Духовете оживяват или Хелоуин парти по света - 29.10 / 04.11.2007

  • 4 400
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
Ralfieta
честито ви зъбчеееееееееее Hug Hug Hug
хайде другите да излизат леко , за да има с какво да гризка малкия юнак Party Party

# 16
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Едно бързо здрасти от края на света!
Ралфи, честито зъбче и от мен! Другите да излизат без да забележете!
Честито и на всички празнували!
Аз от гоблени и леля /и приятелките де/ не стигам до компа, ако стигна зяпам гоблени Simple Smile
При нас, денят на мъртвите е на 2.11.
Не знам обаче нещо да се празнува.
Ще се опитам да съм по редовна, ама не обещавам Simple Smile
Звезди давай снимки на принца, плзз

# 17
  • Мнения: 580
Добро утро! Дали ще ме приемете и мен във вашата тема  smile3506?

# 18
  • Мнения: 952
Добро утро!

Духчетата шетат от ранна утрин. Днес постоянно нещо ми изчезва и явно затова са виновни малките духчета.
Преди малко колежки донесоха една тиква със свещичка вътре и раздаваха бонбонки.  Laughing
Много весело е.

LaDolce - Добре дошла   bouquet Дано ти харесав в седмичната темичка и да се включиш тук. Как е при вас днес времето. А празнувате ли Хелоуин.

kita99 - кой гоблен шиеш в момента? Как са твоите сладури?
Аз тези дни усилено си подхванах стария гоблен и затова не ми остава много време за друго, но така ме е налегнал мерака да шия, че във всяка свободна минута само това правя  Laughing

Вижте какъв сладур има ТУК.
И да украся за празника - ето тиква, сладки и бонбонки за прекрасните мъничета.
А за вас момичета празнично кафе.


   

# 19
  • Мнения: 5 475
  Добро утро ! Hug

LaDolce , всички са добре дошли тук!  Hug

Ралфи, честито зъбче!  Heart Eyes
Да излизат леко и безпроблемно и другите.  Peace
Много сладка снимката на бебчето в костюма на тиква.  Grinning

kita99 , ти съвсем се загуби, я разкажи какви гоблени шиеш?  newsm78
Децата как са ?  Hug

Тук също на 2 октомври е ден на мъртвите , а Хелоуин не се празнува така, както в САЩ. Rolling Eyes
А утре е празничен ден и по този случай не се работи и учи до понеделник. Peace

Хайде бягам по задачки и после ще се включа. Wink
Лек ден на всички.  bouquet

# 20
  • Мнения: X
LaDolce, добре дошла
дано ти е уютно тук

Ралфи, честито зъбче, дано всички излязат лесно

kita99, отдавна не се беше вяствала тук
липсваше ни

вижте  какъв залез имахме снощи в 15.30:
http://picasaweb.google.com/pipilazarov/Midsommar/photo#5127391663531002066

моят юнак вчера изненадващо реши да ходи да плаши
та купувахме костюм
после ще го снимам и ще го постна, да ви стресне малко

пожелавам ви слънчев и усмихнат ден

# 21
  • Мнения: 352
Добро утро и от нас Simple Smile

Тази седмица само по задачки тичам, та чак сега намерих време да седна спокойно пред компютъра и да хубаво да се разровя из форума, дори и да напиша два реда  Mr. Green 
Как сте, момичета? Simple Smile
От няколко дни Мишето е станал един такъв много по-различен - много е активен, усещам как много повече възприема околния свят и само се смее.  Laughing Оглежда всичко, иска да хваща, драска и хапе и открих, че има... гъдел!  Joy  Та, да си призная, малко го изтезаваме с татито....  Blush 
 Ралфи, честито ви зъбче!
LaDolce, добре дошла! Къде точно в Австрия си? ПИтам, щото аз редовно ходя до Виена на шопинг Wink

За Хелоуина, и тук сега е задушница - само ако видите как изглеждат гробовете и гробищата!  Crazy  Едни чисти, подредени, УКРАСЕНИ... и страшно много цветя и свещи на тях и около тях... А Хелоуин се празнува само ей така, колкото да не е без хич - т.е. правят се партита в заведенията... малко като моден тренд ми изглежда на мен....

Астрея, отдавна се каня да те питам нещо - иска ни се да идем на Лаго ди Гарда през май, казвали са ни, че е много хубаво там и че през май още не толкова пълно и цените са нормални. Ходила ли си там някога и ако не, какво си чувала за това място?  Flutter  Така де, и други мами могат да си кажат мнението, ако им е познато Wink

# 22
  • Мнения: 5 475
 Босилече, ходила съм доста пъти, от нас се намира на около 100 км. Като хотели е скъпо, но има много интересни неща .Езерото  е най-голямото в Италия, покрай него има малки  градчета с плажове,  вили, средновековни замъци и църкви, както и парка за забавления Гардаланд.  Peace
  Не знам дали пишеше тук през май тази година, аз бях сложила снимки на една рицарска вечеря, която посетихме в зоната на Сanevaworld.  Peace
  Ето тук да разгледаш  http://www.gardaland.it/en/home.php и http://www.canevaworld.it/index.php?lang=eng
    В южната част на езерото  градчетата са повече, а плажните ивици са  по-широки. Отивайки на север, планините са по-близо до езерото. На северозапад, в района на Лимоне, скалите се спускат направо отвесно и затова там, в района на Рива, Гарда и Бардолино има много сърфистите и любители на планинското спускане с лодки.
  Мисля, Ели от Чехия беше ходила там с мъжа си. Peace
  Туристическата част е на юг. Peace
  Много красиви вили, замъци и църкви има  почти във всяко градче, красиво е Дезенцано и може би най-известното място е Сирмионе,който е  разположен на живописен полуостров .  Peace
  На източното крайбрежие има и резерват "Гардезана Ориентале" с площ около 200 ha, който също е интересен.
  Може да се разходите и с корабче по езерото. Peace
  Изобщо възможностите са много и съм сигурна , че има интересни неща за всеки вкус. Hug

 Като решите кога ще ходите и ако е през почивни дни, пиши ми на лични, може да се организираме да се видим там за няколко часа.    Hug


 

# 23
  • загубено
  • Мнения: 6 493
Привет!

 LaDolce -добре дошла!  bouquet

Ralfieta-честито зъбче!Дано останалите не ги осетите как ще излязат!
Да го нагушкаш малкият бонбон Hug

Joel-красив залез,ама в 15:30.Малко раничко ми се вижда.Тук този час има слънчиче ако денят е хубав.Чакам снимка с костюма.

Тук не се празнува.Има карнавал който се празнува в цяла Гърция,през март.Големи малки се обличат и танцуват по улицитв,но Хелоуин не.Но е някаква задушница(не ги разбирам много цурковните обичаи).

Лек ден!

# 24
  • Мнения: 1 049
Добро утро и от мен   bouquet
При нас децата от квартала минават за долчето о скерцето/ бонбони или закачки/, всички се срещат в една от къщите и се маскират, вчера им правих руло с мармалад и орехи да се почерпят, че нас ни няма, свеки ще им го занесе там дето се събират децата  bouquet Крис в яслата учат песнички и после ми ги пее и мисля, че си правят празник ама родителите не се канят  bouquet
Иначе на празника на мъртвите,  гробищата са пълни, сякаш само на тая дата се сещат за мъртвите  ooooh!, не обичам да ходя през тези дни на гробищата, ходим няколко дни преди празника  Crossing Arms
bosilek , в нея зона има и къмпинги, и ние смятаме да ходим да разгледаме Гардаланд и да преспим на палатка на къмпинг ,да пробваме палатката дето я купих преди 2 години  Embarassed Ама  на лятото  Peace
Лек ден   bouquet

# 25
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро и от мен! Вече от Испания, и няма да мърдаме оттук поне до март  Joy ... освен на някоя екскурзия де Laughing

Ралфи, честито ви първо зъбче  newsm47! Още много да поникнат, здраи и белички!  Hug

ЛаДолче, добре дошла при нас!  Hug

Босилек  hahaha значи гъделичкаш бебо, а?  Laughing

# 26
  • Мнения: 1 049
Ралфи, честито ви първо зъбче и от мен и страхотна снимка имаш   Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 017


Привет сладурки   bouquet  bouquet  bouquet

ТАкава лудница е при мен, чЕ не ми остава време и да погледна темичКите вечЕ 3та седмица  Confused
Работа, пътуване, болести (2 пъти ангина, косата ми побеля), курс и 2 работи. На 10 стана тъка, да видим докога.

Ама си мисля за вас  Heart Eyes Heart Eyes

Тази седмичка Ще пиШа повечЕ, надявам се  Rolling Eyes

  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2 195
Джоел , голяма красота  Simple Smile  А в колко лягате да спите с такъв ранен залез  Wink

Ралфи , честито зъбче на бебо  Hug

Кари , на 11/11 ми свършват де що има бонбони , даже миналата година на последната групичка не им отворих , щото нямаше какво да им дам  Embarassed

# 29
  • Мнения: X
хич не е късен залезът
като знам какво  ни чака до Коледа
но поне слънце има и е приятно

ето го моя страшен юнак:
http://picasaweb.google.com/pipilazarov/Midsommar/photo#5127446166665988354

страх ви е, нали
давайте бонбоните бързо-бързо

иначе днешният ден е също за нещо като задушница - оставят специални свещи  по гробовете
но не и храна, бяха много учудени, когато разказах, че у нас при всяко посещение се оставя храна, разлива се вино и вода

тук минават много постно - само с 1 свещ

ние май ще ходим на плуване
лек ви ден

Общи условия

Активация на акаунт