ФОТОШОП И РАМКИ 44

  • 35 501
  • 613
  •   1
Отговори
# 585
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Много ясно!! Реторичен въпрос?!! Mr. Green
Душа,не се ли казва рИторичен?
Знам ли, кой ти гледа в този късен час, а и  жокера ми си легна?? newsm78 А и мозилата не ми го подчерта за грешка??? Embarassed

# 586
  • Мнения: 623
На Фън,пък, й е странна снимката.Верно хубави къдрици,ма покажи го тоя мъж.Няма да ти го вземем Mr. Green
аз много си я харесвам!
но рамката хич не се получи...
мъжа - не го крия  Wink показвала съм го многократно

Много ясно!! Реторичен въпрос?!! Mr. Green
Душа,не се ли казва рИторичен?
Знам ли, кой ти гледа в този късен час, а и  жокера ми си легна?? newsm78 А и мозилата не ми го подчерта за грешка??? Embarassed
аз гледам... smile3534
не са ли дублетни форми newsm78

# 587
  • Мнения: 377
Аууу, Кате, много е хубава GrinningИ ти също Peace Laughing
Сериозно- на мен много ми харесва-аз обожавам шаренийките!

# 588
  • Мнения: 6 039
katyadjin, да и аз като Димика
бих сменила фона с една идея по-едноцветен Mr. Green

# 589
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
katyadjin, да и аз като Димика
бих сменила фона с една идея по-едноцветен Mr. Green
По-едноцветен, какво имаш предвид???!!  newsm78 Сега се излюпвам и не зацепвам!!! Виждам има и до 3 часа стоели хора... Whistling

Вие двенките нали сте ми дружки Димика и  Биляна, затова ми я харесахте!! hahaha hahaha hahaha hahaha

Фън, Петя - ДУБЛЕТНА ФОРМА Е!!!! Проверих в тълковния речник!!!  bowuu Оххх отдъхнах си,че грешката не е в Моя телевизор, а в този на Биляна!!!! Joy

# 590
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252

# 591
  • Мнения: 1 237
kalaza,кога успя да го снимаш,че и рамка да направиш?Много е нежна
Кате и на мен ми харесва,и така си е хубава,въпреки,че е шаренка!
petia47  smile3501 newsm51

Аз започнах календара за новата година,малко отзад напред,ама така се получи.Да променям ли нещо,или и така става  newsm78



http://images20.snimka.bg/004471124.jpg

# 592
  • Мнения: 1 873
Вижте какво вземете се стегнете, рамките ви са ужасни...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

един подарък, снимката ме кефи ужасно:



Malenna дано да имаш късмет с машинката!  Hug

# 593
  • Мнения: 6 039
KaРмeНчеТо, дано и аз се надявам!

kalaza, много е хубава последната, изключителен синтез между рамка и снимка

Ilenia, успех с календара - нямаш много време

много са сладки децата на мишолина, и кадъра е страхотен и рамката, сигурна съм, че ще се зарадва:)

тези рисунки, малена направи преди месец. На едната има бебе, което е повито,даже има нещо като крилца, не знам дали се забелязва, много ми хареса. Другата рисунка е някакво доста дебело куче Simple SmileSimple SmileSimple Smile


http://malena2004.multiply.com/photos/hi-res/311/8?xurl=%2Fphoto … 2Fphoto%2F311%2F8

# 594
  • Мнения: 1 400
Здравейте , момичета!!!
Ще се опитам да се примъкна след дъъъъъъълго отсъствие Blush. По-рано бях Wild_cat(дано поне някой ме помни...), сега малко съм се преоблякла така да се каже. И понеже не ми се щеше да пускам само едно "запис" Mr. Green то ето едно...нещо Tired...в два варианта...
Вътрях го, суках го - това на финала Tired Загубила съм тренинг яко ooooh!
Моля за градивни критики Praynig
А за вас мога да кажа, че са ви много, много хубави работите Peace

# 595
  • Мнения: 985
kalaza,Ilenia,KaРмeНчеТо,Malenna,страхотни рамки.kalaza,снимката е много яка. Hug

Дайте идеи за фотоапарат,че смятам да изкрънкам мъжо да ми купи за рождения ми ден другата седмица Mr. Green

Ето днешното ми творение.


# 596
  • Мнения: 1 941
Кате, теб питах ли те защо не спреш да си публикуваш снимките в уебшотс-а?
Да отбележа за рамката "Маленa-колежката", че аз харесвам контрастите във всичките им форми, независимо дали става въпрос за цветове или стилове...,
На Петя бих казала единствено: Видя ли за фона??!!!
Карменче, много отдавна си търся таква връв или панделка, която да се обвива върху рамката. Може ли да я метнеш някъде, мерси предварително!

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 15:09 от кошничката

# 597
  • София
  • Мнения: 6 743
KaРмeНчеТо,Петя,Кош,kalaza,Ilenia,,Malenna , Чочка,Теди, Игуанка ...много хубави рамки сте постнали  Hug
Добре завърнали се на новите - стари  Mr. Green  Hug
Аз напоследък повечко кисна при фотографките - крада занаят, така да се каже  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Днес обаче до като разглеждах темата много се вдъхнових и направих една рамка  Hug

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 20:20 от Дамаянти

# 598
  • Мнения: 623
много са сладки децата на мишолина, и кадъра е страхотен и рамката, сигурна съм, че ще се зарадва:)
да  Heart Eyes
Malenna, последната ти рамка е пракрасна! Heart Eyes
Ilenia , добре се е получило! Peace
....Виждам има и до 3 часа стоели хора... Whistling
Mr. Green
по изключение  Grinning

# 599

Общи условия

Активация на акаунт