Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 34

  • 51 033
  • 1 154
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 666
21733 - за безплатна доставка! Аз това ще ползвам, защото имам само 2 неща и не искам да ги оскъпявам излишно.
Vous avez saisi l'offre :21733
L'offre que vous demandez est une offre personnalisée dont vous ne pouvez bénéficier avec ce n° de client. Sad

Странно!  newsm78
А при мен работи, хем си го преписах от един постинг в предишната тема...

# 76
  • Мнения: 1 270

кои са двата подаръка на код 49670?  newsm78
 HOUSSE  -  BLANC     
 SAC  -  ROSE   

# 77
  • Мнения: 635
момичета, получих покана за писмо в пощенската станция, какво ще е това, нали на митницата пристигат, моля ви обяснете ми каква е процедурата ! Трябва  вече да е тук пратката !

# 78
  • Мнения: X
На сайта на Финти всички кодове ли са актуални?

# 79
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бу, 17426, обаче има някаква тънкост със стойността на поръчката, не мога да я уловя. Само при мини имам и ги намаля, но са на стойност над 80Е, после ненамалени, но на по-малка сума-не дава безплатна доставка. Доста варианти пробвах, не схващам логиката, но пробвай

# 80
  • Мнения: 1 225
kler, ако колета е над два кг., в пощата ще ти дадат митническо известие с което да идеш на митницата , за да си вземеш пакета
Ако е до два кг., ще ти го дадат направо в пощата.

# 81
  • Мнения: 2 085
на мен ми предстои поредния казус с тези французи:
ще връщам едни обувки, защото тук няма на кой да ги продам, на мен ми излязоха 51.45Е, отделно доставка и др.такси, на мъж ми са му големи, мисля, че ще ми излезе по-евтино да им ги върна и да се набутам само с пощенските р/ди.
....
дай да ги видим  Peace

# 82
  • София
  • Мнения: 3 328
Бу, 17426, обаче има някаква тънкост със стойността на поръчката, не мога да я уловя. Само при мини имам и ги намаля, но са на стойност над 80Е, после ненамалени, но на по-малка сума-не дава безплатна доставка. Доста варианти пробвах, не схващам логиката, но пробвай
При мен този код не дава отстъпка или безплатна доставка, а подарък - sets de table /сервиз, предполагам/.

# 83
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз точно затова писах, че има нещо с крайната цена. Иначе подарък винаги дава, аз го преведох като салфетки за маса

# 84
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Бенита можеш ли да сложиш и това в началото

http://www.laredoute.hr/mjere_zene.htm
http://www.laredoute.hr/mjere_muski.htm
http://www.laredoute.hr/mjere_djeca.htm
 таблици с размери -дано да са от полза

# 85
  • Мнения: 5 790
Бу, 17426, обаче има някаква тънкост със стойността на поръчката, не мога да я уловя. Само при мини имам и ги намаля, но са на стойност над 80Е, после ненамалени, но на по-малка сума-не дава безплатна доставка. Доста варианти пробвах, не схващам логиката, но пробвай
При мен този код не дава отстъпка или безплатна доставка, а подарък - sets de table /сервиз, предполагам/.

При мен над 80 евро маха доставката. Но повечето ми неща са Prix Mini.

# 86
  • Мнения: 635
Момичета, от Варна, може ли някой друг да получи пратката, от митницата ? И къде се намира и плаща ли се ? Получих известие

# 87
  • Мнения: 3 211
Момичета, от Варна, може ли някой друг да получи пратката, от митницата ? И къде се намира и плаща ли се ? Получих известие
не се плаща
на известието ти пише, къде да го получиш
до 2кг в централна поща, където са препоръчаните писма, ако е над 2кг-клон 28, намира се в митницата на ЖП гара (жълтата сграда на паркинга на гарата, точно до бариерата
може друг да получи, ако на гърба на известието, попълниш пълномощното и се носят двете лични карти.
на мен ми предстои поредния казус с тези французи:
ще връщам едни обувки, защото тук няма на кой да ги продам, на мен ми излязоха 51.45Е, отделно доставка и др.такси, на мъж ми са му големи, мисля, че ще ми излезе по-евтино да им ги върна и да се набутам само с пощенските р/ди.
....
дай да ги видим  Peace
ей сега
аз ги пусках и тук и в продавалника, но са скъпи и никой не прояви интерес, а обувките са супер и много ме е яд, че са му големи
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=112372&cat=49

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 17:18 от very nice

# 88
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Някой да чака поръчка от 13.10??Моята никаква я няма.  Sad Sad Sad

# 89
  • Мнения: 4 371
Коя е марката, която предлага по-официални дрехи в Редут? Искам нещо вечерно. Интересна блуза с дълъг ръкав Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт