Косата ми изведнъж започна да се омазнява по-бързо

  • 4 645
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
1. Шампоана не ти понася
2. Сменила си средата на живот и въздухът е прекалено мръсен
3. Хормонален дисбаланс
4. Стрес

# 16
  • Мнения: 115
И аз имах този проблем преди време,какво ли не смених и не пробвах нямаше решение на проблема.Консултирах се с доста хора и в крайна сметка се оказа ,че е на нервна почва.Наистина тогава беше доста напрегнат период за мен.След като се успокоих и косата от самосебе си спря да се омазнява.Сега вече нямам този проблем

# 17
  • Мнения: 1 243
Много вероятно е да е от продуктите за коса, които ползваш - шампоани,балсами. Просто да не ти понасят. Аз например си мия косата 2 пъти седмично. Но като ползвах розовата серия на Елсев беше някакъв ужас, косата ми още на същата вечер ставаше мръсна и без никакъв обем. Така се получаваше и от един шампоан на Палмолив  Sick После ми трябваше 1 месец за да се възстанови малко от малко...
Помогна ми много един шампоан на Рубела,ако искаш го пробвай и ти:
http://www.rubella.bg/images2004/products/hair/expert/seboreya-vseki-big.jpg

 Hug

# 18
  • Мнения: 37
И моята грива нещо взе да се замазнява,а никога не съм имала такъв проблем.Дали е от хапчета(оргаметрил-вече го спрях)Герикапс???

# 19
  • Мнения: 1 885
хъмз, снощи си мих косата и днес се поглеждам... долните слоеве отстрани и отзад вече тръгнали да се омазняват.
Пак ще тръгвам на солариум значи  Rolling Eyes

# 20
  • 1st floor
  • Мнения: 9 114
аз пък днес пробвах, хитринката с пудрата...тук едни майчета я бяха пуснали и накрая се реших - слагаш бебешка пудра , в корените на косата, и разресваш насам -натам...ефекта е мигновен!!! чак не повярвах , че става толкова бързо... Simple Smileсамо се надявам да не е вредно за косата...ще ми се да започна да я мия по-рядко...забелязах, че от честото миене , много ми се уврежда косата...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 311
И при мен е така.Ако искате вярвайте,но преди и 10 дена да не съм си мила косата изобщо не и личеше.А се е случвало,защото имам дълга коса и особено зимата просто ме мързеше да я мия често,но нали не си личеше никой не знаеше дали съм я мила или не съм.А сега още на третия ден е просто ужасна.Явно шампоаните и балсамите в България са пълен отврат!Това лято бях два месеца в Испания и използвах продукти купени от там,но които ги има и у нас.Просто разликата е огромна.Изобщо не ми се омазняваше косата и нямах никакви грижи с нея.А сега не мога и не мога да открия нещо наистина качествено.В къщи е пълно вече с какви ли не  шампоани,балсами и маски.Като спомена ,че трябва да си купя нови и на съпруга ми му става лошо.Това е-продължавам с търсенето на подходящи продукти!

# 22
  • Мнения: 3 830
Недей да втриваш балсам в корените на косата Peace

# 23
  • Мнения: 121
И моята коса  започна да се омязнява ,  дали е от бременността? Аз с  това си  го обеснявам:)

# 24
  • Мнения: 205
хъмз, снощи си мих косата и днес се поглеждам... долните слоеве отстрани и отзад вече тръгнали да се омазняват.
Пак ще тръгвам на солариум значи  Rolling Eyes

Солариум!? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт