Станах Ви фен

  • 4 821
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
за мъжа ми този форум е: Цитат: Женски глупости и губене на време

# 16
  • София
  • Мнения: 5 074
Оооо не. Не искам да влиза тук. А аз и без това си нямям проблеми. Предполагам и за в бъдеще. Mr. Green

# 17
за мъжа ми този форум е: Цитат: Женски глупости и губене на време

Наистина е така за повечето мъже, но който желае да "разбере" и "усети" жената до себе си, ще трябва да се зачете в мненията, изказани тук.

# 18
  • Мнения: 18
мъжко мнение по която и да е тема във форума е полезно

# 19
  • Мнения: 2 631
Ха добре дошъл!  Peace

# 20
  • Мнения: 138
За неженен мъж, който има много свободно време и стои пред компютъра, не е проблем. Wink
Ха,още един мъжага се присъедини ! Нараства мъжкото присъствие!

# 21
  • Мнения: 138
Ами ще станеш фен разбира се. Тук има такива стахотни жени, такива хубави теми, от които можеш да почерпиш много знания. Grinning
Ммммм определено  Grinning

# 22
За неженен мъж, който има много свободно време и стои пред компютъра, не е проблем. Wink
Ха,още един мъжага се присъедини ! Нараства мъжкото присъствие!

Мислех, че съм единствен. Чувствам се по-комфортно вече и мога да се включа по-активно по един или друг въпрос.

На Gin съм, колега, наздраве!

# 23
  • Мнения: 98
добре дошъл! някъде имаше тема за ССФ /средно статистическата съфорумка/- нещо като общи характеристики. Ще ми е интересно след като почетеш тук , да обобщиш и ти.

# 24
  • Мнения: 5 401
Добре дошъл и от мен!  Peace

Можеш да посещаваш и подфорум Татковци. Макар и още да не си татко, мъжете и жените обсъждат доста весели темички, несвързани с бащинството! Можеш да се забавляваш на воля!  Wink

# 25
  • Мнения: 742
Ами ще станеш фен разбира се. Тук има такива стахотни жени, такива хубави теми, от които можеш да почерпиш много знания. Grinning

Което е така, не може да се оспори. Хубаво е да карате и половинките Ви от време на време да четат полезните неща, написани тук, и със сигурност ще Ви намалеят сегашните и бъдещи проблеми.

шегуваш се, нали?

# 26
добре дошъл! някъде имаше тема за ССФ /средно статистическата съфорумка/- нещо като общи характеристики. Ще ми е интересно след като почетеш тук , да обобщиш и ти.

На няколко пъти срещах съкращението ССФ. Сега разбрах какво означава, ще опитам да намеря темата и да я прочета.

Можеш да посещаваш и подфорум Татковци. Макар и още да не си татко, мъжете и жените обсъждат доста весели темички, несвързани с бащинството! Можеш да се забавляваш на воля!  Wink

Ще прегледам останалите стаи във форума.


Ни най-малко

# 27
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
като го понапълним форума с мъжко присъствие ще повдигнем въпроса за правилното изписване на ССФ . Трябва да се обособят 2 понятия - ССФ(м) и  ССФ(ж) .

# 28
  • Мнения: 533
Добре дошъл. Wine Glass

# 29
  • София
  • Мнения: 1 819
Този младеж уби всичко  детско в мен! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт