Бихте ли се омъжили с подобна рокля?

  • 31 536
  • 332
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 372
...Колкото до въпросната Цветелина-никак не ми харесва роклята й,направо е смешна.Жени също не е показала особена класа и стил.Ето някои рокли,които ми харесват:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187015&photo=1
Peace
Роклите в сайта и на мен много ми харесват и доказват, че не е необходимо роклята да е непременно къса, за да бъде различна и интересна. Аз по принцип не нося къси поли и рокли и най-вече заради това не бих сложила къса сватбена рокля. Но ако човек си се харесва в късо и роклята, освен къса, е и стилна - защо пък не   bouquet

# 76
  • Мнения: 2 152
...Колкото до въпросната Цветелина-никак не ми харесва роклята й,направо е смешна.Жени също не е показала особена класа и стил.Ето някои рокли,които ми харесват:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187015&photo=1
Peace
Роклите в сайта и на мен много ми харесват и доказват, че не е необходимо роклята да е непременно къса, за да бъде различна и интересна. Аз по принцип не нося къси поли и рокли и най-вече заради това не бих сложила къса сватбена рокля. Но ако човек си се харесва в късо и роклята, освен къса, е и стилна - защо пък не   bouquet

Toва са рокли от сайта на Деметриос - мисля така се казваше дизайнера. Роклите са уникални и изключително красиви. Само че въобще това не са традиционни рокли. Напротив. Моята си я правих по негов модел и никак, ама никак не се чувствах традиционна булка. Споменахме за обрачите,коковете, бижутата, воалите....

И моля не злобейте срещу момичето - перфектно тяло и крака има - показала ги е. Сигурна съм, че повечето не харесват роклята, просто защото нямат фигурата и никога не биха се усмелили да се покажат така. Вкусове много, вкусове разни, но хиляди пъти предпочитам такава рокля, отколкото традиционните , с които приличаш на торта Crazy Crazy

# 77
  • Мнения: 1 488
Определено не ми допада въпросната рокля на Цветелина, но не ми и допада тази също, макар че не е къса http://thenewts.net/media/albums/images/website/jordan_aka_katie … dding_dress11.jpg

Вече се омъжих с много семла рокля.

# 78
  • Мнения: 1 488
Определено не ми допада въпросната рокля на Цветелина, но не ми и допада тази също, макар че не е къса http://thenewts.net/media/albums/images/website/jordan_aka_katie … dding_dress11.jpg

Вече се омъжих с много семпла рокля, за което не съжалявам. бях различна.

# 79
# 80
  • Мнения: 880

Toва са рокли от сайта на Деметриос - мисля така се казваше дизайнера. Роклите са уникални и изключително красиви. Само че въобще това не са традиционни рокли. Напротив. Моята си я правих по негов модел и никак, ама никак не се чувствах традиционна булка. Споменахме за обрачите,коковете, бижутата, воалите....

И моля не злобейте срещу момичето - перфектно тяло и крака има - показала ги е. Сигурна съм, че повечето не харесват роклята, просто защото нямат фигурата и никога не биха се усмелили да се покажат така. Вкусове много, вкусове разни, но хиляди пъти предпочитам такава рокля, отколкото традиционните , с които приличаш на торта Crazy Crazy

За момичето нищо лошо не съм казала,коментарът ми беше за роклята.Ако е прозвучало злобно,то тогава ще отбележа,че наистина има страхотни крака.Моите обаче не отстъпват кой знае колко,така,че нямам за какво да завиждам SunglassesА точно пък нейната рокля(и тази на Жени) са ми страшно "тортенски" Wink

# 81
  • София
  • Мнения: 7 097
Не.

# 82
  • Мнения: 4 371
Роклята в клипа е страшна, на Жени Калканджиева също ми харесва, на Цветелина - не.
И песента е жестока, в момента я слушам, мерси, че ме подсетихте Peace

# 83
# 84
  • Мнения: 88
Роклята (поне това което виждам от снимката) не ми допада особено. Тази от клипа на Гънс е доста по- привлекателна.
А що се отнася до мен, не бих се омъжила в такава рокля, не бих пропуснала възможността да почувствам поклащането на дългата рокля сякаш е камбанка  Embarassed

# 85
  • София
  • Мнения: 1 891
Наистина роклята в клипа е жестока, е, Стефани Сиймур също  Flutter Цветелина и Калканджиева какво са копирали не знам, ама не е същата рокля  newsm78. Иначе ако имах такива крака, щях да се омъжа в такава рокля, с подходящи обувки и прическа би било жестоко. А от всички сватби на известни личности в Бг най ми хареса роклята на Мара Отварачката, колкото и да я плюят като фолк певачка- много красива и стилна беше.  Peace

# 86
  • Мнения: 857
Да бих роклята е страхотна и не мисля,че е свръх къса

# 87
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Да бих, въпреки че, ако аз трябваше да избирам отзад щеше да е дълга. Нещо подобно на роклята на Жени, колкото и да не я харесвам, като жена.

# 88
  • Мнения: 2 152
Аз чак сега виждам, че и отзад е къса ooooh! Чета, което пишете и се загледах и....Нищо пак ме кефи, но ако отзад беше дълга точно както в Новембър рейн, щеше да е по-красиво

# 89
  • Мнения: 11 028
Бих, но толкова къса няма да ми отива Simple Smile По-добре с такава, отколкото с някоя като сметанова торта.

Общи условия

Активация на акаунт