А за мажете и пръ...то.

  • 16 633
  • 200
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 138
Един мой познат като хапне малко повече БОБи Михайлов и въобще не може да си пази вратата ..голямо пърцунене прави ..Веднъж на една разходка, в продължение на 50 метра, на всяка крачка пърцунеше ..Ех тоз бопррррррррррр ...
 Joy

# 136
  • София
  • Мнения: 794
Еееееееее, не!!!!! Така не се бях смяла от години!!!

# 137
  • Мнения: 3 914
Ако моя мъж пръдне в мое пресъствие,ще се разведа!
Отвратително е!
То разбира се е човешко...ама нека тез човещинки си ги вършим на саме!
Ай стига бе,можем да си уважаваме телесните течности ама пръцнята....... невъзпитано било,че ние да не пърдим в театъра пред публика......... hahaha

# 138
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
голям майтап ще е ако мъжа и каже. "Ам ти пръцне шундата, ам съм се развел" ..... само на изтънчени френски методи ще я карат .......

# 139
  • Мнения: 1 341
ЪЪЪЪЪЪЪЪ
Аз да не съм гей че имам мъж? Я по-добре се вгледай.
И възпитанието си е възпитание, а понякога се пръцка и извън тоалетната ....

Де да те знам къв си бе..най малко пък твоят аватар ще гледам или ще те чета къв си!
И щом си ''мъж''...к'во се чудя на тъпите ти изказвания!
Типичен български пръдливец! hahaha
И върви да си ЪЪЪЪЪЪЪЪЪ-каш обратно на село!
Ясно!?
И ти говориш за възпитание?!  ooooh!


Така не съм се смяла скоро.  Joy Joy Joy

# 140
  • Варна
  • Мнения: 1 795
...че ние да не пърдим в театъра пред публика......... hahaha

Като ремонтираха варненския театър едно мое бившо гадже беше мастор там. Актьорите репетирали на сцената, а нашият си работел тихичко в залата. По някое време му дошло отвътре и се опущил човекът. Всички се смръзнали  Shocked Настанала абсолютна тишина. А той Embarassed  без малко да потъне в земята. Увлякъл се в работа и забравил, че не е сам в залата.  Laughing

# 141
  • Мнения: 3 914
...че ние да не пърдим в театъра пред публика......... hahaha

Като ремонтираха варненския театър едно мое бившо гадже беше мастор там. Актьорите репетирали на сцената, а нашият си работел тихичко в залата. По някое време му дошло отвътре и се опущил човекът. Всички се смръзнали  Shocked Настанала абсолютна тишина. А той Embarassed  без малко да потъне в земята. Увлякъл се в работа и забравил, че не е сам в залата.  Laughing
Ето на,оказа се че не съм била права,и в театъра се намира някой да си пусне душичката Joy
,ми забравил човека,кво са Mr. Green

# 142
  • София
  • Мнения: 5 074
Еваала на авторката на темата - дали беше публикувана ,за да порицае съпруга си или за майтап, ще разберем само от ния. Но е факт, че 99 % от нас си правят кефа. Нека има и още такива теми, малко да си разнообразим живота от сериозни неща, които не търпят отлагане.  bouquet

# 143
  • Мнения: 249
Заболя ме корема от смях.
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 144
  • Мнения: 138
Еваала на авторката на темата - дали беше публикувана ,за да порицае съпруга си или за майтап, ще разберем само от ния. Но е факт, че 99 % от нас си правят кефа. Нека има и още такива теми, малко да си разнообразим живота от сериозни неща, които не търпят отлагане.  bouquet
Дааа , и аз съм за това да има по-весели темички!

# 145
  • Мнения: 985
Еваала на авторката на темата - дали беше публикувана ,за да порицае съпруга си или за майтап, ще разберем само от ния. Но е факт, че 99 % от нас си правят кефа. Нека има и още такива теми, малко да си разнообразим живота от сериозни неща, които не търпят отлагане.  bouquet
Дааа , и аз съм за това да има по-весели темички!
аз се чудя как така още  не са й ударили катанеца на тази Crazy

# 146
  • Мнения: 490
Защо трябва все някой да се подиграва на друг за граматиката му, ако не можеш да дадеш съвет защо просто не замълчиш вместо да критикуваш?
Какъв съвет да се даде? Как да спре мъжът и да пърди или как тя да го надпърдява или как да нау4и мъжа си да не пърди пред нея?
Егати темата!


Също като за шундите... Wink

# 147
  • София
  • Мнения: 5 074
Ами , дано не , защото малко такива теми има . Дано да се пръкнат и други, защото имаме нужда от смях, както е казал Шекспир.

# 148
  • София
  • Мнения: 5 074
Оооо. Пардон . Забравих. Света е оцелял, защото се е смял. Не го забравяйте и Вие.

# 149
  • Мнения: 474
Темата расте, растат и пръ...ните.... ми случва се бе хора, човешко е ние вкъщи изобщо.....даже по някой път го заглушавам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Само детето гледа опулено, ама като порасне ще вземем да се попрокриваме да не стане като с Гошко да каже в детската градина, че........ Joy Joy Joy Joy
А тази пуста тема за шундите - не съм я заварила, ама вече ми липсва.... То пръцване с шунда си е висш пилотажжжжжжжжжж

Общи условия

Активация на акаунт