти,сащо като в кафенето...но уви там не се опъват цигари!

Та мисълта ми е,защо непушачите трябва да са изолираните,а не обратното...
Все пак пушещите вредят на останалите,а не обратното...
Та такива ти ми работи след въпросната събота. Confused

# 123
  • София
  • Мнения: 62 595
Защото пушачите са мнозинство. Ако не се лъжа, почти 80% от населението на БГ са пушачи.

# 124
  • Мнения: 1 584
Никога не съм пушила. Не са ме дразнели пушачите, ама с мярка де - не да не мога да видя човека срещу мен в кръчма, където всички уж ядат Crazy

В Германия гласуваха закон (не съм сигурна кои провинции го приеха,, но моята е в кюпа) и от 1.6.2007 е забранено да се пуши във всякакви ресторанти, сладкарници и кафета. Само ако имат специално заградени помещения. Та пушачите зъзнат сега на студа да пушат отпред, а ние си хапваме и пийваме сладко сладко Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт