www.promod.eu - 12

  • 14 054
  • 408
  •   1
Отговори
# 375
  • на пистата
  • Мнения: 5 875
имаме си намаления вече newsm44 теди ти като дядо коледа бе утре Joy,ще чакам панталонче
честит имен ден на половинката ти,да ти е жив и здрав и все така да ти угажда
момичета много сте хубави с дрешките,ех имаше време когато и аз носех 34-36номер smile3518

# 376
  • Мнения: 9 095
Ели, ще дойде време пак да носиш 34-36, уф аз пак напълних кошниците Crazy благодаря за пожеланията, това за угаждането няколко пъти ще му го предам Hug има ли вече намаления?

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Теди, честит ти именник и да му е живо и здраво името!

Май имаме намаления....................Не, няма Confused

# 378
  • Мнения: 9 095
Cry искам  ама май само това ще си взема Rolling Eyes

# 379
  • Мнения: 323
Здравейте момичета,

днес тържествено обещавам да се снимам с моите придобивки. А аз си харесах едно сакенце като на Теди /даже преведох парички/ обаче сакенцето вече го няма  Cry

Честито за всички придобички момичета , много сладки неща сте си избрали, аз ще се включа чак следващата седмица.

Теди, честит именник   bouquet

# 380
  • Мнения: X
Днес поръчах само 1 потниче за мен (това дето Теди също го е харесала). МНого постни тия намаления бе. И моята ризка дето и беше изчезнал номера, пак се появила, ама не можах да я поръчам - временно не била налична. Регистрирах си мейла да ме уведомят, ама ... едва ли ще имам късмет. С една рокля така - чаках, чаках и тя съвсем се изчерпа.
Чакам доставка 3 блузки днес-утре. Като ги получа ще докладвам кое как е.

# 381
  • Мнения: 4 275
уффф, да! Намаленията наистина са постни  #Cussing out Очаквах нещо по-примамливо откъм цени и поне към 200 намалени нещица като в немския или английския Промод. Но като гледам оферти са валидни до 11/11/2007  Thinking Дали след това няма да има нови  newsm78

# 382
  • Мнения: 4 215
Добро утро.

Теди, честит имен ден на половинката ти. Пожелавам му много щастие, успехи и винаги да е здрав.
Много ти благодаря за пратката. Якето е фантастично. Направо се влюбих в него. Но засега ще го нося разкопчано, че го закопчавам с огромно усилие. Пък и е ужасно опънато. Но пък ръкавите ми са добре и цвета е точно това, което исках. Направо съм влюбена в него. И ще гледам да отслабна още малко.
Туниката също е много хубава. За мое учудване и роклята ми хареса, пък и ми стана Simple Smile
Якето и туниката са 1 размер по-малки.
Не мога да си намеря зарядното за батерии и няма как да снимам с фотоапарата. Но при първа възможност ще го направя.




# 383
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз пък никакви нови намаления не виждам... Crazy

# 384
  • Мнения: 375
Има 60 намаления във френския  Peace

# 385
  • Русе
  • Мнения: 659
И аз тъкмо гледам намаленията, блузката, която съм си харесала са я намалили още Laughing nameika се оказа права.
Кога ще има следваща поръчка?

# 386
  • на пистата
  • Мнения: 5 875
nameika се оказа права.

bowuuаз вече си поръчах две,и палтенцето което по което въздишах е намалено та и него забърсах,айде веднъж и аз да намажа,не като всеки път да се прекарвам е пак има малко прекарвация де ама карай

# 387
  • Мнения: 201
Теди да поздравиш именяка,да ти е жив и здрав и "да те носи на ръце" хихих Blush
 dancing newsm24На всички ви седят страхотно дрешките  Heart Eyes
Сега гледах  намаленията новите и все пак си харесах разни неща WinkТа кога ще е следващата поръчка? newsm78

# 388
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Има 60 намаления във френския  Peace

Мерси! Отивам да разглеждам там.

# 389
  • Мнения: 9 095
Теди да поздравиш именяка,да ти е жив и здрав и "да те носи на ръце" хихих Blush
 dancing newsm24На всички ви седят страхотно дрешките  Heart Eyes
Сега гледах  намаленията новите и все пак си харесах разни неща WinkТа кога ще е следващата поръчка? newsm78

днес Joy ще го поздравя, те така или иначе колежките казаха че го командвам Embarassed ще ме носи Heart Eyes Heart Eyes а най- рано мисля да е във вторник следващата поръчка, кажете вие?

Общи условия

Активация на акаунт