Слагате ли сухари в пюрето?

  • 2 073
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524

Извинявам се за невежеството, но какво е касава?  Thinking

# 16
  • Мнения: 1 467
Tapioca. Ето и линкче:
http://en.wikipedia.org/wiki/Tapioca

В България продават една каша на Plasmon: http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=1095

# 17
  • Мнения: 8 242
Никога не съм слагала сухари в нищо.. Дребният не иска хляб под никаква форма  Crazy

# 18
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Не.

# 19
  • Мнения: 4 111
И аз не слагам.

# 20
  • Мнения: 2 159
по принцип не слагам, само ако е много течно

# 21
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз слагам когато й правя супа от месен булъон и зеленчуци.Като пасирам става крем супа и сухарът играе ролята на крутони.На Мила много й харесва.На мнение съм,че хляб,респ.сухари трябва да се ядат от време на време.В разумни количества са полезни.Понеже не правя попари,сухара го давам по този начин.За купени пюрета обаче незнам,ние сме предимно на дом.производство.В купените калориите са стриктно изчислени според възрастта,обаче някое по-лакомичко детенце може и да не се засища.Ама не виждам проблем защо пък да не сложиш...

# 22
  • Мнения: 667
В пюре не слагам сухари. Моят син си хапва отделно хляб, държи го в ръчичка.

# 23
  • Мнения: 865
в купешките не слагам,но в моите произведения,обикновено зеленчукови,слагам  chef

# 24
  • Мнения: 231
В готовите пюрета не съм слагала сухар, а и мисля че няма нужда. Слагам сухар само в супите, тя сега яде само супи, пюретата ми ги отказа и не иска да ги яде, нито купени нито готови.

# 25
  • София
  • Мнения: 15 219
В пюрето не съм слагала сухар.
Ако искаш да е по-засищащо, може да сложиш АМ.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 366
Аз слагам,защото му харесва и придава друг вкус на пюрето . А той си обича много да си хрупка сухарче .

# 27
  • Мнения: 46 516
Разбира се, че не.

# 28
  • Мнения: 6 618
Не слагам .

# 29
  • Мнения: 4 621
Никога не съм слагала Naughty

Общи условия

Активация на акаунт