Всичко за "Островът на изкушенията"

  • 22 856
  • 597
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 912
Съгласна бях с тълкуванията на двойките от психоложката Ани, засега ми е симпатична. Мисля, че удари в десятката с определението за 4-тата двойка- Едрев и Кики  Peace
Може и да е обсъждано вече, но ако предположим, че участниците имат бегла идея за формата на американското Temptations Island, как така се впускат в интимности с изкусителите, като знаят, че после ще го монтират и покажат на половинките им още по време на снимките newsm78 Може би е тъп въпроса, но не мога да си отговоря на него Rolling Eyes

# 346
  • София
  • Мнения: 2 840
Kики: "Аз бях привлякана" Joy Joy
Мислех, че само Пацо от ББ е способен да е облякан и натокан, а се оказа, че и Кики може.Засега е "привлякана", ама скоро и облякана, и съблякана ще е Mr. Green
Бас!

# 347
  • Мнения: 4 435
Kики: "Аз бях привлякана" Joy Joy
Мислех, че само Пацо от ББ е способен да е облякан и натокан, а се оказа, че и Кики може.Засега е "привлякана", ама скоро и облякана, и съблякана ще е Mr. Green
Бас!


Шшшшт.Не издавай.

# 348
  • Мнения: 374
4акам да по4не със страшна сила  Mr. Green да погледам малко 4ужд сеир  Joy

# 349
  • Мнения: 524
Може и да е обсъждано вече, но ако предположим, че участниците имат бегла идея за формата на американското Temptations Island, как така се впускат в интимности с изкусителите, като знаят, че после ще го монтират и покажат на половинките им още по време на снимките newsm78 Може би е тъп въпроса, но не мога да си отговоря на него Rolling Eyes
Както има кандидати за ББ, след като са наясно какво ще се случи, а някои дори повториха, така и тук ще има кандидати, дори да са наясно. И аз не мога да си обясня с каква смелост отиват, обаче.....

# 350
  • Мнения: 4 447
4акам да по4не със страшна сила  Mr. Green да погледам малко 4ужд сеир  Joy
Ти за какво мислиш сме се събрали? На Българина сеир му дай!

# 351
  • Мнения: 524
4акам да по4не със страшна сила  Mr. Green да погледам малко 4ужд сеир  Joy
Ти за какво мислиш сме се събрали? На Българина сеир му дай!
Ми, като няма хляб...  Grinning

# 352
  • Мнения: 4 447
4акам да по4не със страшна сила  Mr. Green да погледам малко 4ужд сеир  Joy
Ти за какво мислиш сме се събрали? На Българина сеир му дай!
Ми, като няма хляб...  Grinning

...пасти!  Grinning

# 353
  • Мнения: 912
Kики: "Аз бях привлякана" Joy Joy
Мислех, че само Пацо от ББ е способен да е облякан и натокан, а се оказа, че и Кики може.Засега е "привлякана", ама скоро и облякана, и съблякана ще е Mr. Green
Бас!
hahaha
Клонке, теб чаках да го отбележиш това изказване, просто на мен ми беше леко неудобно Joy

# 354
  • София
  • Мнения: 2 840
Kики: "Аз бях привлякана" Joy Joy
Мислех, че само Пацо от ББ е способен да е облякан и натокан, а се оказа, че и Кики може.Засега е "привлякана", ама скоро и облякана, и съблякана ще е Mr. Green
Бас!
hahaha
Клонке, теб чаках да го отбележиш това изказване, просто на мен ми беше леко неудобно Joy


Как, бе?!
Култова реплика!!! За какво неудобство изобщо говориш Joy Joy

# 355
  • Мнения: 603
Мдам...
За бисИритИ си е отвсякъде...

# 356
  • Мнения: 912
Бях учудена да видя, че и Едрев няма дар слово, особено за кандидат-кмет.
Знам, че вие си го харесвате, но аз не споделям това ваше увлечение.

# 357
  • София
  • Мнения: 2 840
Бях учудена да видя, че и Едрев няма дар слово, особено за кандидат-кмет.
Знам, че вие си го харесвате, но аз не споделям това ваше увлечение.

Абе, той си говореше това, дето си го пише из форумите.Някакви заучени реплики.
А като се изпъна и вдигна ръчички зад тила - поза :паун разперва опашка" Joy
Ех...колко лесни за разгадаване са тези жестове от психолозите.Нарцисизъм, неувереност и желание да бъдеш харесан на всяка цена....

# 358
  • Мнения: 912
Абе, той си говореше това, дето си го пише из форумите.Някакви заучени реплики.
А като се изпъна и вдигна ръчички зад тила - поза :паун разперва опашка" Joy
Ех...колко лесни за разгадаване са тези жестове от психолозите.Нарцисизъм, неувереност и желание да бъдеш харесан на всяка цена....
Точно! Peace Още от предната тема ми направи това неприятно впечатление и то се затвърди снощи като добавиха и визията към това недодялано, самовлюбено нещо на 36 г., които му личат само външно, а всъщност се държи ужасно инфантилно. Позната ми е този вид връзка с голяма разлика във възрастта на партньорите и единият боготвори другия. Честно казано, дори и да са заедно към този момент, дори и след като се оженят (което жестоко ме съмнява, тъй като му личи отдалече, че не е готов да се даде без бой) не ги виждам да оцелеят като двойка. То Кикито е важно да се осъзнае.

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 20:00 от msbilt

# 359
  • Варна
  • Мнения: 567
Кикито как приказва  ooooh!
Тя е като 12 годишна

Общи условия

Активация на акаунт