ФОТОШОП И РАМКИ 44

  • 35 496
  • 613
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 270
добро утро и лека седмица и от мен
след позитивната критика от предната тема си позволих да се рамкирам и да използвам не толкова грандомански елементи
и така за ново обсъждане  hahaha

# 16
  • Мнения: 128
Тук качих елементи за Коледа, защото аз нямам много време за рамки, а и не мога да правя толкова хубави рамки като вас. Надявам се да помогна поне малко за коледния базар:
http://veselahr.multiply.com/photos/album/13/koledni_elementi

# 17
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
kadrokosa, ще пусна няколко коня в библиотеката. Незнам дали ще ти свършат работа. Искренно се надявам да помогна!

# 18
  • Мнения: 929
 Здравейте!
Отдавна не съм писала в темата, а и старите теми не съм прегледала, но ще се заема след малко.
 Искам да ви помоля за някакви елементи като крачета и стъпалца ако имате много ще съм ви благодарна.

# 19
  • Мнения: 2 270
и днес имаме рожденничка
ВЕЧЕРНИЦА-честит рожден ден,жива здрава и игрива

# 20
  • Мнения: 292
Яяяя моята рамка в началото  Blush  Mr. Green
floralpina-отдавна не бях виждала толкова въздействаща рамка и снимки.Направо нямам думи  bouquet Hug  bouquet Hug
Радвам се че ви е харесал рамката  Grinning но снимките са на Вечерница. Тя е майстора   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 941
Фън, рамката ти за мен е страхотна! Единственото, което ме притеснява са надписите, или по-скоро микса между български и английски език. А, и все се каня да те питам защо публикуваш в Уебшотс?  newsm78 Според мен там много развалят качеството на снимките, същото важи и за Бахама мама?
Дяволина, по принцип харесвам нещата ти, но тази рамка нещо не ме грабва. Мисля, че има цветове, които според мен не си отиват много - сивия фон, черните дудълс горе в ляво....Може би ако фона ти е някакъв топъл цвят, близък до цветята ще изглежда по - стилно.
Скрита, липсват ти сенките, така рамката няма никаква пластика. Част от елементите ти са с лоша резолюция и на фона на останлите много си личи. Концентрацията на елементите от дясно изпразва противоположната страна на рамката ти. Надписът е изтикан твърде много в края...
ЧРД на патерици на Еми и Михаелка, ЧРД на Вечито  newsm59 От сърце ви желая да сте живи и здрави, и много щастливи!!!

# 22
  • Мнения: 1 182
Ееее, Кош за мен нищо не каза Crossing Arms
Ставрева ,качих в библиотеката крачета Peace
http://latimitko.multiply.com/photos/upload-ajax/66/new/html?post_upload=1

# 23
  • Мнения: 1 941
Лати, снимката ти е малко тъмна, лявата част празна...

# 24
  • Мнения: 2 336
Това е първият ми опит, но нищо не се получи
http://images.tedkamar.multiply.com/image/3/photos/2/600x600/32/ … 68Fln6BdO%2CfV8AA
как да направя къдрички/дантелки около всяка снимка?
дайте идея как да вържа по някакъв начин трите снимки

# 25
  • Мнения: 1 182
Кош ,мерси за коментара.Ето какво стана:




Чудех се какво да сложа в ляво Rolling Eyes

Вечернице, честит рожден ден!!!

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 15:48 от Lati

# 26
  • Мнения: 3 050
    Честита нова тема!
      Аз се завърнах от пътуването- беше незабравимо, вълнуващо и много красиво!  Crazy Направихме над 1000 снимки - всичко си струва да се види!  Wink По-късно ще кача повече снимки за сега само едничка слагам тук (не мога да се оплача, че ще ми липсва материал за бъдещите рамки Peace)
      На всички рожденници и празнуващи - честито на патерици Hug
           Ето обещаната снимка за сега. Това е Синята джамия и красивите фонтани отпред  Heart Eyes Heart Eyes


# 27
  • Мнения: 623
Вечерница, Честит празник!Много щастливи моменти ти желая!


Fun....като якето на момиченцето.....Двете дечица да гледат едно срещу друго
хи-хи-хи Joy
тове е едно дете и е момче  Mr. Green
леле толкова много ли си личи, че искам момиче????
...за идеите си права - много цеветове стават ... ще я променям нацяло Wink

She, не се отваря рамката ти в голям формат, но на мен мъничка ми изглежда доста симпатична!

Фън, рамката ти за мен е страхотна! Единственото, което ме притеснява са надписите, или по-скоро микса между български и английски език. А, и все се каня да те питам защо публикуваш в Уебшотс?  newsm78 Според мен там много развалят качеството на снимките, същото важи и за Бахама мама?
ooooh!голяма съм шматка...промених всички надписи да са на български /така, както ги нарича Део/, но съм я качила без промените Embarassedблагодаря ти, че харесваш странната ми дивотия! Simple Smile
оф, този webshots!?!все се каня да си кача албумчето в multiply, че много ми харесва дизайна му, но започна ли да се ровичкам някъде и ...отиде!
това за 6-те месеца важи ли- че пази оригиналните размери на снимките 6 месеца?малко ме притеснява факта....

Lati , харесвам рамката ти!тези изчистените аз не ги умея  Sad

# 28
  • Мнения: 1 884


Вечи, Честит рожден ден!
Жива, здрава и много щастлива.

# 29
  • Мнения: 390
Здравейте,
направо съм възхитена момичета какви красоти творите  Hug  bouquet
Случайно открих тази тема и просто се чудя как не ми е дошло на ум до сега че има такова място...
Аз отдавана търся готови рамки тематични за да си понаправя малко снимчици на Никита, но никой нищо не знае по въпроса от познатите ми... /не съм изчела темата/ има ли готови или вие сами си ги сглобявате?
Поздрави и като ми остане малко време ще ви поразгледам красотите надълго и широко.
Сега видях че има друга тема  Embarassed много съм зле  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт