Все още нямам коремче?

  • 2 022
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Моят корем пролича чак в края на 5 и началото на 6 месец. А в 9 имах съвсем малко коремче и въпреки това Калина се роди 3 250 кг.
Не се тревожи, явно е до структура.

# 16
  • Мнения: 2 197
и аз нямах до 6 месец

И аз така. А не съм изобщо слаба - 56 кг при 166 см. Ще проличи. Колкото по-късно, толкова по-добре!

# 17
  • София
  • Мнения: 408
Аз вече съм в последната седмица на 6-ти месец и корема ми никак не е колям-поне като го сравнявам с други бременни.

# 18
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
на мен ми пролича в края на 7 месец.толкова много исках да се хваля с  бременното си коремче и ми беше много мъчно,че не ми е голям корема Cryобаче в 9 месец започнах да раста скоростно и си наваксах на големина.

# 19
  • Мнения: 5 401
Нормално е още да не ти личи! Не бой се, скоро ще се фукаш с коремче!   bouquet

# 20
  • Мнения: 27 524
Не виждам повод за притенения  Wink Моето коремче пролича в 7-ми месец  Grinning
И, да, нормални са болките и дърпането, от разтягането на връзките при растежа на матката са  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 230
Аз пък имах огромен корем, радвай се, че е малък. Продавачките в магазините, се шегуваха, че корема ми върви 3 крачки пред мен и така разбирали, че аз идвам и ми приготвяли продуктите. Wink

# 22
  • Мнения: 419
На мен ми пролича също много рано, някъде в 15 г.с, но щом бебчо е наред - проблема с коремчето е никакъв. Леко и хубаво бременеене.

Аз вече съм в последната седмица на 6-ти месец и корема ми никак не е колям-поне като го сравнявам с други бременни.

Здравей, според мен си влязла на 15 октомври в 7 месец, не си последна на 6-ти. Аз така ти го изчислявам, провери си и ти. А и правя сравнение с мен, аз на 20 октомври влязах в 6-ти месец. Виж линийката!

# 23
  • Мнения: 5 026
На мен ми пролича в 5 месец  Grinning

# 24
  • Мнения: 867
На мен ми пролича в 6-ти месец. За две седмици отведнъж се "появи" коремче:)

Не се притеснявай, за 1-во дете е нормално. След това коремните мускули са по-разтегнати и при втора бременност проличава по-рано.

Болките са от разтягане на връзките, вследствие на уголемяване на матката.

# 25
  • Мнения: 1 919
при мен се пролича 4 месец  Peace

# 26
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Не се притеснявай, добре си си ти! Я виж колко си слаба и висока, то няма откъде да дойде коремчето! Мен ми пролича още на третия месец Embarassed

# 27
  • Мнения: 7 138
На мен ми пролича в шестия месец.
Няма нищо притеснително.

# 28
  • Мнения: 197
аз съм в шестия коремчето ми е много малко но не се притеснявам за това аз също усещам някакви болки но не знам дали са от растягането или от газовете който имам Embarassed ти имаш ли подобен проблем със стомаха  от кой град си

# 29
  • Мнения: 1 098
На мен също ми пролича по-късничко. Няма място за притеснения Peace Големината на корема не е показател за размера на плода.
За вторият ти въпрос попитай доктора си, но аз си спомням,че ме болеше често ниско долу. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт