Отговори
# 270
  • Мнения: 669


Момичета, много ви благодаря за пожеланията! Ето и почерпката най-накрая!

Честит имен ден на Михаелите-Мишка, Гудза и Харт! Да сте живи и здрави!!

Честит празник и на Мишо, Пламена и Ачко! Името им да се прослави по света!!!  bouquet

Лови, не така! Ще дойдете на рождения ден, ако трябва Дани на ръце ще го носим!! Peace

Аз съм в центъра-който иска да идва! Hug Hug Hug

# 271
  • -
  • Мнения: 159
Честит имен ден на Ангелина,Мишка,Гудза,Харт и на Ачко на Флорес и Мишо на Коте!Да ви е живо и здраво името!
Лови  Hug ще се справиш мила и Дани бързо ще се оправи!Ти си ми пример за много силна жена/нещо като сумермен Simple Smile/ Мама Тони,може зъбките да са равни,защото не са излезли още кътниците  newsm78
Мария едвам я накарах да почне да яде храната от кухнята преди месец,сега пък в събота и неделя не иска да яде манджите,които аз и готвя,иска си тези на лелите... Crazy

п.п.Не разбрах Пламена дали и защо празнува днес,но да е жива и здрава!
Честит професионален празник на полицаите и полицайките!
Аир,Ради нещо е завързал мръвка в Търново ми се струва... Mr. Green

# 272
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 469
ААА, Валка, неее, космонавта му е по- голям  Mr. Green

# 273
  • Мнения: 518
влизам специално за да честитя на харт ! сори , мила и аз подразбрах от постинга ти ,че си Михаела , но като не бях сигурна .... Rolling Eyes

честит празник !да бъдеш най-добрата и успяла и хубава мама и много любов да получиш !

честито и на Пламенка . много здраве й желаем и й пращаме целувки !
не разбрах какъв точно е повода , но с повод или не си държим на пожеланието (аз и Васко)

# 274
  • Мнения: 1 128
Много именици, много нещо Crazy
ЧЕСТИТО ДА ИМ Е НА ВСИЧКИ
Вчера ни дадоха резултатите от електрото на съня и всичко е напълно нормално.За тези който питаха да поясня.Значи нали Андрес когато се роди имаше проблем с врата и спеше само на една страна.От тази страна главичката беше леко сплесната отзат и затова една година го наблюдаваше невролог.Сега всичко е наред и специялиста искаше да се доувери с този вид изследване.Та вече няма да ходиме на невролог Mr. Green
Аир, много ти е хубав малкия голям мъж Mr. Green
Момичета, малко остана и ще започваме с украсите и коледните картички Mr. Green.Тази година ще е много весело.Миналата година нали само спяха бебовците все още по това време та нищо не разбраха от празници Mr. Green.Обаче сега нали са във всяка манджа мерудия...

# 275
  • Мнения: 1 264
Добро утро!
Честито на патерици на всички именници!   bouquet
Калоян не скърца със зъби. Ами той има само два отдолу.  Joy Joy Joy
Фрики, тази година рано-рано ще започнем с украсите. Представям си как ще се радват мъниците. Даже се замислям на Коледа дали да не се облече мъжа ми като Дядо Коледа (пък може и някой друг да не вземе да го познае фъстъчко).  newsm78

# 276
  • Мнения: 451
добро утро и от мен!
фрики радвам се, че всичко е наред! представям си какъв ужас си изживяла една година по доктори, докато ти кажат, че всичко е наред #Crazy аз ако бях с моите паранои до сега да съм се побъркала
лови радвам се, че малкия не гжо боли и ако кажат, че може да ходи на училище - да отива, че иначе ще откачиш в къщи! а за свекито не се косури - каквото и да направиш няма да угодиш! на моята се опитвах да угодя, а получавах само обиди - селянка съм била, проста съм била! но в един момент като стана въпрос за бебо и за моето семейство и теглих една fight....сега не се чуваме и съм по-добре. кофтито е само, че с мъжо сме сами и няма на кого да оставяме малкия - да излезнем като бели хора! намерихме една жена - идва да ми помага през деня за 2ч и миналата вечер решихме да й го оставим! сигнал идваха в бургас и това е любимата ми група...много исках да ги гледам! приспах го, тя дойде стоя при него, аз се побърках от притеснение, но и се повеселих. прибрахме се в 1.30ч, а той не гъкнал! с мъжо решихме, че и друг път може да й го оставяме newsm44 сега в събота заминавам при мама за 2 седмици и ще си почина и ще си походя по кръчми със старите дружки cheers

а за коледа ние всяка година на бъдни вечер сме при родителите ми - нали е семеен празник! миналата година на бебо му се падна паричката ама той проспа този момент - има снимка как е задрямал и питката с паричката до главата му! тази година също ще сме там и смятам да наемем дядо коледа да му донесе подаръците newsm78 само да не се стресне като го види Shocked а след коледа смятаме да оставим малкия на мама и ние с мъжо да забием към добринище smile3508
мами благодаря за отговорите относно обличането

# 277
  • Мнения: 5 178
Да почерпя за здраевето на моите трима именяци - татко ми, мъж ми и синчето ..
Ето заповядайте на нашата маса

Честито на всички именяци от вчерашния ден!!!

Дивака получи специален поздрав от педито вчера сутринта- ваксинка. До сега няма странични явления

ооохх дере се

# 278
  • Мнения: 289
Айрче, на мен ми казаха в църквата, че Ради има имен ден на Рождество, понеже името му значи "радост и прослава на Бога"
Лови, стискам палци да се пооправи до неделя Косето и да сложат петичка, за да се видим. Съгласна съм с Ангелинчето - ще се включим всички в носенето му, не се притеснявай. Heart Eyes
Ники много плачка, че му е трудно да диша сополив и е нервен. До скоро! Hug

# 279
  • Мнения: 518
здравейте !току-що Васил така се хласна в рамката на леглото , че като го пипнах  имаше триъгълна хлътнатина на челото и то съвсем осезаема . сега половината му челце е червено ,а триъгълника изпъкна навън и е съвсем бял .така ми се ще да имаше някой виновен ,че да си го изкарам на него ! ама виновната съм аз , от кога се каня да го изхвърля това легло . вършеше ни чудесна работа в "ергенските години " и скриновете си мн. харесвам , но са с остри ръбове . все си казвам ,че не е време за глезотии като мебели и сега съжалявам за това .
трябва да ходя в новата къща да чертаем местата на осветлението и контактите , а с детето не става . по пода е пълно с всякакви строителни материали . баба свеки пък била болна от грип , нашия татко е в Гърция , моята майка си е в Ст. Загора .
и Васил трярбва да водя на лекар , че тия пусти сополи не спират !като си спомня миналата зима колко се канихме да дойдем на октомврийска среща , а вместо това влязахме в болница и сега се отказвам вече да правя планове . възможно е да не дойдем в неделя , въпреки голямото ми желание Sad.

# 280
  • София
  • Мнения: 1 775
Оска, намажи го с олио. Помага.
Нямам време да пиша, отиваме до Пирогов. Стискайте палци.
Весе, Ангелинка   love001.

# 281
  • Мнения: 458
И ние сме в групата на болните Sad
От снощи е с Т 38 ,обилна хрема и кашлица.Ходихме при доки изписа сироп за кашлица и АБ ако не се успокои/ох дано се разминем  Praynig/.Аптекарката ми е приятелка /все при нея хода/и ми препоръча чай за деца за отхрачване Брохолин.Някой от вас ползвал ли го е и какви са ви отзивите.Ще ви пиша по късно пак ,чао за сега  и се пазете в тва гадно време  Heart Eyes

# 282
  • Мнения: 121
Привет и от нас!
Вчера нямах време много да пиша,щото Виктория все се вреше отгоре ми и за това успях само да честитя на имениците.Сега докато спи,викам да дрясна в бързината някой-друг ред.
Oska,и аз вчера разбрах,че Пламеновци и Пламени празнуват на Архангел Михаил.Попаднах на ето това:
"ПЛAМEH - плaменен (славянски). Името се свързва със серафимите - шесторъки ангели, затова и Плaмeн празнува на деня на всички ангели - Архангел Михаил (8 ноември)."
"СЕРAФИM - огнен (oт иврит saraph - гopя). Cерафимите в Стария Завет ca шесторъки ангели, които стоят близо до Бог."
Представям си какво си изживяла с удара на Васето.Не се обвинявай излишно.Случват се такива работи и гадното е,че от тук нататък все повече ще се случват,колкото и да сме внимателни и да ги пазим.Трябва само да сме силни и да пазим самообладание,че ако ни обхване паника или паднем духом,трябва и на нас някой да помага.В тази връзка-Лови,кураж и сили.Ще се справиш,мила!!!
А за свекървите-това е друга тема,в която освен Леля Зеля,друг май няма кой да напише нещо положително.Ако има и други-да ме прощават,че са ми убягнали добрите им отзиви.
Виктория също не скърца със зъби,или поне аз не съм я чувала.За сметка на това пък пропищява на сън.Дали нещо сънува,дали от никнещия 7-ми зъб,не знам,ама понякога ми изкарва акъла.Изпищява,обръща се на другата старана и пак заспива,без да се дъбуди.
За обличането-в къщи е с боди с дълъг ръкав,поларено и ватирано клинче,без чорапогащник,молко по-плътна блузка с дълъг ръкав и евентуално и слагам някое от тия поларените елеченца.На краката е с термо чорапи и от тия мекичките пантофки с муцунки на животни дето са отпред.Навън вече слагам и чорапогащник и джинси с подплата.Отгоре-върху бодито-по-плътна ватирана блузка,или по-тъничка,с жилетчица отгоре и кожухчето.Естествено с шапка и ръкавици,ама когато е по-студено.
Фрики,голямо напрежение таз една година,ама поне всичко е наред и можеш спокойно да отдъхнеш.
За Коледата-определено тая година ще им доста интересно.Като се сетя,че миналата,Виктория не откъсваше очи от мигащите лампички на елхата,представям ди тая година какво ще е... #Crazy
Айде ставам аз,че цял ферман стана.
Слънчев и усмихнат ден ви пожелавам!   love001


# 283

Общи условия

Активация на акаунт