Сериала 'H2O'

  • 119 054
  • 325
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 804
да се запиша и аз,така като гледам моите са най големи ве4е тийн4ета и редовно следят сериала,мисля сега го пуснаха и по gtv

# 16
  • Монтана
  • Мнения: 220
smile3503привет,реших да се разпиша и аз,синьт ми е на 12 години,но и той се запали по този сериал,а покрй него и аз го гледам,хубаво е филм4ето... baloni

# 17
  • Мнения: 984
и моята дъщеря се е запалила по тая сериал, да ви питам знае ли някой как се казва песента, в началото и в края на филма

# 18
  • Мнения: 842
Хайде и ние тук.
Дъщеря ми го гледа по всички канали,на които го дават.Макар че винаги съм в друга стая вече го знам почти наизуст  ooooh!

И ние сме така  ooooh! Тези серии ги повтарят по хиляда пъти  ooooh!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
И моите дъщери са фенки на филмчето, само че го гледат по джитиви, понеже не хващаме джетикс.

пп. Някой знае ли от къде можем да свалим първите серии на български език?

# 20
  • Мнения: 984
И моите дъщери са фенки на филмчето, само че го гледат по джитиви, понеже не хващаме джетикс.

пп. Някой знае ли от къде можем да свалим първите серии на български език?
http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=h2o&ca … =0&incldead=1
от 1 до 26 серия

# 21
  • Мнения: 1 100
И братът ги харесва.  Joy

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
И моите дъщери са фенки на филмчето, само че го гледат по джитиви, понеже не хващаме джетикс.

пп. Някой знае ли от къде можем да свалим първите серии на български език?
http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=h2o&ca … =0&incldead=1
от 1 до 26 серия
Не мога да си направя регистрация Sad

# 23
  • Мнения: 610
И моите деца гледат Н2О,дъщеря ми даже се опитва да си пее песничката,след това гледат и рейнджърите,такава тишина настава по това време в къщи.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Сина ми има вече две чанти с рейнджъри,и диск с доста серии

# 24
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Май Мони е най-малката фенка тук, но е факт, че всяка вечер чака с нетърпение филмчето по Jetix и е страшно доволна, че дават по две серии наведнъж!

# 25
Ми серялчето е превъзходно и Емма ми е любима.Разбрах като четях мненията че много хора го гледат и аз се възхищавам на това и също разбрах откъде да го тегля.Много ви благодаря ! Гледайте го с удоволствие!


(може да имам малко грешки но караи  Laughing Laughing Laughing)

# 26
pesenata na filma se kazva :H2o - no ordinary girl i mojete da q izteglite ot data.bg

# 27
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
И моят син много го хареса.
И моята дъщеря много ги харесва.Ние ги гледаме и по GTV,но само през събота и неделя.До сега никъде не сме виждали аксесоари на русалките.

# 28
  • Мнения: 1 193
Малко да побутна темата с едно въпросче  Grinning
Моята голяма дъщеря е голям фен на филма и понеже събира салфетки, ме пита дали има от сериалчето. Та, въпросчето ми е, от къде мога да и набавя, някъде да сте виждали  newsm78

# 29
айде и аз да се запиша много ми харесва сериалчето гледам го секи ден даже гледам и повторението но най ми харесват 3-те героини мн са яки  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт