Екзитпол.

  • 6 900
  • 141
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 072
Къде могат да се видят предварителни резултати?

http://www.aresearch.org/recent/1389.html

# 46
  • София
  • Мнения: 2 300
Бойко трайно ще присъства в живота ни в близките години. Пълна отврат. Какво да правим тези, които искаме да живеем в чист и подреден град.

Би ли ми припомнила кога по-точно, преди да се появи Бойко Борисов, сме живели в чист и подреден град...че на мен нещо ми се губи...спомням си обаче промените, които станаха 1989 г. ...18 години минаха...

# 47
  • София
  • Мнения: 5 606
Нали знаеш за какво става въпрос при него. WinkКакво се учудваш?
Да де, ама все пак ми е адски странно...Не вярвах, че толкова хора ще го подкрепят.
А, хич не е лесно да се купят толкова гласове, постижение си е според мен.
Е как, много голямо! хаха

какво стана, много бързо се ската...няма лошо да имаш вътрешна информация...и аз бих искала жената на някой от листата за общински съветници на ГЕРБ да ми е най-добра приятелка... Mr. Green



Прекалено много станаха любопитните. И да кажа, че не го написах с лошо, всеки прави това, което може. Мираж е да си мислим, че някой влиза в политиката заради идеология.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 300
Прекалено много станаха любопитните. И да кажа, че не го написах с лошо, всеки прави това, което може. Мираж е да си мислим, че някой влиза в политиката заради идеология.

Има и такива ... но много бързи ги изритват...или просто си сменят идеологията ... Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 5 606
Прекалено много станаха любопитните. И да кажа, че не го написах с лошо, всеки прави това, което може. Мираж е да си мислим, че някой влиза в политиката заради идеология.

Има и такива ... но много бързи ги изритват...или просто си сменят идеологията ... Joy
Peace Grinning

# 50
  • Мнения: 4 392
А не ви ли се струва, че има тотално нарушаване на закона за личните данни? Crazy
Откъде - накъде някой си ще бърника и ще гледа, дали аджеба, аз гласувам, и ще снася информация на заинтересовано лице?! #Crazy
Защото точно така е станало... Thinking

# 51
  • Мнения: 193
Бойко трайно ще присъства в живота ни в близките години. Пълна отврат. Какво да правим тези, които искаме да живеем в чист и подреден град.

Би ли ми припомнила кога по-точно, преди да се появи Бойко Борисов, сме живели в чист и подреден град...че на мен нещо ми се губи...спомням си обаче промените, които станаха 1989 г. ...18 години минаха...
Бих, с неудоволствие! Незнам ти от кога живееш в София. Аз съм родена тук. С всяка изминала година градът става все по-ужасен. През последните 2-3 години животът тук е нетърпим. Не смятам, че любимият Бойко е причинил този хаос, но за 2-те години не прави нищо за да овладее нещата. По мое мнение няма и да направи. Колебая се дали причината е нежелание или некомпететност.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 300
Бойко трайно ще присъства в живота ни в близките години. Пълна отврат. Какво да правим тези, които искаме да живеем в чист и подреден град.

Би ли ми припомнила кога по-точно, преди да се появи Бойко Борисов, сме живели в чист и подреден град...че на мен нещо ми се губи...спомням си обаче промените, които станаха 1989 г. ...18 години минаха...
Бих, с неудоволствие! Незнам ти от кога живееш в София. Аз съм родена тук. С всяка изминала година градът става все по-ужасен. През последните 2-3 години животът тук е нетърпим. Не смятам, че любимият Бойко е причинил този хаос, но за 2-те години не прави нищо за да овладее нещата. По мое мнение няма и да направи. Колебая се дали причината е нежелание или некомпететност.

Знаеш ли, не съм родена в София, живея тук от 20 години...но пък преди това живях в една много по-хубава част от Европа...едно ще ти кажа...България и в частност София никога не е била особено чиста...но тази кочина, която е в момента не е от 2 години, а много, много повече...

# 53
  • София
  • Мнения: 1 188
Не ми действа харизмата на Бат Бойко, дразни ме тоя човек, повтаря едно и също- общинарите ми пречат, държавната власт ми пречи, пък и медиите доста му се мазнят, арогантен ми е, самовлюбен и т.н.
Не виждам реален напредък при него-мръсно е, продължава да се вихри безразборно и грозно строителство, общественият транспорт  става все по зле /включително и извън стачките/-съдя по линията, която аз ползвам....
Не ми се нрави и туй то.
Жалко, че няма да има балотаж с Мартин Заимов, поне малко битка да имаше....Рок на падащите "сини бабички" направихме за пореден път днес... Grinning
Но пък щом хората толкова си го харесват тоз Бойко- дано са прави и това да е добрият избор за София.  А дали, кой, кой ще ни каже...Той.  

# 54
  • Мнения: 1 233
Виждам, че тук спора е за Бойко и София. Аз ще се намеся с търновска интрига Wink Все ощ ене е ясно кой ще е на балотаж. Процентите се менят постоянно. Доста е напрегнато. Уж е сигурно, че единия кандидат е Р.Рашев, но като гледам как се топи процентното съотношение...... Thinking

# 55
  • Мнения: 2 839
Не смятам, че любимият Бойко е причинил този хаос, но за 2-те години не прави нищо за да овладее нещата. По мое мнение няма и да направи. Колебая се дали причината е нежелание или некомпететност.
Еееее, айде сега кусури ... ема сигурно поне пожари нямате в София  Mr. Green
Не вярвах, че ще спечели  Confused А това е проблем не само за София, скоро ще се превърне в национален такъв  Sick

# 56
  • Мнения: 1 072
Виждам, че тук спора е за Бойко и София. Аз ще се намеся с търновска интрига Wink

Аз чакам официална информация за Пазарджик. На пресконференцията Станишката каза, че Евстатиев е с 33-34% срещу Колчаков - 11%.

# 57
  • София
  • Мнения: 5 606
Въпрос за Ботевград - знае ли се кмета?

# 58
  • Мнения: 1 233
Как не го е срам Станишев да се изправи пред толкова хора и да говори такива глупости незнам...... ooooh!

# 59
  • София
  • Мнения: 2 300
Не ми действа харизмата на Бат Бойко, дразни ме тоя човек, повтаря едно и също- общинарите ми пречат, държавната власт ми пречи, пък и медиите доста му се мазнят, арогантен ми е, самовлюбен и т.н.

Е, сега ще стане ясно може ли нещо или не може...няма да има с какво да се оправдава...

Не смятам, че любимият Бойко е причинил този хаос, но за 2-те години не прави нищо за да овладее нещата. По мое мнение няма и да направи. Колебая се дали причината е нежелание или некомпететност.

аз пак да  попитам ... кои бяха компетентните преди това ... и в какво точно се изразяваше тяхната компетентност ... не е лесно да поправиш нещо, което е превръщано в хаос години наред ...

Общи условия

Активация на акаунт