Как реагирате на агресия, насочена към вас?

  • 2 406
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 498
Зависи от ситуацията все пак....но предимно следвам максимата- УБИЙ ПРОСТАКА С МЪЛЧАНИЕ!!!

# 16
  • Мнения: 385
Никога не успявам да реагирам адекватно. #Cussing outПросто блокирам и се чувствам виновна, дори и да не съм. Чак като мине малко време, осмислям какво точно е станало и се ядосвам защо не съм казала това или онова... Sad
И аз така,обикновено се стъписвам,не си падам по такъв тип общуване.

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
зависи кой е агресора, защо се е стигнало дотам, в какво настроение съм и тн, но рядко замълчавам Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 111
Хубава тема!Особено актуална в днешно време. За съжаление все повече хора се заразяват с тази болест.Аз смятам,че това е болестно състояние на душата на човека.Не осъзнаване на това колко е хубав светът и колко за кратко сме на тази планета, и нито един човек не е взел нещо със себе там ,където отива след смъртта.
И аз реагирах прибързано и яростно доста често.Трудно оставях някой да ми се качва на главата.Днес гледам да не се ядосвам за глупости,да приемам несгодите с усмивка.Много е трудно,но според мен това е по- добрият вариант.По този начин предпазваме себе си ,близките си и осонено децата си.Всеки има проблеми,но определено - не чрез агресия е начинът за справянето с проблема! Peace

# 19
  • Мнения: 750
Оооо....всеки път по различен начин! Mr. Green
Зависи!
В събота вечер една охрана прояви агресия към мен... Twisted Evil
Дали мълчах,а! Mr. GreenЛелеее...ко му чу главата на момчето! Whistling
Днес в пощата едно лапе ми се развика...направи се на мъж нещо! Grinning
Кротко го попитах ''Ти,караш ли ми се?'' ...но с онзи поглед... Twisted Evil
Момчето замръзна...заза само ''не''! Mr. Green
Зависи..от мнооооого неща си зависи как ще реагирам!

# 20
  • Мнения: 1 479
Майка ми ме е учила"Убий простака с мьлчание!".ДА ,ама НЕ.Убивам с думи и хич не си мьлча.

# 21
  • Мнения: 1 840
Преди всичко се опитвам да запазя спокойствие и да не реагирам - гневът е лош съветник. Не ми се иска да отговарям на агресията с агресия - все някой трябва да спре нишката на злото. Макар че понякога е трудно да се овладееш. Но после винаги съм съжалявала, че съм изпуснала нервите си.

# 22
  • Мнения: 1 559
По принцип съм избухлива #2gunfire,и отвръщам с агресия ooooh!..,но ако знам ,че отсрешната страна много се пали,съм хипер спокойна,и така се самозапалват някои. Joy
А сега откакто съм бременна ме разтриса злобата нещо Twisted Evil..,ама хормони ко да праиш Crazy Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 197
С "чужди" хора минавам през три етапа: 1. говоря спокойно и със сарказъм, за да разбере, че не съм човека, с който може да се заяжда 2. Повишавам леко тон и ако не помогне 3. Започвам да се карам и показвам колко ми е богат речника. Много рядко съм стигала до третата фаза и тези към които е била насочена още не могат да забравят ситуацията.

# 24
  • Мнения: 157
Импулсивен човек съм и всеки път реагирам различно.Много е важно кой ми държи тон отсреща.С роднини и познати съм саркастична и рядко избухвам в разправии,но ако е някой случаен" не си оставям магарето в калта".
Сигурно не ми е правилна тактиката, но ако забележката ми е отправена в нормален тон не бих проявила агресия.

# 25
  • Мнения: 1 568
В общия случай се сдухвам-това е вследствие на грешно възпитание в семейството. Никога не съм знаела как да реагирам в такива моменти, случва ми се обикновено извън къщи, с непознати хора, а аз от непознати така или иначе се смущавам, а какво остава  да им се зъбя или да се карам с тях.


Същата работа и при мен!

Общи условия

Активация на акаунт