www.promod.eu - 12

  • 14 013
  • 408
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
Успешна седмица и от мен! Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 535
аз да посрещна и третото Ани / Bubuto/ Hug от половин година се кани да поръчва се реши най- накрая Joy
ХАХАХА...Теди мерси... и че ме изтърпяваш...аз все те разпитвам и все не се наканвам да поръчам. Но най-накрая:) Сега остана и размера да налучкам  Simple Smile

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 11:58 от Bubuto

# 17
  • Мнения: 49
Здравейте момичета,

Почти не пиша, но редовно чета.
Това е промоционален код за поръчване от френския сайт :.
Подаръка е гривна, не получаваме безплатна доставка, защото сме от България. Количествата на гривната са ограничени.
Офертата е валидна до средата на месеца. Ако се изчерпи гривната се получава подарък на същата стойност.

Дано да ви хареса Simple Smile

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 14:53 от mdamz

# 18
  • Мнения: 3 214
veli_22, аз имам кожено яке от сайта и съм много доволна  Peace
Bubuto, аз имам поръчана такава рокличка в черно, но все още не е пристигнала. А според мен дължината няма да се различава при различната номерация  Peace

Ти кой номер си поръча рокличката?

XS, но това по принцип е моят номер  Peace

# 19
  • Мнения: 9 095
Здравейте момичета,

Почити не пиша, но редовно чета.
Това е промоционален код за поръчване от френския сайт:.
Подаръка е гривна, не получаваме безплатна доставка, защото сме от България. Количествата на гривната са ограничени.
Офертата е валидна до средата на месеца. Ако се изчерпи гривната се получава подарък на същата стойност.

Дано да ви хареса Simple Smile



нищо не виждам newsm78

# 20
  • Мнения: X
Здравейте момичета,

Това съм си харесала много
http://www.promod.fr/promotions/robe-toucher-cachemire-violet-R3 … 1076N20O32Z1.html
При Теди разбрах, че никоя до сега не го е поръчвала, а някоя друга от вас...случайно да го има?
Притеснява ме размера...водят го дълго 91 см...на мен това ми идва под коляното, което е много дълго за такава плетена рокличка....че съм в чуденка 1 ли да си взема или XS. Нося и единия и другия номер...така че трудна работа
Ще ме посъветвате ли ?
Мерси  Hug

Утре ще ми дойде тази рокля в черно, размер 1, ще пиша до къде е дълга Peace

mdamz, мерси за кода Hug

# 21
  • Русе
  • Мнения: 659
Здравейте и от мен в новата тема Hug

# 22
  • Мнения: 9 095
Здравейте момичета,

Почти не пиша, но редовно чета.
Това е промоционален код за поръчване от френския сайт :.
Подаръка е гривна, не получаваме безплатна доставка, защото сме от България. Количествата на гривната са ограничени.
Офертата е валидна до средата на месеца. Ако се изчерпи гривната се получава подарък на същата стойност.

Дано да ви хареса Simple Smile

може ли да помоля да напишеш кода, защото нищичко не виждам Embarassed


момичета, сега ще ви напиша кога чакаме поръчки Peace

# 23
  • Мнения: X

Code reduction Promod

    * Un bracelet offert + La livraison Gratuite dès 40 ? d’achat
    * Offre réservée aux clientes effectuant leur toute première commande sur le site Promod.fr.
    * Stocks limités, en cas d'indisponibilité du bracelet vous recevrez un cadeau de valeur commerciale équivalente.
    * La livraison est gratuite en mode normal (colissimo) et en relais Kiala en France et Bénélux.

    * Offre valable jusqu'au 20 novembre 2007

--> Code promotion : STRASS

# 24
  • Мнения: 9 095

Code reduction Promod

    * Un bracelet offert + La livraison Gratuite dès 40 ? d’achat
    * Offre réservée aux clientes effectuant leur toute première commande sur le site Promod.fr.
    * Stocks limités, en cas d'indisponibilité du bracelet vous recevrez un cadeau de valeur commerciale équivalente.
    * La livraison est gratuite en mode normal (colissimo) et en relais Kiala en France et Bénélux.

    * Offre valable jusqu'au 20 novembre 2007

--> Code promotion : STRASS


 newsm51 newsm51 newsm51

някое от момичетата може да иска да си направи подарък Flutter

аз досега съм получавала само за намаление на дънки Confused

# 25
  • Мнения: 9 095
Vous voulez faire une commande cadeau, cliquez ici

може ли помощ за това съобщение, както и едно което иска да м ипромени адреса за доставка Confused значи слагам си аз товаонова в кошницата, въвеждам кода и ми изписва да си променя адреса и това съобщение също Confused

# 26
  • Мнения: X
Това е като искаш да поръчаш нещо за подарък, тоест ти плащаш - друг получава, фактурата ти идва на твоя адрес, а това което си поръчала на адреса на който искаш да отиде подаръка.
Не трябва да ти е кликнато квадратчето, щом искаш доставката да е на твоя си адрес.

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 15:32 от Анонимен

# 27
  • Мнения: X
А кода важи само за съвсем първа поръчка. Който е поръчвал вече не може да го ползва.

# 28
  • Мнения: 375
Момичета, добавих и линк за Google Translate  в първия пост  Hug Надявам се да е от полза

# 29
  • Мнения: 4 275
Привет на всички!  Simple Smile
В събота срещу неделя, нещо ме изръчка да се събудя час преди да върнат времето назад и ето го резултата! Confused
Попаднах на темата за www.promod.fr и страшно много се запалих по всички дрешки от сайта Rolling Eyes
Ще се радвам ако мога да се включа към някоя поръчка, защото се влюбих в една блузка и трябва да е моя....  Praynig Embarassed
Доколкото разбрах Tедито приема поръчки за цялата страна...та ако може...да се включа и аз  Embarassed
Разбрах че преди това трябва да преведа съответната сума и да пратя линкче с избраното от сайта...
Ми...ако не е много късно, ще чакам отговор Grinning
Хубав ден на всички!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт