Всичко за "Островът на изкушенията"

  • 22 809
  • 597
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 813
Защо няма опция " Никоя не ми допада " .

# 541
  • Мнения: 4 435
Защо няма опция " Никоя не ми допада " .


Щото искам да разбера,коя е най-харесвана от тях.
Като не ти допада никой,просто няма да гласуваш  Wink

# 542
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, Славче, какво казват агентите за Антоанет и нейния човек?
Направо ме е яд, че те се махнаха а дойдоха онези - много са ми вилидж милите.Мацката изглежда рядко тъповата.
На пича му прощавам.Той е вратар и за разлика от нея поне няма претенции да е мега интелект.

# 543
  • Мнения: 2 891
Шушоне, кой ... Златка? Много ми е интерено, кой я "бута"?

# 544
  • Мнения: 2 891
Мда, със сигурност  Whistling случайно са я взели там  Mr. Green

# 545
  • София
  • Мнения: 2 840
Мда, със сигурност  Whistling случайно са я взели там  Mr. Green

И да не е било случайно, мацката ще им оправдае доверието, като я гледам Mr. Green

# 546
  • Мнения: 4 447
сЛАВЧЕ, МОЛИМ, преди 3 страници запитах, защо си тръгнаха баровците?  Mr. Green Айде де, изча(у)ка ми се чакалото  Mr. Green

# 547
  • Мнения: 4 435
сЛАВЧЕ, МОЛИМ, преди 3 страници запитах, защо си тръгнаха баровците?  Mr. Green Айде де, изча(у)ка ми се чакалото  Mr. Green


http://www.vbox7.com/play:dba7654c

# 548
  • Мнения: 4 435
Много се чудих дали да ви кажа или не,но така и иначе някой ще се появи да каже,по-деобре да съм аз за да няма клюки и глупости.Андрей и Кики се разделиха днеска.Няма нищо общо с предаването.

# 549
  • Плевен
  • Мнения: 239
Някой знае ли от къде евентуално може да бъде изтеглена втората серия? newsm78 В арена има само първата.

# 550
  • София
  • Мнения: 2 840
Много се чудих дали да ви кажа или не,но така и иначе някой ще се появи да каже,по-деобре да съм аз за да няма клюки и глупости.Андрей и Кики се разделиха днеска.Няма нищо общо с предаването.

Кики не е изтраяла?!
Или са били заедно до изборите? Joy Joy

# 551
  • Мнения: 912
Приказките му в ефир за "туй  нейното мрънканИ и туй гъгненИ" не са й допаднали? Joy

# 552
  • Мнения: 912
мисля, че сеира са го търсили те с участието си в това предаване...вероятно ще си останат добри приятели, малко клиширано, ама поне изглеждат купонджии и ще се разберат някакси, пък и според мен всички оттам ще се разделят в един момент.

# 553
  • София
  • Мнения: 2 840
Нищо не е станало,просто аз съм чуствителна и ме боли за такива неща.

Славче, те пак ще се съберат.
Може да ти прозвучи жестоко, но ако това се случи, тогава би трябвало да ти е тъжно, а не сега.
Кики е на 21.Има много неизживяни мигове, които трябва да изживее.Андрей ще ги ограби от нея.

Виж само как се "разделя" с нея.
Като филмов герой.Той живее в собствената си сапунка, а Кики е част от статистите, защото в неговия сюжет има само един главен герой - самият той.
Нито една жена не заслужава подобно нещо.

Сигурна съм, че момичето го боли, но тя заслужава много повече.Дори само поради факта, че е била цели три години с тоз човек.
Само му вдига рейтинга милата, а си мисли, че той е страхотен.
Ужасна заблуда, в която самият той я държи, като я прави на луда и се представя за някакъв неустоим хардбрейкър.

Хубаво, младо момиче.Целият живот е пред нея.

# 554
  • София
  • Мнения: 2 840
Ето това е от едно друго място.Дерзайте !
Дай линк, ако може, ако искаш и на лични може.

http://ostrov.ntv.bg/index.php?navPage=forum&subPage=viewtop … id=106&page=3

Общи условия

Активация на акаунт