А за мажете и пръ...то.

  • 16 576
  • 200
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Моят не го прави.Когато му се пърди отива на терасата или в банята.Казва,че го е срам.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 22 924
Защо трябва все някой да се подиграва на друг за граматиката му, ако не можеш да дадеш съвет защо просто не замълчиш вместо да критикуваш?
Какъв съвет да се даде? Как да спре мъжът и да пърди или как тя да го надпърдява или как да нау4и мъжа си да не пърди пред нея?
Егати темата!
Joy

# 17
  • Мнения: 3 376
Софи,радвам се че си си направила този труд.Може и да не ми е префектна граматиката,но поне се опитвам да пиша четливо и разбираемо.

И да,такива нелепи писаници много ме дразнят,не мога да се сдържа.То е въпрос на елементарна култура да си погледнеш постинга преди да го публикуваш.

# 18
  • Мнения: 13 512
То е въпрос на елементарна култура да си погледнеш постинга преди да го публикуваш.
При някои от гледане файда няма. За целта има "Проверка правопис". Откакто я има тази опция, правописът на много хора се подобри.

# 19
  • Мнения: 2 652
Глей сега - надумкваш се със зеле, грах, боб, царевица или квото там друго намериш, поливаш с гъзирано обилно (Спрайт за предпочитане) и се докарваш до там, че за гръмовните ти представления да ти завиди не само всеки уважаващ себе си тинейджър, ми и природата-майчица дори. Ай да им се не види и пр...льовците!

Ох, каква хубава дума и как страхотно пасва на темата  Laughing
нали? умишлено съм го пльоснала, да не ме копнеш в онази тема  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 611


Ох, каква хубава дума и как страхотно пасва на темата  Laughing
нали? умишлено съм го пльоснала, да не ме копнеш в онази тема  Mr. Green

Малко оставаше  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
То е въпрос на елементарна култура да си погледнеш постинга преди да го публикуваш.
При някои от гледане файда няма. За целта има "Проверка правопис". Откакто я има тази опция, правописът на много хора се подобри.

Не съм ползвала опцията, но когато намигнах на една съфорумка за думата фАстъци, тя рече, че "специално" била ползвала проверката и всичко било О.К.

Така че - аз съм разколебана относно абсолютната ефективност на тази опция.

# 22
  • Мнения: 249
И моя хич не му мислите и повечето му приятели са такива. С майка му съм говорила, а тя е на мнение че тези лоши неща трябва да се изпускат. Отрицателна енергия ли какво е , но понякога е гадно ooooh! ooooh! ooooh!

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Тази тема ме хвърля в дълбок размисъл...

# 24
  • Мнения: 2 498
Каква пръдлива тема  Laughing

От 7 год. сме заедно и пред мен не е изпущал гълъбчето...

Чака те да се обьрнеш ли?  newsm78

Защо се заяждаш?!?!?!
Нямаше да отговарям на въпроса ти, но ще ти кажа....не, не ме чака да се обърна....много добре знаем, че това не е приятно за околните и съответно си има помещения в жилището, където може да го направиш......и не виждам защо трябва да демонстрираш пръдня пред другия?!?!?!

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Ние сме заедно от 13 години. И при нас за тази работа се използва тоалетната  Naughty

# 26
  • Мнения: 22 924
и не виждам защо трябва да демонстрираш пръдня пред другия?!?!?!
О,не,не..ще ме уморите от смях... hahaha

# 27
  • Мнения: 7 112
Тази тема ме хвърля в дълбок размисъл...
Вопще изопшто не си права. Извор на мъдрозт е.  Rolling Eyes

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Тази тема ме хвърля в дълбок размисъл...
Вопще изопшто не си права. Извор на мъдрозт е.  Rolling Eyes

Ми нъл и ас туй казвам, я. Сега циал ден ште умувам зашто мажа ми не пърди пред мен  Thinking

# 29
  • Мнения: 7 112
Ми нъл и ас туй казвам, я. Сега циал ден ште умувам зашто мажа ми не пърди пред мен  Thinking
И мен това ме терзае. Сигурно си има друга, пред която да си излива душата.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт